Kdo si myslíš, že jsi? - 3.díl

7. ledna 2012 v 23:11 | *posted by KeT |  FF - Kdo si myslíš, že jsi?

Kdo si myslíš, že jsi? - 3.díl
By: KeT

Viděla jsem, že je Sven v sedmém nebi a byla jsem proto velice šťastná, že se mi dnešní den tak povedl vyřešit. Kdyby nebylo Chrise, který se zastavil a pozval mě, Svenja by svůj den prožila asi jen sněním o něm. A teď? Stála u něj doma v obýváku a to díky mě. Byla jsem na sebe pyšná!
Koukala jsem kolem sebe, Chrisův dům byl o dost menší než ten náš, ale byl velice moderně zařízený. Podle mého odhadu tu Chris bydlel sám, protože měl vše tak všelijak uspořádané - naprosto klučičí styl.
"Já tě zbožňuju, Kaylo..", přilítla ke mě Svenja a objala mě. "To si ani nezasloužím..", zasmála jsem se. "Díky tobě, můžu být celý večer tady.. ", vyhrkla a hned se začala rozhlížet, kdepak vězí ten její miláček. "Víš co mi vrtá hlavou?", šťouchla jsem do ní. "Ne?", vykulila na mě oči. "Jak můžeš toho kluka tak milovat, když o něm skoro nic nevíš..", pokrčila jsem rameny. "No pardón? Já toho vím naopak dostatečně..", ohradila se. "Např?", zasmála jsem se. "Jméno Christian, příjmení Linke, krásný, tmavovlasý, sexy, žije momentálně sám, nemá přítelkyni, a má bazén..", spustila. "Aha.. taky ho začínám milovat..", smála jsem se jí. "No co.. tak já za to nemůžu že se mi tak líbí. Se na něj pořádně podívej, na ten jeho úsměv, to tělo a hlavně ta prdelka.. uch!", rozplývala se. "Hmm.. asi ho miluju..", podívala jsem se na ní vážně. "Ty jsi naprosto šílenej člověk..", řekla naoko uraženě. "To bude asi tím, že jsem Australanka..", nadhodila jsem jí. "Já si myslím, zrovna jsem to chtěla říct, že vy Australani jste naprosto nemožní lidé!", dala si ruce v bok. "No já bych právě řekla, že my Australani jsme naprosto normální, od vás Němců..", nedala jsem si říct. "A navíc, kdo z nás dvou se může chlubit tím, že je zamilovaný do někoho, koho nezná?", rejpla jsem si ještě, jenže v tom momentě jsem se zarazila, jelikož mé zorné pole zaujal jeden kluk. Tmavě hnědé vlasy měl na jedné straně mírně rozcuchané, a zrovna si sedal vedle Chrise na gauč. "Co je?", šťouchla do mě Sven a podívala se směrem jakým já. "Jestli si prohlížíš Chrise, tak to nemusíš - nechtěla jsem, aby si nějako měnila svůj názor..", zažvatlala. "Cos říkala?", probrala jsem se. "Seš v pohodě?", zasmála se. "Naprosto.. Nepůjdeš si dát ještě jednu?", zamávala jsem jí prázdnou skleničkou před očima. "No proč ne, taky už mám vyschlo v krku..", zamrkla a tak jsme společně vyrazily do kuchyně.

"Ahojky krásné dámy.. Co vy tady tak v koutě samy? Pojďte si s námi přece pokecat..",spustil na nás nějaký blonďák. Já mu samozřejmě rozumněla asi tak jedno slovo, ale co naplat. Doufala jsem, že Sven bude tak milá a tohle za nás vyřídí. "Cože..!", vyprskla smíchy. Začínala jsem mít pocit, že je po těch pár skleničkách už mírně lízlá. No a co no? Přece jsme se přišli pobavit... a mimo to, mě se už taky mírně pomotávala hlava, jenže jsem se pořád dokázala ovládat. Se Sven to bylo už horší.. Normálně byla švihlá, natož když si lokla. Ale to se mi na ní právě líbilo. Moje kamarádka Jessica byla taky prdlá, a proto byla taky moje nejmilejší kamarádka. Já sama o sobě jsem byla spíš suchar, a když se mi chtělo, uměla jsem být dokonale rejpavá. Nemůžu však tvrdit, že bych se nedokázala smát - právě naopak. Ale přesto jsem byla v některých situacích suchar - jak jsem již řekla.
"No jestli by jste si k nám nechtěli přisednout?", zopakoval znovu ten blonďák a ukázal směrem ke gauči. "No to by jsme byly velice potěšeny..", řekla, jak nějaká dáma z vyšší společnosti. "Cože?", zašeptala jsem, jelikož jsem pořád nepochopila, co se po mě chce. "No, že si k nim máme sednou - bože, ať mě pustí k Chrisovi..",vyhrkla a než jsem se nadála byla v patách tomu blond klučinovi. Sama pro sebe jsem si pokrčila rameny a vydala jsem se k nim.

No, né že by vedle Chrise bylo přímo místo.. Svenja si ho prostě sama vytvořila. Hupsla mezi ty kluky, jak kdyby skákala šipku do bazénu. Jenom jsem se tomu potichu tlemila a pak jsem si sedla na místo, které zůstalo volné. Asi se na mě konečně usmálo štěstí, protože to místečko bylo zrovna vedle toho fešného hnědovlasého kluka. Cítila jsem, jak si prohlíží můj profil, ale asi neměl zrovna dvakrát velkou náladu se mě třeba na něco ptát. Na jednu stranu jsem byla ráda, jelikož jsem opět nechtěla trapčit s tím, že umím velký kulový německy. Jenže to potěšení mi dopřál Christian, který mě svým kamarádům ihned musel představit: "Kluci, tohle je moje nová sousedka - a je to Australanka..", ukázal na mě. Pohledy všech se na mě upřely a já cítila, jak se ve mě zvedla vlna horka. Trapas prostě. "A jak dlouho tu žiješ?", spustil ten blonďatý kluk německy. "Nerozumím..", kvákla jsem anglicky. "Jo takhle..", zamumlal a podrbal se na hlavě. "Ptal se, jak dlouho tu žiješ..", chopil se slova Chris, na kterém bylo vidět, že si angličtiny doslova užívá. "Né moc dlouho..", zakývala jsem hlavou.. Chris mu to vzápětí vyklopil. "A ona teda neumí německy?", zeptal se ho ten blonďák. "Jak vidíš, tak ne..", usmál se na něj Linke. "Chudák.. taková roztomilá dívka a ani na rande bych jí pozvat nemohl, protože by mi nerozumněla..", spustil blonďák. "Se vsadím, že by s tebou ani nešla..", řekl ten vedle mě.. Bohužel jsem mu nerozumněla, ale tón jeho hlasu se mi líbil - ale hlas působil trvdě. Němčina se mi prostě zrovna dvakrát nelíbila a nechápala jsem, že bych tak prostě někdy měla mluvit. Nechtělo se mi a hlavně jsem ani nevěděla, jak se to prostě naučím. Snažila jsem se pochytit slovíčka a už jsem pochytila, jak se řekne Ahoj, Dobrý den, děkuji, nashledanou, jo, ne.. no prostě ten základ. Ale abych si s nimi pokecala, jak je dneska krásný den? To prostě nešlo..

Při vhodné příležitosti jsem se zvedla a šla jsem si dát do kuchyně něco k pití. Rozhovor šel stejně mimo mě - kdo by se taky chtěl otravovat tím, že tento úžasný večer stráví bloumáním nad angličtinou. Nedivila jsem se jim a nikomu jsem to samozřejmě neměla za zlé. Ani Svenje. Chápala jsem, že má prostě jiné starosti, než se mnou prohodit pár slov. Seděla spokojeně v blízkosti Chrise a co jsem tak pozorovala... občas spolu prohodili několik vět a pak zase vesele hovořili s někým jiným a pak zase spolu. Přála jsem jí to, třeba si konečně slepý Linke všimne, jaká je to úžasná bytost.. i když je střelená až hamba jak! Ale každej jsme samozřejmě z jiného těsto.. a já sama bych měla být zticha!
Vzala jsem si minerálku, protože nic není třeba přehánět, nalila jsem si skleničku a měla jsem se k odchodu, jenže když jsem se otočila, přímo za mnou stál ten hnědovlasý klučina. Hrozně jsem se ho lekla. Nadskočila jsem a minerálka mi vychrstla až na zem. "Promiň..", zamumlal a pak prošel kolem mě, aby si také něco nalil. Neměla jsem k tomu nic víc, co říct.. a tak jsem se vrátila zpátky ke skupince..

Po chvíli jsem už začínala být dost unavená, tak jsem se s Chrisem rozloučila.. Svenja vypadala dost zklamaně, ale když viděla má tajná gesta, ať ještě zůstane a že jí držím pěsti... zase se rozzářila a dál se bavila s ostatními.
Doma jsem se rychle osprchla, odlíčila, převlíkla do pyžámka.. a zalehla do postele.

Někdo zaťukal na dveře. "Co je?", vyštěkla jsem protivně, jelikož jsem byla šíleně ospalá. "Kaylo, to jsem já máma. Máš tu návštěvu..", křičela přes dveře. "Nejsem doma..", zamumlala jsem a hodila jsem si polštář na hlavu. "Ale ta dívka už čeká dole v obýváku..", houkla. Neochotně jsem se vyhrabala z postele, trhla jsem dveřmi, za kterými stála máma.. "Dobré ráno..", řekla jsem jí a prošla jsem kolem. "Já ti dám ráno.. jsou dvě odpoledne!", vyštěkla, jenže já už jí neposlouchala a mazala jsem po schodech dolů. "Čaaau.. to si děláš kozy, že ještě chrápeš..", pozdravila mě Svenja. "No to si teda kozy nedělám..", odpověděla jsem. "No, normálně bych asi taky spala, ale prostě to nešlo. Musela jsem se za tebou stavit..", vyhrkla. "Jsem nadšená..", zamumlala jsem a vzápětí jsem zazívala, že bych spokla mámu i s tátou dohromady. "Včera to bylo úplně super.. Tady vracím to oblečení, jsi fakt zlato.. Myslím, že to docela i zapůsobilo..", drmolila. Čuměla jsem na ní, jak kdyby mě švihla.. a stejně jsem jí vůbec nepobírala. Můj mozek neměl dvě odpoledne, ale dvě ráno. "Musím říct, že jsem fakt ráda, že ses sem nastěhovala ty..", řekla ještě. "No já sice ráda zas tak nejsem, ale když už to muselo bejt..", odpověděla jsem na to. "No jasný, ušetříme si výklad o Austálii..", zarazila mě. Náhodou, kdyby v Austrálii někdy žila.. věděla by, jaký to je! "Hmmm.. potřebuju, abys mě naučila německy..", vylítlo ze mě. "Cože?", vykulila na mě oči. "No jako doučování, chápeš.. prostě naučit mě německy..", zopakovala jsem. "Ty seš magor... Já a učit někoho? Há, to ses zbláznila..", začala se tlemit na celý kolo. "Dlužíš mi..", upozornila jsem jí. "To sice jo,ale..", zarazila se. "No co? Prostě se tu potřebuju domluvit..", pokrčila jsem rameny. "No dobře.. ale já nemám žádný pedagogický sklony..", vymlouvala se. "To mě nezajímá..", mávla jsem rukou. "No tak dobře tedy.. zkusím to s tebou, za to, že tys mě vzala k Chrisovi..", souhlasila nakonec. "Fájn, já věděla, že se nějako dohodnem..", usmála jsem se na ní.
A tak jsem se konečně dopracovala k tomu, abych začala komunikovat v jiném jazyce, než v anglickém!

Pokračování příště..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Féj Féj | Web | 7. ledna 2012 v 23:35 | Reagovat

Já tě zabiju, Ketyno! :D:D:D
"Se na něj pořádně podívej, na ten jeho úsměv, to tělo a hlavně ta prdelka.. uch!" :D woá! :D
další díl :P

2 KeT KeT | Web | 7. ledna 2012 v 23:38 | Reagovat

[1]: Bude bude :DD no jo no, když ta jeho prdelka je přímo k nakousnutí nee? :DD

3 Féj Féj | Web | 7. ledna 2012 v 23:42 | Reagovat

[2]: ... :D

4 TSC Team (píše Liarka) TSC Team (píše Liarka) | Web | 8. ledna 2012 v 12:56 | Reagovat

Je to úžasné :)) Už sa teším na dalšiu časť :)

5 Evka Evka | E-mail | Web | 8. ledna 2012 v 20:28 | Reagovat

:D úžasný díl! jen tak dál :)

6 ♡NicQyBall♡ ♡NicQyBall♡ | E-mail | Web | 9. ledna 2012 v 19:13 | Reagovat

Ahoj,nepřihlásila by ses prosím do mě soutěže o nejlepší celebritu jestli ano tak zde:
http://cutejessicasweet.blog.cz/1201/soncelebrita#komentare
Díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama