Kdo si myslíš, že jsi? - 12.díl

31. ledna 2012 v 18:58 | *posted by KeT |  FF - Kdo si myslíš, že jsi?

Kdo si myslíš, že jsi? - 12.díl
By: KeT
Byla jsem docela smutná, protože Timo se mi už pár dní neozval. Čekala jsem, že bude mít po naší večeři, a po tom, co mě pozval dokonce k sobě, větší chuť se vidět. Začínala jsem mít strach, jestli jsem třeba neřekla nebo neudělala něco špatně. Pořád jsem to v sobě omýlala a byla jsem čím dál přešlejší.
Nudilo mě cokoliv dělat, využívala jsem proto slunečné dny - natáhla jsem si lehátko na zahradě, oblékla se do plavek a opalovala se. U toho jsem samozřejmě nemyslela na nic jiného, než na Tima - i když jsem věděla, že je to to nejhorší, co mohu udělat. Měla bych raději myslet na jiné věci..
Nakonec mě moje silné přemýšlení uspalo. Nevím, jak dlouho jsem tam ležela, ale probudilo mě nějaké šimrání...
Zamžourala jsem očima, a uviděla jsem jenom nějakou ruku se stéblem trávy, která mě šimrala po břiše. Po dalším zamžourání jsem konečně uviděla Timovi do obličeje. "No dobré ranko..", zasmál se. "Ahooj.. Tý jo, kolik je hodin?", vyhrkla jsem. Jelikož slunce pomalu mizelo mezi domy, bude už asi dost pozdě. "Asi půl osmý? Osm? Nemám zdání..", pokrčil rameny. "A co tu vůbec děláš?", zarazila jsem se. "No co asi, přišel jsem se na tebe podívat..", usmál se na mě a chytil mě za ruku, abych mohla vstát z lehátka. "To je pěkný, půjdeš dál?", zajímala jsem se. "No tak jestli mě pozveš..", zamrkal na mě. Byla jsem moc ráda, že je tady - takže jsem ho bezváhání vzala k nám.
Táta s mámou se zrovna dívali na telku v obýváku - což se moc často nestávalo, a zrovna dneska jak na potvoru. Čapla jsem proto Tima za ruku a táhla jsem ho po schodech ke mě do pokoje.
"Tý jo, moc pěknej - máš to tu jak princezna na zámku.", obdivoval můj pokoj. "Děkuji..", zamumlala jsem a rychle jsem se oblékla, jelikož jsem zatím byla stále v plavkách. "To sis klidně mohla nechat, jak si to měla..", neopomenul nějakou poznámku, ale já na ní naschvál nereagovala... radši jsem se zeptala: "Dal by sis něco k pití, k jídlu?". "Ne, děkuji..", zavrtěl hlavou a posadil se na postel.
Měla jsem sto chutí se ho zeptat, proč na mě těch posledních pár dní (asi 4) kašlal. Ale přišlo mi to trapné. Jenže to by nebyl Timo - nějako věděl, na co myslím. "Vrtá ti hlavou, proč jsem se dlouho neozval?", zeptal se. "Ano..", zakývala jsem hlavou. "Všechno budou chabé výmluvy - měl jsem moc práce, do toho Lily, a po pravdě, líbíš se mi a nechci to nějako uspěchat..", usmál se. Nemohla jsem uvěřit, že to řekl. "Líbím?", vydechla jsem. "Ano.. Jsi chytrá, krásná a máš takovej šmrnc, nevím jak to popsat, ale žádnou holku podobnout tobě jsem ještě neviděl..", vysvětlovat a vypadal u toho velice roztomile. "No však já jsem taky originál..", měla jsem na to hned odpověď. "To tedy ano..", zakýval hlavou a zamyšleně si mě prohlížel. "Nechtěl jsem vůbec přijít, ale prostě mi to nedá...", zamumlal po chvíli potichu. Vykulila jsem oči.. Mezitím vstal z postele, kde seděl a došel až ke mě. "Jsem doma, a najednou mě přepadnou ty myšlenky - že bych tě chtěl vidět a ať si to zakazuju nebo ne, stejně jsem tady..", zamumlal a prsty mi přejel po tváři. "A já jsem moc ráda..", zašeptala jsem. Hned na to se k mým rtům přisály ty jeho - hebké a horké.. ještě úžasnější, než jaké jsem si představovala.

Seděla jsem teď opřená o jeho rameno, a byla jsem v sedmém nebi. Hrozně jsem se proto polekala, když se rozletěly dveře a tam stála Svenja. "Jéžiš, to jsi nemohla říct, že tu budeš mít Tima?", vyhoukla, jako bych já snad měla vědět, že se staví. Udiveně jsem se na ní podívala a proto radši řekla: "Tvoje mamka mi řekla, že jsi v pokoji - ale kdybych to věděla, tak bych se stavila později no..". "A co potřebuješ?", zeptala jsem se jí. "Potřebuju s tebou strašně důležitě mluvit..", řekla. "Teď?", nechápala jsem. "No jestli to neva...", podívala se na Tima.
"Jen běž, stejně budu muset jít domů..", řekl mi. "Už?", zesmutněla jsem. "A co bys řekla třeba zítra kinu?", navrhl. "To bych neodmítla - jenom doufám, že budu rozumět..", zasmála jsem se. "Určitě budeš, řekl bych, že mluvíš a rozumíš fakt dobře..", pochválil mě. "No, když říkáš - tak se pro mě zastavíš?", zamrkala jsem na něj. "Ve tři? Ještě se půjdeme projít..", plánoval. "Tak to by bylo úplně úžasné, budu čekat..", objala jsem ho. Pak se se mnou rozloučil malou pusinkou na tvář, Svenju mile pozdravil - a sám se vyprovodil.

"Vy spolu chodíte?", usmála se Svenja. "Nechodíme..", zavrtěla jsem hlavou. "Dyť jste jak dvě hrdličky, to je tak krásné..", rozplývala se. "Je strašně moc krásnej a úžasnej...", mumlala jsem zamilovaně. "No, tak se mi nerozplývej.. Mám pro tebe úžasnou zprávu..", vyhrkla a skočila po mě, jako by mě chtěla snad zabít - ale to ne, chtěla mě jen obejmout. "Co se děje?", nechápala jsem. "Mám klukááááá..", zaječela, jak dítě, který dostalo k Vánocům vysněnou hračku. "Tak jste se dali dohromady?", vyhrkla jsem stejně nadšeně jako ona. "Jo, a je to jenom tvoje zásluha Kaylí.. jsem ti tak vděčná. Se vsadím, že kdyby jsi tu nebydlela, do teď by o mě nevyjevil sebemenší zájem. Jsem úplně v sedmém nebi..", mumlala. "No to mám radost, opravdu..", usmála jsem se. "Já taky..", třásla s sebou, jak na diskošce. "Tak hlavně, ať vám to vydrží, co nejdýl..", dodala jsem ještě. "Toho se nebojím, já jsem přeci tak úžasná, že už nebude chtít jinou..", řekla děsně vážně.. A já jsem jen zakývala hlavou. Někdy je člověku houby platný, že je skvělý až do nebes. Ale Chris vypadal jako velice rozumný a milý kluk a já si byla jistá, že by Sven neublížil.
"A co teda ten Timo? Dyť se k tobě tak má..", ptala se znovu. "No nechce to prý uspěchat..Asi ještě nechce pořádně vztah po tom s Lily, a já se mu nedivím..", odpověděla jsem. "No jo vlastně, on měl tu ťáklou..", zakývala hlavou, protože se jí asi vybavila šílená Lily. "Můžu říct, že z tý holky jde docela strach. Tuhle jsme jí s Timem potkali.. a je fakt příšerná..", řekla jsem jí. "No, řeknu ti to takhle - je to pizda a máš. Aspoň máš tu výhodu, že se ti k bejvalce nevrátí..",snažila se mě povzbudit.. "No, snad ne teda..", pousmála jsem se.
Znovu jsem si vybavila tu scénu s Lily, jak hnusně s Timem mluvila a jak se změnil Timův obličej, na ten tvrdý, nepřístupný, nafoukaný výraz.. Ta holka je prostě blázen, psychicky labilní - a u těhlech lidí člověk nikdy neví, co je popadne!

Pokračování příště..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fejbíno Fejbíno | Web | 31. ledna 2012 v 19:12 | Reagovat

jééééééééé :))))

2 KeT KeT | Web | 31. ledna 2012 v 19:12 | Reagovat

[1]: :):)

3 adullinka adullinka | Web | 31. ledna 2012 v 19:34 | Reagovat

Ahoj, chodím na diplomacii a veřejnou správu v Mostě, na bespečnostě právní činnost (policejní obor), jinak k tvýmu komentáři učitelé jsou svině no :/ .. ale taky hodnotí aktivitu apod .. ale nechápu občas jejich známkování :X znám to :D

4 ♥Verča♥TVD♥ ♥Verča♥TVD♥ | Web | 31. ledna 2012 v 19:39 | Reagovat

moc pěkný bloček a dessing :-)

5 adullinka adullinka | Web | 31. ledna 2012 v 19:42 | Reagovat

mmm, tak to je škoda :( .. ale tak co, v druhým pololetí si to určitě zlepšíš ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama