Kdo si myslíš, že jsi? - 7.díl

18. ledna 2012 v 19:09 | *posted by KeT |  FF - Kdo si myslíš, že jsi?
Kdo si myslíš, že jsi? - 7.díl
By: KeT


"No kde seš?", koukla na mě Svenja. "Mluvila jsem ještě s Timem..", vysvětlila jsem jí důvod svého zdržení. "Jo?", vyhrkla a zasmála se, jak kdybych jí řekla, že jsem právě byla snad požádána o ruku. "No.. odešel..", řekla jsem jenom na to. "Cože jsem to slyšel?", ozval se z bazénu Linke. Musela jsem uznat, že jeho sluch je tedy nadmíru dobrý. "Timo právě odešel, mám vám všem vyřídit pozdrav..", pokrčila jsem rameny a komolila jsem angličtinu s němčinou. Janovi to připadalo asi opravdu komické, protože se jenom podivně uchechtával, ale když viděl můj zákeřný pohled ihned toho nechal. "Děláš si srandu?", vyhrkl Linke. "A mám snad nějaké důvody?", obořila jsem se na něj. "Tak jsem to nemyslel, to je jen taková řečnická otázka..", usmál se. "Oh..", vydala jsem ze sebe jenom a Svenja do mě ještě děsně nenápadně kopla. Opravdu občas mi přišla nenápadná jako traktor na náměstí.

Později odpoledne musel odejít i David, protože si musel prý něco zařídit, a tak jsme zůstali u Chrise jen čtyři - Chris, Jan, já a Svenja.. Chvíli jsme pobyli ještě na zahradě, ale pak jsme se přemístili do domu, jelikož Hamburg leží na severu a jak začalo sluníčko pomalu zapadat, začala být zima. Chris připravil popcorn a vzal s sebou i piva. No né že bych si holdovala v pivním chlastu, ale docela jsem na jedno měla i chuť, takže jsem s radostí jedno od Chrise příjmula. Kluci se rozvalili na gauči jak nějací vorvaňové, já a Svenja jsme se posadily vedle nich - samozřejmě, že Sven si musela sednou vedle Chrise. Automaticky jsem už uhejbala zadek, neboť jak jsem jí znala, sama by si ho tam klidně narvala. Ale chápala jsem to, Chris byl opravdu milý kluk a i dost pohledný..
Trochu jsem kulila oči, jak do sebe Svenja to pivo klopí - já jsem ho usrkávala jak kdyby snad bylo jedovaté. Né samozřejmě, že by doopravdy bylo, jenom jsem ho neuměla pít rychle. Pořád jsem ho povalovala v puse, a tak to nakonec dopadlo, že Svenja už vyfasovala od kluků druhé a já pořád byla v polovině prvního. Svalovala jsem vinu na to, že u nás jsme s holkama pily spíše různé drinky a podobně, Němci tomu asi holdují více.
Konečně jsem to první dopila, a radostně jsem zamávala Svenje před očima prázdnou lahví, jak pětiletej fagan. "Děláš si srandu? Nebo mi chceš říct, že jsi ožralá po jednom pivu?..", smála se Sven. Taky mě to pobavilo.. "Nééééé, já vůbec..", zamávala jsem jí ukazováčkem před očima. "Holka, ty máš dost..", kroutila hlavou, ale furt se u toho tlemila. "Jak to mám dokázat, že ne?", vyhrkla jsem a nahnula jsem se k Chrisovi ještě pro jednu lahev, kterou mi zrovna otevřel. "Ale tak já nejsem slepá snad...", mávla rukou. V tom někdo zazvonil. Linke vylítl ze své pozice rozplácnuté žáby a letěl otevřít.
Slyšela jsem jenom jak s někým hovoří a vzápětí se objevil v obýváku i s Timem. Chvíli jsem koukala, jestli se mi to třeba nezdá, ale když se na mě snad poprvé v životě sám od sebe podíval a usmál, došlo mi, že je to holá realita. Srdce mi vesele poskočilo. "Co tady děláš?", vyslovil otázku Jan, na kterou jsem doufala, že se někdo zeptá - strašně mě totiž zajímalo, proč se zase vrátil, když tak nutně letěl domů. "Ani se neptej..", odpověděl ochraptělým hlasem. "Ptám se..", zamrkal na něj Jan. "Lily..", zakýval Timo hlavou a všem bylo jasné, že Lily si prostě nedala říct, a přišla Timovi zlepšovat život i k němu domů. "No?", naklonil se Jan k němu. "Sbalil jsem jí všechny věci a kufr jsem jí hodil oknem..", zasmál se Timo po chvíli.."pak ta nádhera ječela půl hodiny na ulici..", dořekl. "Aha.. Tak si říkám, jaký štěstí, že bydlíš v přízemí..", zasmál se Linke. Na jednu stranu, to byla docela komická představa - ale na druhou stranu jsem si představila tu magorskou Lily, která se fakt chovala jako někdo, kdo je zralej na psychinu a bylo mi spíš do pláče. Litovala jsem jí, že má takovou šílenou povahu - dyť tím níčí život akorát sama sobě, když se chová jako uječená slepice.
"No tak jsem si říkal, než jí poslouchat, raději půjdu sem..", dodal Timo a znovu se na mě podíval. Linke zatím plácl svůj zadek opět vedle Sven, chvíli se jí zadíval do tváře, a pak jí obří tlapou plácl do stehna. "Co je?", otočila se k němu. "No nic, nemohl jsem si pomoc..Nádherně se to nabízelo, víš jak..", zamrkal na ní.. a Svenja si nenechala ujít příležitost, aby to Chrisovi nějako neoplatila. Chvíli jsem zírala, jak se spolu kočkujou, chichotaj, ale pak jsem upřela svůj zrak zase na Tima. Přesto všechno bylo vidět, že má pořád starosti - na jeho mladistvém čele se objevila hluboká vráska, asi přemýšlel. "No, asi by jsme si měli něčím pořádným připít - co třeba na to, že ses konečně zbavil tý jetý ludry?", ozval se Jan a zaklepal na Chrise, kterej měl ještě pořád nějakou práci se šťoucháním do Sven, aby přinesl něco tvrdšího. Linke se tedy opět velice nadšeně zvedl a mazal do kuchyně. Viděla jsem jenom Svenjin pohled, který ho doprovázel, dokud nezmizel v kuchyni. ¨
Za chvíli se vrátil i se štamprlátkama - výhoda jeho velkých rukou, že to všechno krásně pobral. Roztlil všem pořádně vrchovatýho a zvolal: "Tak na to, že už máš konečně pokoj..", a hodil frťana do sebe. Já se chvíli uculovala, ale když jsem si měla cvaknout na takovou úžasnou událost - tedy aspoň pro mě, musela jsem si hold dát - a tak jsem tu hořkou fujkovou věc vyklopila do sebe. Ble!

Pokračování příště..

Pozn. KeT: Nevim, že ty FF píšu pořád a pořád kratší :( Ale tak aspoň kousek, protože v rámci školy pořád tak nějako nestíhám! Snad se to trochu zlepší po tom vysvědčení..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 KeT KeT | Web | 18. ledna 2012 v 19:11 | Reagovat

A ještě by jste mi mohli do komentářů napsat, s kým další FF?? :)

2 Féj Féj | Web | 18. ledna 2012 v 20:21 | Reagovat

Ksakru! :D já tě vážně... ty jo! :D já chci aby Sven měla něco s Chrisem, ksakru!!!!!!!!!!!! :D

3 Gabika Gabika | 19. ledna 2012 v 12:12 | Reagovat

Dobrý...:) Další FF? Já bych uvítala s každým...ale třeba s Janem..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama