Krásná ošklivá - 12.díl

2. ledna 2012 v 17:25 | *posted by KeT |  FF - Krásná ošklivá
Krásná ošklivá - 12.díl
By: KeT


Rukou jsem mu prohrábla vlasy.. on si mě k sobě pevně přitáhl a ruka zmizela pod tričkem.. Než jsem si vůbec uvědomila, co vlastně dělám, pyžamka létala vzduchem a pak - došlo k TOMU!
První pocity zděšení mě přepadly, až když jsem mu ležela nahá v náručí. Přepadlo mě tíživé podvědomí. Co jsem to za člověka, když jsem se právě vyspala se svým bratrancem? Co na tom, že naše rodiny nejsou vlastně nijak příbuzné? Prostě jsem Davida celý život brala jako část rodiny. Nemohla jsem v sobě však potlačit ten druhý pocit, a tím byla silná náklonnost. Nikdy jsem pořádně kluka neměla, nevěděla jsem tedy, co je to láska. A teď svoje panenství přenechám jen tak svému bratránkovi. Propadla bych se nejraději do země. Co na tom, že to bylo krásné? Co na tom, že na těle pořád cítím ty krásné horké polibky? Co na tom, že mám pořád husí kůži, když si představím, jaké to s ním bylo?
David také mlčel, jenom jsem cítila, jak rychle mu bije srdce. Posadila jsem se. Jeho štíhlé prsty mi přejeli po zádech, a tím vyvolaly další vlnu mravenčení a husí kůže. Otočila jsem hlavu směrem k němu. Usmál se a posadil se taky. Přitáhl si mě opět k sobě a položil si hlavu na moje rameno. Bylo to až moc krásné, jak se ke mě tisknul, bylo až moc krásné, jak mě jeho vlásky šimrali po ruce a po zádech. Nevěděla jsem, co dál.

*Pohled Davida
Pocit štěstí mě zaplavil tak rychle, že jsem to ani nečekal. Celé dny jsem bojoval s tou touhou po ní. Viděl jsem na sobě, jak ve mě klíčí žárlivost, když se Vicky dotýkal Linke. Snažil jsem se však ovládat ze všech sil, ale nešlo to. Jak moc jsem ze začátku chtěl, aby nikdy nepřijela, teď jsem chtěl, aby nikdy neodjela. Samozřejmě ve mě hlodalo, co by na to asi řekla máma. Co bych jí řekl? "Víš mami? Já se do Vick zamiloval..". Myslím, že by mi přijela osobně nakopat zadek. To už bych mohl risknout.

*Pohled Vicky
Zalezla jsem do sprchy a nechala jsem se unášet proudem horké vody. Přes tenkou zeď jsem slyšela, jak David něco kutí v kuchyni. Přes všechny ty tíživé myšlenky kolem toho, že David je můj bratranec, a co by na to asi řekla máma.. Věděla jsem, že k němu prostě něco cítím.
Namydlila jsem se vanilkovým sprchovým gelem, rychle se opláchla, usušila, oblékla se do vytahaného trička a vydala jsem se do kuchyně za ním. Na stole už stál čaj a sýrové tousty - ty David dělal opravdu s oblibou a mě velice chutnaly. Sám pak stál opřený o kuchyňskou linku, s velkým hrnkem čaje v ruce. Hned jak mě uviděl, usmál se. Taky jsem se usmála a sedla jsem si zády k němu, ke stolu. Slyšela jsem, jak pokládá hrnek na linku, a jak se pomalu přesunul ke mě. Jeho ruce se dotkly mých ramen, rty se dotkl mého ucha.. "Neměli bychom si o tom všem promluvit?", zeptal se. Rukou jsem mu ukázala, aby se posadil.
Chvíli jsme byli ticho, jenom jsme se na sebe tu a tam podívali. "Ehm, nechci, aby to pro nás bylo divný nebo tak..", zakoktal po chvíli. "No popravdě, divné to je..", odpověděla jsem. "To bezpochyby, ale já prostě nemůžu..", zarazil se. "Co nemůžeš..?", nechápala jsem. "Nemůžu se dívat, jak se o tebe Linke pořád snaží, když mi to rve srdce. Už delší dobu, přemlouvám sám sebe... Mám tě prostě rád.", dodal a vykulil na mě svá kukadla. "Chris je moc milý, ale není můj typ..", zakroutila jsem hlavou. Viděla jsem, jak se rozzářil. "No takže..?", vyzvídal dál. "Pravda je taková..", kouknula jsem na něj a místo celé odpovědi jsem ho políbila. Přitáhl mě k sobě, posadila jsem se mu na klín a líbala ho po celé tváři, na krku a na rtech. "Víš z čeho mám ale největší strach?", zastavila jsem se najednou. "Z čeho?", zajímal se a prsty mi odhrnul pramen vlasů z čela. "Co tomu řeknou ostatní? Jak někomu budeš vysvětlovat, že spolu něco máme?", vyhrkla jsem. "To nevím, ale tak všem to může být jedno..", odpověděl rozhodně. "Ale co naše rodiny?", nenechala jsem toho. "Nebudem jim to říkat, prozatím..", zakýval hlavou. "Myslíš, že je to správný nápad?". "No asi bude nejlepší, aby jsme nikomu nic neříkali..", řekl a hned na to mě políbil. A tak proč ne, všichni to hned vědět nemusí.
............................

Bylo to však dost těžké skrývat.. Právě jsem seděla na gauči v garáži, kde kluci měli zkoušku. Pozval mě Linke, abych se přišla potěšit jeho výkony. Jenže jak jsem mohla sledovat někoho jiného než Davida, když po mě pořád házel očka a tu a tam na mě zamrkal? Usmívala jsem se, jak kdybych právě vyhrála v loterii.
Pak konečně byla pauza, kluci si šli pro pití a nebo na wc, Jan si jedinej šel zakouřit. Ani jsem si nevšimla, že se ke mě přikradl Timo. "Ahoj.. tak jak je na tom tvá hlava? Nepraská ti z tohohle rambajzu tady?", zeptal se. "Ahoj.. Má hlava je naprosto v pořádku..", odpověděla jsem mu. "Ehmm.. nevím jestli se mi to zdá, nebo ne, ale všiml jsem si Davida a tebe...", spustil nenápadně. "Jak to myslíš?", hrála jsem blbou. "No takový ty nenápadný pohledy a ták, já znám Davida dlouho, tak hned poznám, když je u něj něco jinak. Poslední dobou byl hodně napruzelý a hned na to upadal do nějakých svých představ. Ale dneska? Je to všechno jinak..", kouknul se na mě. "Asi se dobře vyspal.", pokrčila jsem rameny. Viděla jsem, jak Timo sjel pohledem mou postavu. "No.. to asi ano..", dodal a mě bylo hnedka jasné, na co narážel. "David je hodnej kluk, to bys měla vědět. Ani nevím, která holka by pro něj byla dobrá.. Žádná, kterou jsem dosud poznal mi nepřišla hodna si ho zasloužit. Ale ty se mi docela líbíš, Vick. Myslím, že bys mu mohla být dobrou přítelkyní...", rozumoval. "Já vím, jaký David je..", spustila jsem. Timo se jenom pousmál. "No radil bych vám, aby jste byli ještě míň nenápadní.. a všimnou si toho i ostatní. Myslím, že Linke by to jen tak nenechal..", dodal ještě a pak se zvednul a šel pryč. Ve dveřích se setkal s Davidem a poplácal ho po zádech. David na mě hodil vykulený pohled.., který jasně říkal: "Co je?"

"Myslím, že to nebyl dobrý nápad, abych šla s vámi na zkoušku..", říkala jsem mu, když jsme šli domů. "Mělo mě být jasné, že Timo na všechno příjde. To je tak, když někoho znáš tak strašně moc dlouho.", zasmál se. "Proč se tomu směješ?", koukla jsem na něj a plácla jsem ho do zad. "Au.. Ty se chceš prát?", vyhoukl. "Nééé..", zapištěla jsem, jak malá holka. "Počkej! Doma ti to nandám..!", zasmál se a plácl mě přes zadek. '"Počkej...!",zarazila jsem ho. "No jo, já zapomněl.. my jsme teď hrozně tajný.. a stejně na to všichni příjdou, dřív než se nadějem..", zakýval hlavou. "No, vlastně.. jako by na tom záleželo..", usmála jsem se sama pro sebe. "Myslím, že kluci zrovna nebudou řešit, jestli jsme spolu nebo ne.. spíš Linke..", dodal. "No jo, já jsem mu snad nikdy nedala najevo, že bych měla zájem o nějaký vztah..", lekla jsem se. "Linke se nezajímá o to, co chtějí ostatní, ale o to, co chce on..", vysvětlil mi David. Nestihla jsem už nic odpovědět, protože jsme konečně byli doma..

Pokračování příště..

Poznámka KeT: Omlouvám se, že jsou ty díly čím dál kratší, ale mám dnes spousty učení a tak je to narychlo (stejně mi to zabralo asi hodinu :D) No, ale doufám, že i tak se vám bude díl líbit a brzy očekávejte DALŠÍ NOVOU FF :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Féj Féj | Web | 2. ledna 2012 v 17:33 | Reagovat

Můžeš mi vysvětlit, proč se tlemim na monitor, a proč mam najednou děsně dobrou náladu? :D Ach jo, to semnou nedělej! :D úúúú :) další díl :P :D

2 KeT KeT | Web | 2. ledna 2012 v 17:38 | Reagovat

[1]: to je tím, že tak krásně píšu o lásce :D

3 Evka Evka | E-mail | Web | 2. ledna 2012 v 17:45 | Reagovat

taky mám docela problém přestat se smát :D každopádně skvěle napsaný a už se samozřejmě nemůžu dočkat i té nové ff :)

4 KeT KeT | Web | 2. ledna 2012 v 17:47 | Reagovat

[3]: Co vás rozesmívá? Snad to není tak trapné :DDD

5 Mia Moonlight Mia Moonlight | Web | 2. ledna 2012 v 17:59 | Reagovat

Já se taky směji, ale tomu Timovu zákroku, to je přesně ono, tak jak si ho vždycky představuju a popisuju já. :DD Skvělý díl :)

6 KeT KeT | Web | 2. ledna 2012 v 18:01 | Reagovat

[5]: Děkuji :)

7 Evka Evka | E-mail | Web | 2. ledna 2012 v 18:37 | Reagovat

[4]: žádné trapné prosím tě :D ale některé ty hlášky zas neměly chybu :D

8 KeT KeT | Web | 2. ledna 2012 v 18:39 | Reagovat

[7]: Tak děkuju, jsem spokojená :D dneska perlím tak nějako celkově.. místo toho abych se učila :D

9 The_Chessie The_Chessie | Web | 2. ledna 2012 v 21:32 | Reagovat

bože môj... čím ďalej, tým viac ma prekvapuješ... tá prvá veta ma dostala :D aj ja chcééém :D :D je to úžasné, nádherné, dokonalé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama