Proč se nerozhodneš? - 10.díl

27. ledna 2013 v 17:45 | *posted by KeT |  FF - Proč se nerozhodneš?
Proč se nerozhodneš? - 10. díl
By: KeT


Abych se přiznala, celá ta situace s tím výtahem mě úplně zmohla. Ještě teď jsem cítila, jak se mi klepou nohy. "Vy teda ani nepůjdete dál?", vykulil na nás oči Jan. Čekala jsem, co na to Chris odpoví. "No, myslím, že by možná bylo lepší, kdybych odvezl Nat domů..", spustil Chris. "Ale tak nedělejte kéry, Nat si může odpočinout i u mě..", našel si okamžitou odpověď Jan. "No přesně, je přece škoda, abyste jeli hnedka domů, dyť jsme se ani nepobavili - a hlavně, ani jsi nás pořádně s Natalií neseznámil.", ozval se David. Cítila jsem, jak se na mě Chris dívá - asi čekal, až to rozhodnu. "Tak dobře..", svolila jsem. "Ale jen proto, že jsme se ještě neseznámili..", zasmála jsem se. V tom jsem zachytila Frankův úsměv...

Nakonec jsem byla ráda, že jsme se u Jana zdrželi. S klukama byla super zábava, hlavně Janovy hlody mě totálně rozesmívaly. Zpozorovala jsem, že David je dost přemýšlivý, inteligentní, rozumný a hodný.. Jan byl rozený bavič, ale řekla bych, že jenom mezi svými. Kdyby přišel do jiné, neznámé společnosti - nevím, jestli by byl schopen vyhazovat takové vtipy. Franky jen tiše seděl, občas se zasmál kecům svého kamaráda. Linke byl prostě Linke, jako vždy - vymýšlel s Janem různé kraviny, no prostě šašek. Timo mi přišel neutrální, občas něco prohodil, občas se zasmál, občas dodal něco vtipného.. ale jinak jsem ho moc nevnímala.
Asi po třech hodinách jsme se teprve vypravili s Chrisem domů. Byla jsem dost unavená, takže jsem byla ráda, že se dostanu do postele. Prvně jsem si myslela, že si s Chrisem užijeme pěkný večer, ale popravdě mě na to přešla chuť. Jen co jsme přijeli, šla jsem se osprchovat, Chris mi šel udělat hrnek čaje, ale než mi ho stihl udělat, usnula jsem jako špalek.

Ráno mě probudilo šimrání na obličeji. Otevřela jsem oči a trochu jsem se vyděsila. Chris byl totiž úplně nalepený na mě, a jeho vlásky mě šimraly na tváři. Trochu jsem s sebou cukla a to ho asi probudilo, protože se ozvalo: "Dobré ráno, lásko..", a chytil mě rukou kolem pasu a přitáhl si mě ještě blíž k sobě. "Dobré ráno..", zamumlala jsem taky a přitulila jsem se k němu. "Tohle je tak super, mohl bych takhle zůstat celý den..", zašeptal a vypadalo to, že se chystá ještě spát. Můžu říct, že mě by to taky nevadilo.. válet se krásně s milovaným klukem, ale jelikož jsem ležela nějako podivně, tak bych to vydržela tak na nejvýš 5 minut. "Zlato?", polechtala jsem ho prsty na rameni. "Můžeš mě škrábat, je to příjemný..", zavrněl jak lenivý kocour. "Tak potom, teď bys mě mohl pustit, já bych si odskočila na záchod a vzít si prášek, ju?", spustila jsem. Během sekundy mě pustil a ozvalo se: "No to si určitě běž vzít prášek, děti mám sice rád, ale ještě bych s nimi chtěl nějaký ten rok počkat.."
Musela jsem se zasmát. Věděla jsem, že tohle zabere. Vyskočila jsem z postele, došla jsem si na záchod, opláchnout si obličej a trochu si upravit vlasy - protože jsem je měla jak kdybych prolezla trním, zapít prášek a vrátila jsem se k němu do postele. "Ach bože, ty jsi tak nádherná..", zamumlal a přitáhl mě zas k sobě. "Ale nepřeháněj..", zasmála jsem se a políbila jsem se ho. Chytil se toho a jeho jazyk se spojil s tím mým.. Za chvíli jeho ruka mapovala celé mé tělo.. a než jsem se nadála, byla jsem jen ve spodním prádle. Položil mě na postel a lehl si na mě. Cítila jsem, jak mě jeho náčiní silně tlačí do nohy. No aspoň dobré vědět, že ho opravdu vzrušuji. Věděla jsem, co se dál stane a těšila jsem se na to. Do Chrise jsem fakt moc zamilovaná a mít s ním sex bylo mé přání.. Takový krásný důkaz naší lásky.

A tak se to stalo. Naše poprvé. Cítila jsem se šťastná a věděla jsem, že Chris taky. Usmíval se na mě, tiskl mě k sobě.. Po té jsme se oba dva vypravili do koupelny, kde jsme si dali horkou vanu a ještě dvakrát to zopakovali. Nemohli jsme se sebe navzájem nabažit. Prostě nádherně strávený den.

** O pár dní později
Zrovna jsem se vrátila z přednášky, a seděla jsem sama v kuchyni. Na stole jsem našla lísteček, že paní Richterová šla s kamarádkou na kafíčko. Byla jsem ráda, že si taky konečně někam vyrazila, protože co jsem byla v Hamburgu, tak téměř nikde nebyla. Dívala jsem se z okna, podzim v plném proudu.. venku bylo opravdu ošklivě, tak divně šedivo, vítr nadzvedával listy, která už ztrácely svou krásnou barevnost. Jedním očkem jsem pohlédla na hodiny na stěně - bylo už po půl 4. Christian dneska někam musel jet, Nicol musela jet s rodinou navštívit babičku, tak co dělat? Líně jsem se zvedla a šourala jsem se do svého pokoje, třeba mě něco napadne. Jenže ani jsem tam nedošla, protože zazvonil zvonek. Šla jsem tedy ke dveřím a otevřela jsem. Trochu jsem se vylekala, když za dveřma stál Franky.
"Ahoj?", řekla jsem udiveně. "Čauky! Copak děláš právě teď?", spustil. "Právě teď nedělám absolutně nic..", odpověděla jsem popravdě. "Skvěle - tak co bys řekla třeba horké čokoládě nebo tak?", zajímal se. "S chutí bych si dala..", zakývala jsem hlavou. "Výborně.. tak jestli chceš, tak tě zvu!", usmál se na mě a zamrkal svýma krásně modrýma očima. Trochu jsem se zarazila, přišlo mi to nefér vůči Chrisovi. Chudák někde lítá a já půjdu s jeho kamarádem na čokoládu? "Neboj, s Chrisem jsem mluvil a ptal jsem se ho, jestli mu to nebude vadit.. Říkal mi, že bude rád, že aspoň se nebudeš s jeho babičkou doma nudit..", spustil, když viděl, jak jsem se zarazila. "Opravdu? Tak vydrž, půjdu se obléknout a můžeme vyrazit..", usmála jsem se na něj. Hned jsem se cítila líp, když jsem věděla, že Christian o tom ví.

Pokračování příště
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 D. D. | 28. ledna 2013 v 10:55 | Reagovat

Proc mam pocit ze Frank po ní jede. :DDD

2 KeT KeT | Web | 28. ledna 2013 v 15:38 | Reagovat

[1]: :D no brzy bude další dílek - snad si odpustím ty dlouhé pauzy :D a pak se dozvíš více :-)

3 Gabika Gabika | 1. února 2013 v 19:33 | Reagovat

Ne ne, ona si nesmí začít s Frankym! :( :D

4 killerpilze killerpilze | Web | 3. února 2013 v 13:35 | Reagovat

Páni, nevěděla jsem, že ještě nějaký blog o Panik je! :)

5 KeT KeT | 8. února 2013 v 23:03 | Reagovat

[3]: UVIDÍŠ :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama