PANIK NEWS

INFO & FRANK - HERBST 2016

1. října 2016 v 11:05 | *posted by KeT
Ahoj všem,

žádné extra info se stále neobjevilo, kluci plánují koncert, nicméně datum/data či místo/místa zatím nejsou zveřejněny. Tudíž vám mohu představit pouze nový song, který si pro nás připravil Franky Ziegler. Co na tento song říkáte? Přidejte svůj názor do komentářů :-)

Hello everyone,

there are still no information about live concert/concerts, so you can listen new song from Franky. What do you think about it? Do you like it? Write comment below and write your opinion :-)


Vaše KeT

Chcete ZORKKK v ČR?

31. května 2016 v 6:58 | *posted by KeT
Ahoj všichni,

jak asi víte, Timo, David a Franky to rozjeli v nové kapele s názvem Zorkkk, a teď by je zajímalo, kde bychom je rádi viděli a hlavně slyšeli. Chtěli byste tedy Zorkkk v Praze?


Je to jednoduché. Stačí pouze zajít na tento odkaz - WWW.STAGELINK.COM/ZORKKK - pak zadejte město Praha a částku, kterou jste ochotni za koncert zaplatit. A to je vše. Rozšiřte tento odkaz, ať má Praha více hlasů :-)

Timo, David a Franky zpátky na scéně jako Zorkkk

5. května 2016 v 14:52 | *posted by KeT
Zdravím všechny,

kteří zavítají na tento blog. Všichni víme, proč tento blog nebyl aktivní. Když se Panik rozpadli, po některých členech jakoby se Země propadla. Jiní se snažili být aktivní, ale víme, jak to s nimi bylo. Něco se slíbilo, a nakonec z toho nic nebylo. Neúspěšné byly taky návraty v různých hudebních stylech - viz. BonkSonneschein nebo Athonite, z čehož pokaždé po jedné písni sešlo. Nicméně vypadá to, že se Timo, David a Franky vrací na scénu s novou kapelou, která má název Zorkkk. Docela slušně rozjeli FB stránky, oficiální stránky i Instagram, takže si poslechněte jejich první nový song AUSNAHMEZUSTAND a napište své názory.Happy Birthday, TIMO!

20. září 2012 v 15:28 | *posted by KeT

ATHONITE LOGO

29. července 2012 v 11:15 | *posted by KeT
imagebam.com

imagebam.com
Oba obrázky jsou zmenšené, zvětšíte je kliknutím na ně! :-)

FRANKY ~ "LASST UNS LOS! TOUR 2012!"

28. července 2012 v 21:46 | *posted by KeT
I FRANK KONEČNĚ ROZJEL SVOU SÓLO DRÁHU A PŘINÁŠÍ NÁM I SVÉ TURNÉ! TERMÍNY NAJDETE NA OBRÁZKU NÍŽ
imagebam.com
(obrázek si zvětšíte kliknutím na něj)

ATHONITE members

28. července 2012 v 10:53 | *posted by KeT

Jelikož nám David neřekl víc informací, a info nenalezneme ani na nové oficiální stránce - znovu jsem koumala to úvodní video a zjistila pár jmen:
Členy jsou samozřejmě David BONK, dále Juri SCHEWE a Alvina FENYUK - která hraje na housle a má vystudované nějaké zaměření na orchestr apod. Další jména zatím nejsou, pořád visí otazník nad Timem - nejspíš s hudbou nebude mít žádné dočinení, protože se na videu neobjevil - sám ho ale natáčel. Koukala jsem, že na videu jsou i neznámí muži, kteří hrají na kytary - jejich jména se ale nikde neobjevila.

We don´t have more information about David´s new band - Athonite. So, I check out their new video today once again, and I found some names (band members).. and here they are: David BONK, Juri SCHEWE, Alvina FENYUK - she plays violin and studied something about orchester or something like that - about men, who play on guitars I don´t have more info.

ATHONITE Teaser "Wacken"

27. července 2012 v 14:23 | *posted by KeT

ATHONITE: NEW!! ATHONITE plays at WACKEN OPEN AIR, Friday night, 03.08.2012
CZ: NOVINKA! ATHONITE HRAJÍ NA WACKEN OPEN AIR, PÁTEK VEČER, 03.08.2012

NEW BAND - ATHONITE

27. července 2012 v 14:14 | *posted by KeT

LaFee - ZEIG DICH!

6. června 2012 v 22:29 | *posted by KeT
Není to zas tak dlouho, co vyšel singl od LaFee s názvem ZEIG DICH! , který nahrála pro film Hanni&Nanni 2 - na tvorbě jejího singlu se z hlediska hudby i textu podílel TIMO SONNENSCHEIN a taky Leonora Bartsch - bývalá přítelkyně Franka, pokud se nepletu!
imagebam.com imagebam.com

HAPPY BIRTHDAY, DAVID

6. února 2012 v 9:32 | *posted by KeT

Wish you all the best :-)

Krátké info o Davidově Facebooku

4. února 2012 v 10:38 | *posted by KeT
Jak někteří z vás možná stihli postřehnout, Davidův účet na Facebooku byl posledních pár dní mimo provoz (asi 2 :D). No každopádně mnohé z nás to vyděsilo, že David bez vysvětlení smazal svůj účet, jiné možná potěšilo, že - no Timo fanouškům zodpověděl, že Davidův účet byl smazán, protože prý není pravý. Naštěstí se to vysvětlilo, a David je zase zpět :)

KINDER DEMO (2008)

30. ledna 2012 v 19:30 | *posted by KeT
Úplně jsem zapomněla vám zde zveřejnit odkaz na KINDER DEMO z roku 2008!
Takže kdo tuto verzi ještě neslyšel - může si ji pustit zde:

KINDER DEMO (2008)

THIS IS..

27. ledna 2012 v 16:21 | *posted by KeT
Rychlá aktualize o Timovi
přeložila KeT pro www.panik-fans.blog.cz

Timo Sonnenschein: skladatel, režisér
Oblíbený film, za poslední rok: Inception, Serenity, The girl with the dragon-tattoo (Fincher), The age of stupid. (poznámka KeT: názvy jsem nechala v AJ, protože se ve filmech moc nevyznám a českou specialitou je filmy si úplně přejmenovavát podle svého)
Oblíbený umělec: Puh, tady je na houby hudba, sorry :) (Skylar Grey je dobrá)
Oblíbený seriál: How I met your mother, Modern Family, Grey´s anatomy

Víš, strach a vyptávání jsou na prd. Vždycky si myslím: "Můžu být lepší?", "Jak můžu být lepším člověkem?", "Měl bych jít doprava nebo doleva?". A odpověď je: Jasně! Prostě to kurňa udělej a přestaň si stěžovat! Žádnej strach. A i když uděláš chybu, nejsou chyby - protože se učíš ze situací a z nich se prostě potřebuješ učit.

Život je dobrodružství.

ENGLISH VERSION BY TIMO SONNENSCHEIN

.. a quick update about me.
Timo Sonnenschein: songwriter, director.
Fav. movie, of the last years: Inception, Serenity, The girl with the dragon-tattoo (Fincher), The age of stupid.
Fav. artist, of the last years: puh, just shit music out there, sorry :) (skylar grey is good)
Fav. serie, of the last years: How i met your mother, Modern Family, and yes, Grey's Anatomy.
You know, fear and questioning yourself sucks. I always think, "How can I be better?" "How can I be a better person?" "Should I go left or right?" And the answer is: DO! Just fucking do it, and don't complain. Don't fear. Even if youre making mistakes, there are no mistakes, cause you learn from situations and you needed to learn about it.

Life is an adventure.

Autogram od FRANKA

15. ledna 2012 v 14:32 | *posted by KeT
imagebam.com
Click on the image to see original size!

Pokud máte zájem o Frankovu autogram-kartu musíte si o ni napsat na tuto adresu:
Producers at Work GmbH, Alt Nowawes 116-118, 14482 Potsdam
 
 

Reklama