Kdo si myslíš, že jsi? - 6.díl

16. ledna 2012 v 20:49 | *posted by KeT |  FF - Kdo si myslíš, že jsi?

Kdo si myslíš, že jsi? - 6.díl
By: KeT

Chvíli bylo ticho, protože kluci následovali Chrise do domu - tedy jen Jan a Timo. David zůstal u bazénu. Asi neměl náladu se s námi nějako vykecávat, protože seděl na svém místě. Jenže jsem ho pěkně podcenila, hned na to si totiž sedl na kraj bazénu hned vedle Svenji. Chvíli na nás kulil svá kukadla a my na něj. Asi přemýšlel, co říct. Já jsem se do ničeho nehrnula, za prvé a to především kvůli mojí němčině. Byla jsem ráda, že pochytím pár slov z věty - natož abych byla taková aktivka a hrnula se s někým do rozhovoru a za druhé, nebyla jsem ten typ, co se vykecává kde s kým - pokud se mi teda nechtělo. Ještě že mé myšlenky teď neslyšela Svenja, protože by mi určitě předhodila nějakou poznámku na mou povýšenost. No tak prostě každej nemůže být dokonalej - a já jsem hold měla takové ty ošklivé vlastnostni, kterými byla povýšenost, namyšlenost a sobeckost - ale zas jsem měla i nějaké ty dobré vlastnosti.. snad teda.
"To je od Chrise milé, že vás přemluvil sem přijít - dívčí společnost je vždycky vítaná..", zamumlal a hned na to mírně zrudnul, jako by snad řekl něco, za co by se styděl. Přišlo mi to opravdu roztomilé. "Ano, je to milé..", odpověděla mu Svenja a já jí byla velice vděčná, protože bych ani nevěděla, co mu na to říct.
"A ty jsi tedy z Austrálie?", zajímal se. "Ano..", zakývala jsem hlavou a v myšlenkách jsem se ihned objevila v našem domě kousek od pláže. V mých vzpomínkách se objevovali mí milovaní přátelé, naše chvilky u ledového kafča - to nejúžasnější prodávali pár bloků od našeho domu. Vždycky jsme tam s holkama chodily - a také s klukama na rande. Znovu jsem přemýšlela, co teď asi dělá Jessica, kolik je v Austrálii asi hodin.. Bylo mi smutno.
"Raději se jí na Austrálii moc nevyptávej, dala by ti hodinovej výklad o kladech Austrálie a o negativech Německa..", upozornila Davida Svenja, která asi poznala co se mi honí v hlavě.. Mrskla jsem po ní zlým pohledem a David se začal smát: "Tak to abych změnil téma hovoru..". "Uděláš nejlíp..", dala mu za pravdu.. potvora jedna!

"Proč si mi neřekl, že budeš tady?", ozval se z domu písklavý hlas. Svenja se na mě udiveně podívala - asi stejně udiveně, jako já na ní. Hned na to se na terase objevila štíhlá blond dívka a za ní se šoural Timo. "Fakt nevim, co už si myslíš jako.. Docela mě to štve. Volám ti celej den a ty mi to ani nezvedneš!", štěkala. "Prosim tě, tak jsem byl asi u bazénu ne.. a jak je známo, mobil neumí jen tak plavat..", odpověděl. "Nedělej si ze mě ještě srandu..", hodila si ruce v bok. "No a co chceš slyšet?", nechápal. "No třeba to, proč nejseš se mnou a radši si válíš šunky se svýma kamarádíčkama a... Kdo je tohle?", vyjela a ukázala na nás. "To jsou mé kamarádky..", skočil do toho Linke, aby svého kamaráda zachránil před tou šílenou stíhačkou. "No to jsem tedy opravdu šťastná..!", zamávala rukama. "Možná by sis měla taky zaplavat.. aby ses zchladila..", poradil jí Jan. Viděla jsem jenom, jak se Linke začal řehtat, ale snažil se to zadržet - a tak se ozvalo jenom takové podivné zachrochtání. "Děláš si srandu, ty drzoune?", vyštěkla i na něj. "Hele, tak už klídek.. Nikdo tady není zvědavej na ty tvoje výlevy, jo..", řekl jí Timo a bylo vidět, že je opravdu naštvanej. Ta holka úplně zrudla.. a než jí chytil další výbuch hněvu, vyšvihla ruku a Tima uhodila vší silou do tváře. Taková šlupka, až mě to taky zabolelo - jak kdybych jí snad chytla já. "Víš co? Já ti nějakou krávu hrát nebudu, až si to uvědomíš, tak se mi přijď omluvit..!", řekla mu na to pak a hned na to se otočila. "Vyprovodím se sama..", štěkla ještě na Chrise, hodila nosánek nahoru a mazala pryč.. jen podpatky zaklepaly po podlaze.
S otevřenou pusou jsem se podívala na Svenju. I David, který pořád seděl vedle nás, vypadal dost udiveně. "To byla jeho přítelkyně?", zmohla jsem se na slovo po pár sekundách. "Ano.. to je Lily..", zakýval hlavou David. "Bože, co to je za šílenou krávu?", vyhrkla Svenja, která to konečně asi vstřebala. Jenom jsem krčila rameny. Tima mi bylo ale pěkně líto. Na tváři se mu rýsoval opravdu úchvatný červený otisk její ruky.
"Seš v pohodě?", slyšela jsem mlet Chrise. "Možná by to chtělo led.. to byla taková šlupa, že ti mohla zlomit čelist..", pustil se do toho Jan. "Běžte někam taky už..", odpověděl jim rozčileně. "No sorry, my ti chcem jenom pomoc.. tak si kdyžtak řekni..", pohodil Chris hlavou a s Janem šli zas k nám.
"Tak to se nám ten den pěkně vybarvil co..", koukl na nás Linke. "No aspoň jste se zrovinka seznámily s madam úžasnou..", řekl ironicky Jan. "Nikdy jsem tu holku neměl rád..", zakroutil Linke hlavou. "To jsme dva.. stejně s ní je, jenom proto že je hezká..", komentoval to Jan. "Hezká? Aha.. tak to bych si asi měla pořídit brejle..", okomentovala to konečně Svenja a hned následoval Janův smích. "Tak třeba má i nějaké dobré vlastnosti..", vložil se do toho David, který byl celou dobu zticha. "Tahle nádhera? Nevěřím tomu..", zakroutil Jan rázně hlavou. "Věř mi, že při její volbě rozhodoval asi jenom Timův pták..", dodal.

Po chvíli se kluci vydali do bazénu, a já jsem se taky šla trochu smočit, bylo totiž šílené horko. Chudák Svenja to radši neriskovala a raději zůstala sedět na okraji. Slíbila jsem jí, že se jenom smočím a vylezu ven, aby tam neseděla sama.

Svůj slib jsem dodržela a za chvíli jsem lezla ven. "To sis teda moc nezaplavala..", kouknul na mě Chris. "No jo, chce se mi na záchod..", usmála jsem se na něj. Mrkla jsem na Svenju a šla jsem na wc. Vešla jsem do domu a po špičkách jsem prošla kuchyň... v obyváku jsem narazila na Tima, už v civilním oblečení. Hrozně jsem se ho lekla. "Co se mě furt lekáš, vypadám snad jako bubák?", zeptal se mě. "To ne, nečekala jsem, že tu budeš..", zamumlala jsem. Chvíli jsem se na něj zadívala a pak mi došlo, že to vypadá asi blbě. "Ty už odcházíš?", zeptala jsem se, když jsem si uvědomila, že se chystá pryč. "Ano.. Lily mi opět zkazila den.", pokrčil rameny a vypadal dost sklesle. "Ta holka se k tobě nezachovala hezky..", zamračila jsem se. "No ona se nikdy nechová hezky. Je rozmazlená a náladová.. dělá jen to, co chce ona..", vysvětlil mi.
"Tak proč s ní chodíš?", zeptala jsem se přímo. "Nebudeš mi to věřit.. ale taky si občas pokládám tuto otázku.. Jde o to, že jsme spolu už děsně dlouho, a je to spíš takovej zvyk..", odpověděl. "Aha..", zakývala jsem hlavou, i když jsem tomu stejně moc nerozumněla. Kdyby se ke mě někdo choval takhle, tak zvyk nezvyk, kopla bych ho někam, že jo.. ale jak pořád říkám, každej je jinej a jestli je mu nevadí, že ho veřejně ponižuje - a vlastně ponižuje nejvíc sama sebe, tak to už je jen a jen jeho věc!

Pokračování příště..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Féj Féj | Web | 16. ledna 2012 v 20:56 | Reagovat

Kdy bude konečně něco mezi Svenjou a Linkem? :)

2 KeT KeT | Web | 16. ledna 2012 v 21:02 | Reagovat

:DD nebud zvědavá, nebo budeš brzo stará

3 Susan Susan | Web | 16. ledna 2012 v 21:17 | Reagovat

Dakujem :)

4 TSC Team (píše Liarka) TSC Team (píše Liarka) | Web | 16. ledna 2012 v 21:30 | Reagovat

Faye vie byť vtipná ale niekedy sa správa ako fakt hnusná mrcha :) Ja dúfam že tam bude nejaké iskrenie medzi Cassie a Jakeom... musí keď som sa ho toľko načakala :D :D A ani by mi nevadilo vzrušenie v podobe nejakej hádky medzi Adamom a Jakeom D: A najlepšie aby mu Jake  dal :D :D Nech sa Adama nespráva ako totálny necitlivec :D (tu mám namysli zase Dianu) :D  Inak, zase krásna kapitolka :) Si skvelá

5 TSC Team (píše Liarka) TSC Team (píše Liarka) | Web | 16. ledna 2012 v 21:43 | Reagovat

Už zajtra by mal ísť :D Toto polhodinové načítanie mi leze na nervy :D Konečne poprídavám nejaké tie novinky a pobehám po blogoch :D

6 Féj Féj | Web | 17. ledna 2012 v 12:24 | Reagovat

[2]: jsem :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama