Proč se nerozhodneš? - 5.díl

20. července 2012 v 9:43 | *posted by KeT |  FF - Proč se nerozhodneš?
Proč se nerozhodneš? - 5.díl
By: KeT


"Kašli na to!", šťouchla do mě Nicol. V tom se k nám přitočila i Jana a sedla si na kraj gauče. "Co se děje?", zajímala se. "Nat se trochu nepohodla s Christianem, noo..", mávla Nicol rukou. "Ježiš mankote, jako by jste ho snad neznali. Ty jeho vtípky jsou někdy na palici, ale jinak je to dobrej kluk..", začala se Jana tlemit. "Navrhuji jedno, dáme panáka!", zvedla Nicol ruku jako na povedl. "To beru!", vyhrkla Jana. "Já taky, myslím, že ho teď opravdu potřebuju!", zakývala jsem hlavou. "Pojď taky, Em..", pobídla Jana Emmu. Čekala jsem, jak Nicol spustí o tom, že mladší sestru odmítá hlídat, ale kupodivu mlčela, což mě překvapilo.. a dokonce Emmě ochotně nalila. Však taky co, Emma je přeci už jen dospělá..

"Ztište tu hudbu!", ječela Nicol přes půlku bytu, že to muselo být slyšet až na ulici. Nikdo se k tomu ovšem nehrnul. "Já jim nakopu prdel, jakej hajzl to pustil tak hlasitě? Ještě budu mít na krku policajty, a to nehodlám řešit..", přilítla do obyváku jako kdyby jí honil sériový vrah. Než se vůbec někdo nadál, hudba ztichla. "Co se děje?", otočil se na ní Robert, který zatím vedl už nějakou dobu vášnivou debatu s Emmou. "Já ti dám, co se děje! Koukl ses na hodiny? Je 10 pryč! Sice máme milé sousedy, ale i přesto to nemusí vyřvávat jak na lesy!", pustila se do něj. Chudák Robert jen na prázdno polknul, a raději se otočil zpátky k Emmě. "Jaká je prudérní, co..", zasmála se vedle mě Jana. "A jak.." přidala jsem se k ní. Joo, hold jsme měly už nějakého toho panáčka v sobě, do toho taky nějakou tu sklínku.. a výsledek byl na světě. Abych se přiznala, moc jsem alkoholu neholdovala, ale byla jsem názoru, že jednou za čas si trochu natřít čumák nikoho nezabije! A taky dneska k tomu byla náramná příležitost!
"Tak už ses uklidnila?", uslyšela jsem za sebou a ihned se mi ovinula ruka kolem pasu. "Nech si ty důvěrnosti, Chrisi!", otočila jsem se na něj. "No nic, já si jdu ještě pro skleničku..", odkašlala si vedle mě Jana. "Takže neuklidnila..", zamračil se. "Prostě mě nech dnes být, nemám na to náladu..", zamumlala jsem a našpulila mírně pusu. "A na tohle jo?", zeptal se a vzápětí si mě k sobě přitáhl a políbil mě. Když mě konečně pustil.. ani jsem si nestihla uvědomit, co se stalo. V další sekundě jsem před sebou viděla Claudii.. viděla jsem jak zvedá ruku, ale mé mírně podnapilé reflexy nebyly schopny zareagovat včas. Cítila jsem, jak mě udeřila do obličeje.. udělala jsem pár kroků stranou, jenže jsem o něco.. nebo o někoho zakopla.. a najednou byla tma.

**Pohled Chrise
Skácela se k zemi jak domeček s karet. Slyšel jsem ránu - to jak jí hlava udeřila o stůl. "Panebože!", vykřikla Nicol a vzápětí klečela na zemi a pokoušela se Natalii probrat. "Já jsem nechtěla..", zakoktala vedle mě Claudie se slzami v očích. "Víš co, běž domů..", zašklebil jsem se na ní. Ona se otočila a utekla. Rychle jsem se vrhnul k Nat, ležela jak mrtvá a krvácela na hlavě. "Odvezem jí do nemocnice?", zamumlal někdo. "A kdo? Jsme všichni pili..", zabědovala Nicol. "Já ne..", zamumlala Carin. "Fajn, tak řídíš!", zavelel jsem a vzal jsem Natalii do náručí. "Ale.. neřídila jsem už tak minimálně 5 let..", zděsila se. "Pochop, že tohle je důležité!", vyštěkla na ní Nicol, a nikdo se s mou milovanou sestrou nehodlal dát bavit. Musela chtě nechtě odřídit cestu do nemocnice - naštěstí to nebylo zas tak daleko.

**Pohled Nat
Pokoušela jsem se otevřít oči, ale šlo to ztěžka. Panebože, to jsem se tak ožrala? Rychle jsem se snažila vzpomenout, co se stalo. Vzpomněla jsem si na Christiana.. ano! Ten šmejd mě normálně nestydatě políbil. Ten až mi příjde pod ruku, má se na co těšit! A pak tam byla taky Claudie..ano, viděla jsem před sebou ty zlé oči, které byly ale plny lítosti. Au, au.. moje hlava. Tak moc mě to bolí! Bolest mě donutila otevřít oči...

Zamžourala jsem, ale pak se mi konečně podařilo oči otevřít. Chvíli jsem se dívala po nějaké podivné místnosti, ale pak mi došlo, že jsem v nemocnici. "Sakra!", myslela jsem si a pokusila jsem se vstát. Mezitím se otevřely dveře a dovnitř nakoukl Chris. "Jéé, už je vzhůru..", zavolal hlasitě a do místnosti se nahrnula i Carin s Nicol. "Co se stalo?", nechápala jsem. "Spadla si, a rozrazila sis o stůl hlavu..", vysvětlila mi Nicol. "Ne? A museli to šít? Já nechci jizvu na hlavě!", zděsila jsem se. "Naštěstí ne, nebylo to hluboké.. ale krvácela jsi..", vykulila oči. "Měli jsme o tebe strach..", zamumlal Chris. Podívala jsem se na něj. Tvářil se stejně, jako když mě tuhle opařil tím horkým čajem. Zas ten výraz, jako by mě málem zabil - jenže tentokrát se mu to málem povedlo. Že já se kvůli němu vždy dostanu do nějaké neplechy, která skončí bolestí pro mě. "Můžu jít domů?", zajímala jsem se. "Dojdu se zeptat doktora..", zakývala hlavou Nicol a odešla z místnosti.
Za chvíli se vrátila, společně s doktorem. Ten mi udělal ještě nějaké přiblblé vyšetření - musela jsem koukat na jeho prsty a svítil mi nějakou baterkou do očí.. a pak mě pustil domů. Byla jsem ráda, že si mě tam nenechali přes noc. "Tys nám dala holka!", usmála se na mě Nicol a podpírala mě, kdyby se mi udělalo zle. "Bylo to tak rychlé..", zamumlala jsem a přejela jsem si rukou přes oči. Hlava mě bolela teda opravdu dost. "Je to moje chyba..!", chytil mě Chris za druhou ruku. "No to já vím..", zamumlala jsem a ani jsem se na něj nepodívala. "Vezmeme tě domů, jo?", řekla Nicol. "To by jste byli zlatí, jsem unavená.. a ta hlava pěkně bolí!", pokusila jsem se usmát, ale místo toho se mi znovu začaly podlamovat nohy. Asi jsem se praštila fest. Christian mě vzal bez okolků opět do náručí, a i když jsem se snažila prostestovat, donesl mě až k autu...

"Já přespím dneska taky u babči a dám pozor, kdyby se Natalii udělalo blbě..", spustil Chris, když mi Carin zastavila u domu paní Richterové. "To není nutný, zas tak hrozné to se mnou není..", zašklebila jsem se na něj. "Joo, to jsem si všiml, tak vystupujem. Byl to fajn večer, dobrou..", rozloučil se s holkama a vystoupil taky. Měla jsem na něj zlost, že mi nedá pokoj ani chvíli. Kvůli němu se děje tohle všechno - to, že jsem protivnější, než jak bych si byla schopná přiznat, Claudie mě nesnáší a ještě mě dožene na pokraj smrti, jenom proto, že jemu to všechno připadá jako nesmírná zábava.
Vyběhli jsme do druhého patra, ani jsem mu neřekla dobrou nebo tak.. rovnou jsem se zavřela u sebe v pokoji, svlékla si věci, oblékla si pyžamko a zaplula jsem do postele. Nechtěla jsem teď nic jiného, než spát.

Ani nevím, co mě probudilo.. ale otevřela jsem oči, a slyšela jsem, jak mi vrzly dveře od pokoje. Zatajila jsem dech a čekala jsem, co se bude dít. V pokoji byla téměř úplná tma, jelikož jsem měla okna do parčíku a ten nebyl tolik osvětlený jako ulice z druhé strany. Za chvíli si někdo sedl ke mě na postel. Dělala jsem mrtvého brouka.. V tom mě jemná ruka pohladila po tváři a ozvalo se: "Spíš?". Samozřejmě jsem mlčela, nechápala jsem, co po mě Christian v takovouhle pozdní dobu chce. "Abys věděla, tak mě to fakt mrzí! Vím, že jsem občas hrr.. ale už jsem takovej. A ty seš jediná, která se na nic nechytne. Nechápu to..", uchechtl se potichu. To se mi tu jako vyzpovídá, nebo co?, honilo se mi hlavou. "Ale abys věděla Natalie.. tak se mi opravdu líbíš! Jako jediná z tolika.. a přitom vím, že u tebe nemám šanci..", odmlčel se. Cože to právě řekl? Mým tělem jakoby projel takový ten mráz.. Malinko jsem s sebou cukla. Asi se lekl, že jsem se probudila, pohladil mě ještě rychle po tváři a pak se zvedl, a odešel pryč. Panebože, nepřiznal se mi tu teď, že mě má rád?

Pokračování příště..
PS: Těším se na vaše reakce!
+ Jak si myslíte, že děj bude pokračovat?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sabí<--->Luxorka Sabí<--->Luxorka | Web | 20. července 2012 v 10:25 | Reagovat

úúúúžasnýýýý :-) jen tak dal ;-)

2 KeT KeT | Web | 20. července 2012 v 10:47 | Reagovat

[1]: Děkuju

3 D. D. | 20. července 2012 v 17:04 | Reagovat

Uáá, doufám, že jim to nakonec vyjde :P..moc pekny..:)

4 Gabika Gabika | 20. července 2012 v 23:56 | Reagovat

Začíná se to rozjíždět! :) Netroufám si odhadnout, jak to bude pokračovat, mám totiž vždycky špatný odhady ! ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama