Proč se nerozhodneš? - 11.díl

9. února 2013 v 19:18 | *posted by KeT |  FF - Proč se nerozhodneš?
Proč se nerozhodneš? - 11.díl
By: KeT


"Tak prosím..", ozvalo se vedle mě a úžasná horká čokoláda se objevila přímo přede mnou. "Děkuji!", usmála jsem se na mladou hnědovlasou dívku. "Doufám, že ti bude chutnat. Asi se mi budeš smát, ale chodím sem na ní docela často.", spustil Frank. "Smát se ti nebudu, spíš mě zajímá jiná věc.", podívala jsem se na něj. "No?", chtěl vědět. "To sem chodíš sám?", vypustila jsem svou myšlenku do světa. "Věděl jsem, že se na to zeptáš. Pravda je, že teď ano.", zasmál se. "A předtím?", nechápala jsem. "Předtím.. No předtím jsem sem zas tak často nechodil. Jenom občas se svou bývalou přítelkyní, když za mnou přijela sem, do Hamburku.", řekl a sklopil hlavu. Bylo mi jasné, že jsem se asi trefila do tématu, o kterém se nechce moc bavit. Ale zrovna to mě nejvíce zajímalo - prostě od přírody jsem dost velká zvědavice, ale zas si myslím, že by lidem neměl chybět takt. Když se chce člověk svěřit, musí se mu chtít samo od sebe. Takže jsem se jen pousmála a raději se věnovala své čokoládě.
"Proč jsi se vlastně rozhodla studovat v Německu?", zeptal se mě po chvíli. "Ehm! No já vlastně ani nevím..", zašklebila jsem se. Viděla jsem, jak se hihňá, ale nechápala jsem proč. "Můžu ti něco říct?", vypadlo z něj konečně. "Můžeš..", zakývala jsem hlavou. "Máš tady šleháčku..", ukázal prstem. Na trapasy jsem magnet, vím to. Rychle jsem se snažila prstem jí dát pryč. "Ještě?", zajímala jsem se. "Prosim tě, ukaž..", smál se mi a prstem se dotkl mého obličeje, aby mi jí setřel. "No a je pryč..", dodal pak a otřel si ruce do ubrousku. "Děkuju!", usmála jsem se na něj a doufala jsem, že nejsem rudá.

"Díky, že jsi mě dneska vytáhl. Asi bych se jinak celý zbytek dne nudila doma..", usmála jsem se na Frankyho, když jsme stáli před domem paní Richterové. "No, tak to bychom na tom byli stejně!", taky se usmál. "Prosím tě, určitě tu máš víc kamarádů, než já.", mávla jsem rukou. "No víc možná jo, ale tolik zas ne. Já pocházím z Heidelbergu..", vysvětlil. "Ach tak!", vydechla jsem. "Tak se měj krásně, Nat.. a zas někdy!", řekl po chvíli ticha. "Tak ahoj!", zamávala jsem mu.


"Tak jak sis to užila s Frankym?", zajímal sedruhý den Chris a políbil mě na ústa. "Bylo to fajn, aspoň jsem si s někým mohla popovídat.", odpověděla jsem a přitiskla jsem se víc k němu. "Zlatíčko, tohle mi nedělej..", zasmál se a jeho ruka zmizela pod mým tričkem. "A co ti dělám?", škádlila jsem ho. "No tiskneš se tak ke mě...", zamumlal a pokryl mi nahé paže polibky. "Christiane!! To lechtá!", smála jsem se. "To nevadí..", mávl rukou a pokračoval. "A vlastně vůbec, neřekl jsi mi, kde jsi včera celý den byl! Stýskalo se mi!", vykulila jsem na něj oči. "Ale to víš no, Timo chtěl vymyslet, kde se bude natáčet nový videoklip. Dělal jsem mu řidiče. No a pak jsme se museli stavit do studia, kde zas měl David nějakej technickej problém - ale naštěstí jsme to všechno vyřešili..". "No? Tak aspoň že tak..", odpověděla jsem mu. "Ale teď se mě neptej na práci, já teď chci relaxovat..", zasmál se a vrhl se na mě.

"Chrisi?", zamumlala jsem. "Ano?", otočil se ke mě. "Jaká byla vlastně ta Frankova přítelkyně..?", zajímala jsem se. Prostě mi to nedalo. Věděla jsem, že vyzvídat je hnusné - ale tak prostě! Zas, co bych se nemohla zeptat, že?
"Já jsem jí moc neznal..", odpověděl mi. "Jakto?", nechápala jsem. "No, jako neříkám, viděl jsem jí několikrát. Ale nikdy jsem se s ní snad nebavil. Nebyla mi moc sympatická. Přišlo mi, že se stýká s Frankym jen pro to, aby získala větší popularitu. Přišla mi falešná.", zakončil to. "Ach tak, to je smutné..", zamumlala jsem a líbla jsem ho na nos. "Zůstaneš tu přes noc?", změnil téma. "A mám?", zasmála jsem se. "No mohla by jsi.. nechce se mi usínat sám..", zamrkal na mě. "No tak to budeš ale muset zavolat babičce, že dneska nedorazím domů..". "Tak to je pro mě to nejmenší..", zasmál se taky a ihned vstal z gauče a šel si pro mobil. A tak bylo domluveno. Dnešní noc strávím se svým miláčkem.

Pokračování příště
KeT: Omlouvám se za kratší díl, ale to byste mě museli praštit. Včera jsem celý večer vymýšlela pokračování, a dneska jdu psát a prostě jsem to zapomněla zas :D takže vsuvný díl a příště zas to snad bude napínavější :-)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gabika Gabika | 9. února 2013 v 19:27 | Reagovat

Je to úžasný :) Jen tak dál :)

2 The_Chessie The_Chessie | Web | 16. února 2013 v 23:12 | Reagovat

Je to super ale prečo mám taký pocit, že sa nám to tu začína zamotávať?? :D Som zvedavá... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama