Proč se nerozhodneš? - 8.díl

3. prosince 2012 v 19:14 | *posted by KeT |  FF - Proč se nerozhodneš?
Proč se nerozhodneš? - 8.díl
By: KeT


"Ty potvoro!!", ozvala se Nicol nejmíň po páté. Jenom jsem se uchichtla. Dnes opakovala pořád to samé dokola. "Nemohu uvěřit, že ses dala do kupy s Chrisem. To bylo keců, coo. Že to není tvůj typ, že je otravný.. há!! Já jsem to přesně věděla, co se škádlívá, to se rádo mívá.", plácla se do stehna, a začala se smát. "Joo, hlavně, že jsi sem přijela studovat a né honit kluky! Do školy ses ještě kloudně nepodívala a kluka už máš! Sakra holka.. nechceš mi poradit ten recept? Já už tu žiju víc než půl roku, a furt nic.", vykulila na mě svá zelená kukadla. "Recept? Hm, nevím.. a narozdíl od tebe jsem moc kluků neměla..", mávla jsem rukou. "No, jestli myslíš ty blbečky..", našpulila pusu. "No, hlavně, že jsi je děsně milovala..", dobírala jsem si jí. "Jó, ale protože jsem byla blbá a slepá. Všichni to byli dementi..", nedala si říct. "Nevím no, prostě se to stalo..", pokrčila jsem rameny. "A zrovna Christian, toho žere snad každá! A on si vybere tebe. Kočko, můžu ti říct, že máš sakra štěstí. Kdo by to byl řekl, že budeš muset do Hamburku až z Prahy, abys ukořistila srdce toho nejvíc sexy kluka..", mlela pořád dál. "Děláš, jakoby Christian byl snad jediný hezký kluk na světě..", zasmála jsem se. "To vím, že není.. ale hezkých jich moc neznám!", vyštěkla. "Ty seš ukecaná, tobě se líbí každej!", zasmála jsem se znovu. "No.. taky pravda, ale stejně. Jo, mimochodem, víš s kým šla dneska moje sestra na rande?", změnila náhle téma. "Ne? To opravdu nevím..", zavrtěla jsem hlavou. "S Robertem.. Moje sestra bude mít ještě kluka dřív než já.. kde to žijem!", vyhrkla. "S Robertem, jo? No všimla jsem si, že spolu na té tvé akci docela komunikovali, ale že z toho bude až rande?", usmála jsem se. "No ono je to docela komický, když ty si uvědomíš, že oni se spolu aspoň bavili, zatímco ty s Chrisem jste dělali pěkný scénky..!", zasmála se. To jsem musela uznat.. No každej na to jde jinak. "Jo, to jsem ti říkala, že se mi Claudie přišla včera večer omluvit?", změnila jsem zas téma já. "No tak to kecáš, tomu nemohu uvěřit, že to fakt udělala..", vyhrkla. "No opravdu, jsem moc ráda..", usmála jsem se. "Včera mi volala, taky se mi omlouvala, že zkazila akci.. Říkala do telefonu, že se musí omluvit i tobě, ale popravdě.. nečekala jsem, že to udělá. Překvapila mě!", usmála se taky.


Čas plynul.. S Christianem jsme měli úžasný vztah. Začala jsem chodit do školy, která byla teda docela obtížná, ale zatím jsem vše v klidu zvládala. S Nicole a Janou jsme neustále podnikaly nějaké akce, nebo chodily na nákupy, dokonce se k nám někdy připojila i Emma s Claudií. S Claudií jsme si teď dost rozuměly. Našla si nového přítele, a strašně se změnila. Emma začala chodit s Robertem, a Nicole si pořád stěžovala, že žádného nemá - u ní vše při starém.

Byla sobota..na to, že už byl podzim docela v plném proudu, bylo moc pěkné počasí. Seděla jsem s paní Richterovou v kuchyni, ona vařila a já koukala z okna. Listí bylo už tak krásně zbarvené, radost se dívat. "A copak, že dnes nejdeš ven?", zajímala se paní Richterová. "Já vám nevím, možná odpoledne někam vyrazím..", odpověděla jsem neurčitě. "To chce, dnes je nádherné počasí, kdo ví, jak dlouho vydrží. Tady na severu bývá rychle zima..", spustila. Jenom jsem kývala hlavou. Bylo mi to jasné. V tom mi zavibroval mobil. Zmáčkla jsem zelené tlačítko a houkla: "Ahojky!".. "Ahoj, lásko..", ozvalo se ze sluchátka, a já hned měla lepší den. "Tak mě napadlo, co bys řekla odpolku u kamarádů a večer u mě?", ozvalo se. "Tomu říkám super nápad..", vyhrkla jsem. Teda hlavně na ten večer u Chrise jsem se nesmírně začala těšit. "Jeden můj kamarád nás oba pozval.. Sice kluky neznáš, ale tak oni tam budou mít zase svoje přítelkyně nebo kamarádky, tak zas poznáš nové lidi. Nevadí ti to?", zeptal se mě starostlivě. "Ne, nevadí.. ale nebudeme se moc zdržovat, že ne?", zeptala jsem se potichu, jako by mi snad bylo trapné se přiznat k tomu, že chci být hlavně s ním. "To víš že ne.. Ale mám na tebe takovou prosbičku..", zamumlal. "Copak?", trochu jsem se vylekala. "Já jsem teď u mámy v Neumünsteru.. tak dorazím až odpoledne. Já jsem volal už Frankymu - toho znáš, jestli by tě nemohl vyzvednout, protože já už pro tebe dojet asi nestihnu. Nevadí ti to moc?", spustil. "Nevadí, hlavně, že nemusím sama. Sejdeme se u nich..", usmála jsem se. Byla jsem ráda, že na mě myslí.. a raději přemluví svého kamaráda, aby pro mě došel, než aby mě nechal jít samotnou. "Tak jo, jsem rád, že se nezlobíš. Musím končit, puso. Máma na mě volá.. Tak odpoledne, těším se!", vyhrkl a zavěsil. "Pápá..", stihla jsem pouze říct, než druhá strana oněmněla...

Po obědě jsem se začala připravovat. Potřebovala jsem si umýt hlavu, ohlit se, udělat různé přípravy a tak.. protože večer u Chrise.. to mi bylo jasné, že to nebude jen tak. Dlouho jsem se rozmýšlela i nad spodním prádlem, jestli je vhodné si hned vzít tanga, nebo ne.. a jakou barvu.. no prostě... přípravy, jak mají být! No, a než jsem se připravila, byl skoro čas očekávat Franka. Viděla jsem ho asi jen jednou nebo dvakrát v životě, ale přesto jsem se cítila lépe, že tam se mnou půjde někdo známý, když už Christian to nestíhal.
Chvíli jsem pochodovala po pokoji, než se ozval zvonek. "Dojdu otevřít, paní Richterová!", zavolala jsem na ní a otevřela jsem dveře. "Ahoj..", usmál se na mě Franky. "Ahoj, děkuji, že jsi pro mě přišel..", usmála jsem se taky. "Za málo.. Půjdeme?", koukl na mě. "Jasný, jen si vezmu bundu a tašku.", přikývla jsem a šla jsem si do pokoje pro bundu. Ještě jsem se stavila u paní Richterové a řekla jsem jí, že dnes už nepříjdu, protože budu spát u Christiana. Významně na mě zamrkala a já mohla odejít. Bylo mi jasné, že z toho má radost, že chodím s jejím vnukem. Nechtěla jsem si moc fandit, ale myslím, že mě paní Richterová má ráda. A to je velké plus, ne?

Pokračování příště
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 D. D. | 9. prosince 2012 v 20:41 | Reagovat

Dáál..dáál..dál :P :)

2 Gabika Gabika | 14. prosince 2012 v 23:02 | Reagovat

Dokonalé :-) Další.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama