Mimo domov - 11.díl

20. ledna 2012 v 21:04 | *posted by Fejbíno |  FF Mimo domov
Mimo domov - 11.díl
By: Mia&Fejbíno
Tento díl napsala Mia :)

Hned v pátek jsme si obě sbalily věci, David nám je naskládal do kufru a odvezl nás k nim domů. Nika se rovnou zabydlela u Juriho, i když jsem si všimla, že jí chvíli taky musel přemlouvat, ale každá holka, se musí nechat přemlouvat. Já jsem se spokojeně zabydlela v pokoji pro hosty, protože jsem se opravdu necítila na to, že bych se měla nastěhovat k jednomu z kluků. Navíc mi bylo jasné, že oni se jen tak nezačnou chovat, jako že o nic nejde a že si ten pobyt tady ještě užiju. Sešla jsem po schodech dolů, jen co jsem si dala pořádnou studenou sprchu, abych se probrala po tom všem vybalování a stěhování.
"No to je dost, už je večeře." usmál se na mě ode dveří Chris.
"Ale, kdo vařil?" zeptala jsem se s úsměvem a přešla jsem místnost k němu. Rozhodla jsem se je oba tento týden poznat. Nejen podle toho jak se chovají oni ke mně, ale jak se chovají před kamarády a ke kamarádům. Zas jsem ale nechtěla vypadat, že je využívám a že jsem, kdo ví, jaká štětka.
"Řekl bych Jan, s menší pomocí tvé sestry, ale pšt. Ostatní mu do toho čumí." zasmál se a přitáhl si mě k sobě. "Že na mě budeš mít zítra čas? Chtěl jsem si s tebou zase popovídat mimo tohle všechno. A mimo Tima." usmál se a vlepil mi pusu na tvář.
"Ráda." přikývla jsem a usmála se. "Ráda bych tě konečně pořádně poznala, stejně jako kluky, samozřejmě." zamrkala jsem nevinně, když jsem si uvědomila, jak to v první chvíli vyznělo. Chris se zasmál a chytil si mě okolo pasu. V tu chvíli mi přišlo, že není úniku.
"Hej vy dvě hrdličky, vy držíte dietu?" zasmál se Jan, co nám šel připomenout, proč se vlastně všichni sešli v kuchyni a oba nás tam taky nahnal. Sedla jsem si ke stolu na volné místo mezi Niku a Davida, který už nemilosrdně po talíři lovil špagety a snažil se je nakrájet, což bytostně nesnáším.
"Koukám, že tě to nejdřív budu muset naučit jíst." zasmála jsem se a snažila si Davida po zbytek večeře nevšímat, jinak bych mu tu vidličku musela zapíchnout do ruky. :D Po večeři jsem se poslušně vydala do sprchy, protože jinak bychom se s Nikou navzájem pozabíjely, která bude rychlejší. Na chvíli jsem se natáhla na postel a snažila se přečkat tu chuť na takový ten typický girls night. Přerušilo mě až klepání. Jako první mě samozřejmě napadl Linke. Ale ve dveřích se objevil Timo s roztomilým výrazem, ve vytahaných teplákách.
"Tak jak ses zabydlela?" usmál se na mě a zavřel za sebou. "Nenudíš se nám tady sama? Chris dole všechny baví, protože nezvládá Guitar Hero a ty ses nějak ztratila." vysvětlil a sedl si na kraj postele.
"To víš, někdo je prostě samotář." pousmála jsem se a posadila se. "Trošku si tady depkařím a přemýšlím."
"A nad čím, jestli to není tajemství?"
"Nad tím, že si připadám pořád tak trochu sama. A když to mezi ségrama občas skřípe a jsem pryč z domu. Všechno se hrozně změnilo." zakroutila jsem hlavou a nervózně si přes nohy přetáhla deku.
"Každej si tak občas připadá. Ale ty nejsi ani zdaleka sama, to mi věř." usmál se na mě a sklopil pohled k matraci. Asi jsme se dostali k citlivému tématu.
"Víš, co by si pro mě mohl udělat?" usmála jsem se a přisedla si k němu. Timo zvedl hlavu a zamrkal na mě dost zmateně na to, abych pochopila, že neví, co má čekat.
"Mohli bysme si zopakovat tu mojí minulou návštěvu, pustit si spolu nějaký film, dát si třeba čokoládu a jen tak ležet." usmála jsem se a zabavila jsem mu kšiltovku, kterou ze zvyku taky zřídka kdy sundával, ale asi jen když nebyli doma sami. Byla jsem ráda, když se mi zase povedlo, aby se krásně usmál.
"Jestli ti nebude vadit, že to bude u mě, protože dole je obsazeno." pokrčil rameny a já to po něm provokativně zopakovala. Na to mě stáhl za nohy tak, že jsem si lehla a než jsem se vzpamatovala, už mě držel a nesl někam pryč. Jediné, co jsem stihla, bylo si zaječet, že nemám oholené nohy, jako správná hysterická holka. :D
Uvelebila jsem se u Tima v posteli, ještě než stihl vůbec ujasnit, na co to vlastně budeme koukat. Spokojeně jsem si zalezla pod peřinu, chopila se misky s dobrotama a pozorovala jsem ho, jak všechno připravuje. Jen co se nám povedlo sníst všechny zásoby, konečně jsme se pořádně začali soustředit na film. Timo se ke mně tím chlapským hrozně nenápadným způsobem přitiskl a položil mi ruku na bok.
"Hrozně hezky voníš." pošeptal mi. Otočila jsem se, nic jsem neříkala, jen jsem se usmála a okamžitě ho políbila, než si to rozmyslím. A mezitím jsem si to uvědomila. Políbila jsem Tima. Tima. Prostě Tima. Hned první den. Vlastně jsem měla být úplně jinde, Chris něco plánoval, mezitím tady dělám z přátelství něco, s čím jsem vůbec neměla začínat.

PS: omlouvám se za dlouhou pauzu, škola a vše - není čas, proto jsem se pokusila napsat i o něco málo delší díl. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KeT KeT | Web | 2. února 2012 v 16:49 | Reagovat

Jůůůůůůůů :) Nádhera, nádhera :) To se mi moooc líbit :)

těším se na další :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama