Kdo si myslíš, že jsi? - 5.díl

12. ledna 2012 v 22:25 | *posted by KeT |  FF - Kdo si myslíš, že jsi?

Kdo si myslíš, že jsi? - 5.díl
By: KeT

"Bože, v tom se mám někde vystavovat?", ozvala se z kabinky Sven. "Co je?", nechápala jsem a hnala jsem se ke kabince s tím, že se mi ukáže aspoň v tom vrchním dílu. "No jako ty špeky.. hrůza..", mumlala a konečně poodrhnula závěs. "Jaký špeky prosímtě?", nechápala jsem. "To je fuk.. Neměla bych si vzít jinou barvu? V týhle se cejtim nesvá..", spustila. "Ty seš prdlá a jakou jako chceš?", zakroutila jsem hlavu. "Nějaký černý..", usmála se. "Já ti dám černý, nejdeš přece na pohřeb.. jdeš si užívat hezkého počasí k hezkému klukovi.. Musíš být výraznější!", poučila jsem jí. "Takže co mě doporučíš?", povzdechla si. "Tohle..", zamávala jsem jí před očima tyrkysovými plavkami. "Cože?", vyděsila se. "Klídek.. Budou ti náramně slušet, koukni na ten tvar.. Nejraději bych si je koupila sama..",mumlala jsem si. "Tak si je kup a mě přines černý..", mávla rukou. "Ne.. na to teda zapomeň!", vyhrkla jsem a podala jsem jí je do kabinky a zatáhla závěs.
"No hele nevim nevim, jsem v tom jak světluška..", zamumlala po chvíli. "Nekydej a uka..", řekla jsem a hned na to jsem závěs zase rozhrnula. Uculila se a předvedla se jak modelka. "No ty jsou skvělý.. nádherně ti padnou a dělaj ti fakt pěkný kozy!", usmála jsem se na ní. "Cože?", zděsila se. "No fakt.. luxus. Bejt kluk, tak do tebe jdu!", ukázala jsem jí prst nahoru. "Myslíš že se mu to bude líbit jo?", koukla se do zrcadla. "No na tuty!", zakývala jsem hlavou plná přesvědčení. "Takže si je mám vzít?", koukla zas na mě. "No jistě.. Hele a ještě luxusní cena. No prostě.. bomba..", mlela jsem jak mlýnek. "Tak dobře..", řekla a zase závěs zatáhla, aby se mohla obléknout do civilu..

"Tak co?", houkla jsem na Svenju, která se už asi hodinu připravovala v koupelně. "Já tam nejdu..", zamumlala. "Cože? Ty máš to štěstí, že nás tam ten kluk sám od sebe pozve a ty nechceš?", vykřikla jsem. "Já chci, ale je to trapný.. a navíc..", zakoktala. "Co navíc?", nechápala jsem. "Dostala jsem krámy..", zaúpěla.. "Ajaj..", plácla jsem se do čela. "Nemáš za půjčení tampon? Nic jsem si s sebou nevzala..", ozvala se. "No když mě ho vrátíš... Jsou na skříňce v té bílé krabičce", zažertovala jsem. "Ty prase..", slyšela jsem jenom. Musela jsem se smát.
Konečně vylezla a tvářila se, jak kdyby někdo umřel. "Co tak koukáš?", nechápala jsem. "No štve mě to že jo..", řekla. Konečně mě to docvaklo. "Hele,jsou i horší věci, to mě věř..", usmála jsem se na ní. "No ale to je pech prostě.. zrovna dneska se to musí stát..", zamumlala. "Tak prostě se budeš opalovat..", vymyslela jsem. "No jasný vid.. všichni půjdou plavat a já budu dělat nenene, já se budu opalínkovat, já chci být krásně hnědoučká a ještě si budu muset předplatit solárko ááá...", předvedla typický fiflena styl. Začala jsem se tlemit jak pominutá.. "Hele, ty seš fakt vtipná, ti řeknu..", plácla jsem jí po rameni a šla jsem se převlíknout taky. "A pohni jo..", zavolala za mnou. "Ta má zrovna co říkat..,", pomyslela jsem si.."sama to tady zabrala na půl dne..a teď bude říkat ať pohnu,,tss!"

"Já myslím.. že jsme připravené.", usmála jsem se a chňapla jsem jí za ruku, aby konečně přestala stát jak to tvrdý Y. "Já to zvládnu.. zas tak mentální nejsem..", řekla mi na to se smíchem a šla přede mnou. "Jo promiň, to jsem nevěděla..", rejpla jsem si opět do ní.. a na to se mi dostala odpověď v podobě výtlemu. "Co se směješ?", divila jsem se. "No jen tak hele..", mávla rukou.
"Ahoooj", usmál se na nás Linke, když otevřel dveře. "Fajn, že jste přišly obě.. hned tu bude víc veselo..", kouknul na mě a uhnul se na stranu abychom mohli projít. "Děkujem..", usmála se na něj Svenja a ladně kolem něj prošla - až i na mě to udělalo dojem. Otočila jsem se, a viděla jsem, jak si Linke prohlíží naše zadní části těla a hned na to se otočil zase ke dveřím aby je zavřel.
Dveřmi na terasu jsme prošli ven a obě jsme se posaly na zahradní houpačku. Rozhlídla jsem se kolem a všimla jsem si, že zase vidím toho blonďáka, pak toho fešného tmavovlasého a ještě jednoho - taky s tmavšími vlasy. Linke si asi všiml mého pohledu, proto řekl: "Franky s Jurim dnes nemohli přijít, tak vám snad nebude vadit, když vám představím jenom tyhle tři moje kamarády..". "Ale vůbec ne..", odpověděla nakonec po chvíli Svenja, když já jsem se k ničemu neměla. "Tak pojďte..", pobídl nás. Vstala jsem a mlčky jsem šla vedle Svenji za ním. "Kluci? Rád bych vám oficiálně představil Kaylu a Svenju..", ukázal na nás. Kluci se otočili a blonďák se hned zářivě usmál - blonďák se jmenoval Jan, jak jsem ihned zjistila od Chrise. Ten pěkný hnědovlasý je Timo a ten třetí prý David. Nezdálo se mi to jako nějaká složitá jména, takže snad si je budu schopná zapamatovat. Horší by bylo, kdyby na mě vyvalil německý jména typu Horst, Franz a podobně. To by se mi i ti kluci snad přestali líbit. Ale tyto jména se mi líbila.
Jan vypadal opravdu sympaticky. Timo, ač byl krásnej, působil na mě docela chladně a namachrovaně, a ten třetí - David, vypadal velice mile, podle mého názoru to bude velice hodný kluk. A pak samozřejmě Chris - bylo na něm vidět, že je to kluk veselý.. a docela jsem i chápala, proč se Svenje líbí, protože opravdu pohledný je.
"To jsme rádi, že jste přišli holky..", spustil Jan a pořád ho neopouštěl jeho rošťácký úsměv. "My jsme zase rády, že jsme byly pozvány..", řekla jsem a taky jsem se usmála. "Půjdete si zaplavat?", kouknul se na nás Chris. Viděla jsem, jak Svenja na prázdno polkla, bylo mě líto jí tady nechat sedět, proto jsem odpověděla: "No rády bychom se ohřáli na sluníčku a možná za chvíli?", podívala jsem se na něj. "Dobře.. jak chcete. Támhle jsou deky, můžete si je natáhnout na sluníčko nebo kde chcete..", ukázal prstem a pak svklíknul tričko a skočil za klukama do vody. "Hmmm?", udělala jsem jenom. "Co je? Doufám, že neslintáš nad Chrisem..!", okřikla mě potichu. "No né jenom nad ním.. Kdy se ti podaří mít takovej výhled? Musíme se dobře posadit..", vymyslela jsem to vychytrale. "Tak se posadíme k bazénu ne?", navrhla Sven, který se ten nápad asi také zamlouval. "Jsi skvělá.. aspoň si budeš moc pomáchat prsty ve vodě..", zasmála jsem se a šla jsem se posadit. "Ty seš blbka..", zakroutila hlavou, ale úsměv jí nezmizel z obličeje. Posadily jsme se tedy na kraj.. kluci dělali hrozný kraviny, voda stříkala úplně všude, což mi bylo krapet protivný, ale celkový pohled byl naprosto úchvatný..
Po nějaké době vylezli z vody, aby si dali něco k pití a pak se nám teprve naskytl krásný pohled.
Kluci se posadily kousek od nás, takže jsme krásně mohly poslouchat o čem se baví.. Trochu německy jsem už rozumněla - díky Svenjině doučování, ale zas jako že bych se třeba dorozumněla plynule, tak to ani náhodou. Proto jsem pochytila pár vět z jejich mumlání.:
"A jak jsi na tom s Lily?", slyšela jsem mumlat Davida. "Nevím, pořád se hádáme..", odpověděl Timo. "Zase?", vložil se do toho Jan. "Nevím no.. je to prostě na houby poslední dobou.", dodal Timo. Pak se chvíli o něčem bavili, čemu jsem nerozumněla. No, možná jsem to pořádně nevnímala, protože jsem si pořád musela omýlat v hlavě nějakou Lily.. Ach jo.

Pokračování příště..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Féj Féj | Web | 12. ledna 2012 v 22:30 | Reagovat

Jéééé :P Pěkný! :)

2 vesela vesela | Web | 12. ledna 2012 v 22:31 | Reagovat

Dobry clanek, mrkni na muj webik !

3 Gabika Gabika | 13. ledna 2012 v 14:02 | Reagovat

Ten první odstavec bylo typický chování všech holek na nakupování...:) Jinak dobrý, jsem zvědavá, jak se tam propletou ty vztahy...:)

4 Evka Evka | E-mail | Web | 13. ledna 2012 v 20:58 | Reagovat

začíná se to pěkně rozjíždět, jen tak dál :)

5 KeT KeT | Web | 14. ledna 2012 v 16:18 | Reagovat

Děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama