Krásná ošklivá - 5.díl

9. prosince 2011 v 12:47 | *posted by |  FF - Krásná ošklivá
Krásná ošklivá - 5.díl
By: KeT


*Pohled Vicky
"No a jak ti krásně sednou..", vyjekl Jan, když mě uviděl v plavkách své sestry. "Hmm", udělala jsem jenom, protože se na mě upřeli oči všech přítomných. "Vypadáš úžasně..", mumlal Linke nadšeně. "No, půjdete si zaplavat?", zeptal se Juri, ale pohled naštěstí upřel na Davida. "Já asi jo, a ty?", kouknul se David na mě. "Ne, běžte sami. Já si tady sednu..", rozhodla jsem se. "Ty seš! Prosííím..", kňučel Linke z bazénu. "Kdyžtak až za chvíli..", snažila jsem se ho utěšit.

David mezitím skočil s Jurim do bazénu a já jsem se natáhla na lehátko a zavřela jsem oči.. Jenže než jsem se nadála, Linke s Janem mě chytli jeden za ruce a druhý za nohy a šplouch.... Nestihla jsem se ani nadechnout a hladina se nade mnou zavřela. Rychle jsem se odrazila nohama o dno, a když jsem konečně vyplavala, dala jsem se do šíleného kašle, abych ze sebe dostala všechnu vodu. "Vy jste pitomci..!",spustila jsem. "Ale no ták, ani ses nemusela osmělovat.", začal se Jan smát na celé kolo. "Jsi v pohodě?", zeptal se mě David, který plaval kousek vedle mě. Jenom jsem přikývla. "No tak se nezlob princezno! Nesluší ti to..", zatrylkoval Linke a skočil ladnou šipku přímo vedle mě. "Náhodou voda je fajn ne?", zajímal se Jan a dřepl si na kraj bazénu. "Ale ano..", souhlasila jsem a usmála jsem se, neboť jsem si všimla Franka, kterej po špičkách běžel ze zadu na Jana, aby mu dopomohl do bazénu, jako on s Linkem před chvílí mě. A taky se mu to podařilo! Jan zafičel pod hladinu po hlavě jak hruška. Franky se mohl popukat smíchy a my s ním.


Vlastně ten den byl celkem dobrý - plný nenápadných doteků pod hladinou, vlastně u Linkeho docela nápadných. Snažila jsem se držet od něj co nejdál. Není to ošklivý kluk, právě naopak - dost se mi i líbí... ale jeho způsoby mě dost dostávají. Asi si je dost jistý sebou a když něco chce, tak to chce. Ale já nejsem nějaká jen tak do postele a nazdárek.. a jestli si myslí, že ano, dost špatně se ve mě spletl.
"Tak jak to s váma vypadá?", zajímal se Jan. "Co chceš slyšet?", optal se Linke a nenápadně se postavil ke mě. "Linke ty pomlč prosím.. No myslel jsem tu pizzu, jak jsme se domlouvali.", vysvětlil Jan. "Půjdem někam do restauračky nebo jí objednáme?". "Nebudem líný přece! Půjdeme do restaurace.", rozhodl to Timo, o kterém dneska nebylo moc slyšet. "Tak jak chcete, mě upřímně je to jedno..", rozhodil ruce Jan. "Já bych také šel do restaurace..", pípl Juri. "Tak je rozhodnuto!", usmál se Linke a plácl mě přes zadek. Vykuleně jsem se podívala na Davida a on soucitně na mě. "Mám mu něco říct?", zašeptal. Zavrtěla hlavou. "Já si to pohlídám sama..", zašeptala jsem taky.


*Pohled Davida
Docela jsem Vicky začínal litovat. Linke si jí ukořistil sám pro sebe, celou cestu do restaurace jí vyprávěl nějaký historky. Občas se spolu zasmáli, občas jsem si všiml, jak Vicky zívá a rozhlíží se kolem - asi vyprávěl něco nudného.
V restauraci se samozřejmě Linke málem přetrhl, jen aby se dostal vedle ní.. ale Vicky se mě chytla ze zadu za triko a zaplula na lavici vedle mě. Jenže i přesto, že vedle ní zprava nezbylo téměř žádné místo - Linke tam narval svůj zadek, proto na druhém konci vzdal svůj boj o místo Juri a raději si sedl s Frankem a Janem na židli.
"Dáme si pivo?", zeptal se Jan. "Já prosím ne..", usmála se na něj Vick. "Pro tebe víno?", zajímal se. "Ale to bych si docela ráda dala, děkuji za tip - objednám si!", odpověděla. "No stress, zvu tě!", vyhrkl Jan. "No počkat! Já jsem jí chtěl pozvat!?", ozval se dotčeně Linke. "No tak si to nestihl..!", zasmál se Jan. "No co...", mumlal Linke a vypadal opravdu sklíčeně. "Hele, tak nejdem snad někam poprvé a naposled - příště budeš mít tu výsadu ty..!", poplácal ho Jan po rameni. "No ale počkat! Já jsem schopná si to zaplatit sama, takže nemusíš..", snažila se to Vicky zachránit. "Nechci nic slyšet, řekl jsem, že tě zvu!", skočil jí Jan do řeči a tím ukončil celou jejich debatu.
Neřekl jsem na to ani slovo. Byl bych jí to klidně zaplatil sám, ale když se kluci mohou přetrhnout, nechám to na nich. Proto jsem pomalu rozevřel jídelní lístek, abych se podíval jakou mají nabídku a Jan mezitím objednal pro všechny kluky pivo a pro Vick víno. Cítil jsem, jak se mi Vicky nahnula přes rameno, aby se podívala, jakou pizzu mají - jenže v zápětí se otočila k Linkemu, který jí opět velmi nevhodně cloumal ramenem.
"Jakou pizzu máš ráda? Jsem na to odborník, můžu ti doporučit!", spustil na ní, když se k němu otočila. "Mám ráda sýrovou, nebo s kukuřicí, ale také špenátovou..", odpověděla mu na to. "Tak to ti přesně můžu doporučit tuhle...", usmál se na ní a hned na to se pustil do listování jídelákem. Chvíli jen tak listoval, asi pročítal, co která pizza obsahuje.. "Tuhle a nebo tuhle..!, ozval se po pár minutách vítězně. "Ukaž?",usmála se na něj a přečetla si, to co jí ukazoval. "Hm? Dobře, Linke. Už jsem si vybrala."

I když už jsme byli nějakou dobu po jídle, pořád jsem si myslel, že prasknu. "Kolikátou už to mám sklenici piva před sebou?", zajímal jsem se, protože mi přišlo, že jsem nikdy nedopil tu předchozí a už mám opět plnou. "To neřeš!", dal mi svůj tip Linke. "Promiň, já jsem tu tvou předchozí dopil, tak jsem ti objednal nový..", zašklebil se Jan. Jenom jsem mávl rukou. Stejně do pití nejsem nějakej hrr.


*Pohled Vicky
Cítila jsem, jak se mi začíná motat hlava. Nebyla jsem zvyklá moc často pít a proto mě třetí sklenka a k tomu pár cucnutí piva od Linkeho už dávali pěkně zabrat. Ale najednou mi přišlo všechno legrační. Linke mě neustále ohmatával stehna, a já jsem se tlemila, jak kdybych právě slyšela ten nejlepší vtip na světě. Cítila jsem se neuvěřitelně, skvěle..
"Jak jsi na tom?", koukl na mě David, se kterým jsem za ten večer ani moc nemluvila. "Je mi naprosto fajn..", zasmála jsem se. "Nechceš objednat minerálku nebo něco?", zajímal se. "Na coo? Ještě tady mám nedopito..", odpověděla jsem protáhle a napila jsem se piva od Linkeho. "Bude ti špatně..", zasmál se. "No jo, tak jsem snad dospělá, mám na to tu a tam taky právo si jednou trochu cucnout..", poplácala jsem ho po rameni. "To ti nikdo nebere..", dodal, už opět s kamennou tváří. Přestala jsem si ho všímat a otočila jsem se opět k Linkemu a Janovi.

*Pohled Davida
Konečně jsme se dostali k tomu, abychom zaplatili náš účet. Jan s Linkem byli mírně v náladě, jen s Vicky na tom byla trochu hůř. Až jsem začínal mít strach, jestli jí vůbec dotáhnu domů. Před pizzerkou jsme se rozešli každý svým směrem, takže jsem zůstal s Vicky sám. Ještě, že to domů nemáme zas tak daleko....
"Hele, jsem fajn jo? Nemusíš se mnou smýkat jak s miminem!", spustila na mě, když jsem jí podepřel, aby nespadla. "Tak promiň!", zvedl jsem ruce a nechal jsem jí jít samotnou. "Ne promiň. Možná bude přeci jen lepší, kdyby jsi mi pomohl.", zamumlala. Znovu jsem jí podepřel, chytla se mě kolem pasu.
"Co blázníš prosím tě?", zeptal jsem se jí po chvíli. "No pravda je tak, Davide, že jsem nic nepila už hrozně dlouhou dobu. Nevyhledávám to, a ani nemám potřebu. Takže mi stačí opravdu málo a...", zasmála se. "Trochu mi připomínáš mě samotného - řekl bych, že je to v rodině - ale to bych kecal.",zasmál jsem se taky. "Jsem ráda, že tě můžu jako rodinu brát", podívala se na mě. Jenom jsem zakýval hlavou..

Domů jsme to nakonec zvládli. Vicky se šla mezitím osprchovat a já jsem si na chvíli pustil TV, když se dosprchovala, šel jsem do koupelny zas já. Když jsem se vrátil - Vicky už tvrdě spala. Zhasl jsem lampičku, která svítila na stolku vedle gauče a šel jsem si také lehnout.


Pokračování příště..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Evka Evka | E-mail | Web | 9. prosince 2011 v 15:20 | Reagovat

pěkně se nám to začíná rozjíždět :D určitě skvělý díl :) stejně jako oba předchozí, kde se omlouvám, že není můj komentář, ale četla jsem je narychlo mezi učením..

2 Gabika Gabika | 9. prosince 2011 v 16:29 | Reagovat

Nakonec bude s Davidem, ne? :D Ze začátku jsem si myslela, že se s tím Linkem vyspí, když byla tak v náladě...:D

3 Becky Becky | 9. prosince 2011 v 21:42 | Reagovat

zajímavé:)..akorát Timo je nějaký zakřiknutý:D bobek xD

4 KeT KeT | Web | 9. prosince 2011 v 21:54 | Reagovat

[3]: tak nemůže se projevovat v každém díle FF :)

Jinak opět moc děkuji za komentáře :)

5 Becky Becky | 12. prosince 2011 v 15:55 | Reagovat

[4]: tak to taky beru,aspoň je to změna,ve většině ff je právě on ten hlavní xD tak jsem zvědavá,jak to dopadne:-)

6 KeT KeT | Web | 12. prosince 2011 v 16:47 | Reagovat

[5]: Je to tím, že o Timovi píšu velice ráda :)

7 The_Chessie The_Chessie | Web | 13. prosince 2011 v 15:55 | Reagovat

:D ja mám pocit, že sa Jan a Linke za chvíľu o ňu pobijú :D neviem prečo
btw. viem prečo rada píšeš o Timovi alebo to aspoň chápem :D

8 KeT KeT | Web | 13. prosince 2011 v 16:47 | Reagovat

[7]: Timo se dá krásně tvarovat do různých rolí a ještě ke všemu je dost pohledný, no radost o něm napsat :)

9 Mia Moonlight Mia Moonlight | Web | 14. prosince 2011 v 20:00 | Reagovat

Na klucích je hrozně fajn to, jak dokážou bavit tím, že nevědí, kdy je už dost. :D

10 KeT KeT | Web | 14. prosince 2011 v 22:00 | Reagovat

[9]: však je to jen vymyšlený příběh :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama