Krásná ošklivá - 3.díl

6. prosince 2011 v 9:33 | *posted by KeT |  FF - Krásná ošklivá
Krásná ošklivá - 3.díl
By: KeT


"Dala by sis něco k pití?", koukl se na mě, když jsem vešla do kuchyně. "Hmm..", udělala jsem jenom. "Spíš takhle se zeptám, dala by sis čaj? Momentálně tady nic jiného nemám.. Jedině vodu z vodovodu..", zasmál se. "Dobře, dala bych si tedy čaj..", usmála jsem se na něj a posadila jsem se na volnou židli. Nenápadně jsem pozorovala jeho pohyby u kuchyňské linky. Jak natáčí vodu do rychlovarné konvice.. jak štíhlými prsty vytahuje hrnek ze skříně, jak opatrně tahá sáček čaje z krabičky. Bylo to celkem roztomilé.
"Mrzí mě, že jsem se na tvůj příjezd moc nevybavil, ale bohužel jsem na to neměl čas..", zašklebil se. "Není potřeba.. nepříjela jsem ti vyjídat lednici nebo podobně..", mávla jsem rukou. Asi na to neměl co říct, protože se ke mě opět otočil zády a neotočil se do té doby, dokud nebyl čaj hotov..

"A jak se má Hans?", zeptala jsem se, když už mlčení začínalo být děsivé. "No pokud vím, tak snad dobře. Máma má tendenci mi neustále volat, ale chce slyšet pouze jestli jsem si vypral, převléknul postel a jestli jsem si sehnal teplou zimní bundu.. O sobě a Hansovi mi toho moc neřekne.", odpověděl. Musela jsem se v duchu smát.. Davidova mamka je asi něco podobného jako ta moje. "Aha.. Stýská se mi po něm..", zakývala jsem hlavou. David jenom vykulil svá kukadla. "Strejda Hans byl nejlepší strejda jakýho jsem kdy měla..", zasnila jsem se..
V mé hlavě se zase odehrávali chvilky v mém životě.. Bylo mi asi 5 let a strýček Hans mě vzal na pouť, která se zrovna konala u nás ve Frankfurtu. Ten pocit cítím pořád v sobě. Bylo to neuvěřitelné. Všude mnoho stánků a krásných atrakcí.. jako malá jsem z toho byla unešená. Strýček mi koupil velkou cukrovou vatu a u jednoho stánku jsme vyhráli velkého bílého medvěda. Do teď sedí na posteli u mě v pokoji ve Frankfurtu.
"Nevadilo by ti, kdybych tě tu na večer nechal samotnou?", vyrušil mě z mých myšlenek David. "Och, zajisté ne..", vyhrkla jsem. "Mám ještě něco na práci.. no.. každopádně když jsme u toho..", zamumlal a začal štrachat v kapse.. "tady je klíč od bytu, to aby jsi se tu nemusela nudit.", podal mi ho. "Děkuji, to se mi hodí.", usmála jsem se na něj. "Je tu spousta klubů, barů a hospod, určitě je tu večer kam jít. Na můj tip se neptej, tyhle místa moc často nevyhledávám..", řekl opět zastřeným hlasem. "No to jsme dva..", zasmála jsem se. Trošku udiveně se na mě podíval.. "Co je? Vypadám snad jako nějaká disco diva?", zajímala jsem se. "Tak jsem to nemyslel. Ale většina mladých lidí se chodí bavit do klubů, hospod nebo na diskotéky..", pokrčil rameny. "Raději si pustím film a nebo se dám do čtení..", řekla jsem na vysvětlenou. Jenom se pousmál a rychlým pohledem kouknul na hodiny na zdi. "Už musíš?", zeptala jsem se, když jsem viděla jeho výraz. "No, ano.. Nevadí teda? Je to docela trapné tě tu nechat samotnou, když jsi před chvílí přijela.", mumlal. "Řekla jsem, aby jsi dělal jako bych tu nebyla. Máš svůj program.. já si aspoň vybalím a tak..", usmála jsem se na něj. "Dobře..", mrknul na mě.. "A kdyby se něco dělo, neboj se mi brnknout..", dodal a odešel..

*Pohled Davida
Rychlým krokem jsem vyběhl z baráku a vydal jsem se směrem k Timovi. Psychicky jsem se připravoval, protože jsem věděl, že dorazí i kluci a opět budou mít pitomé otázky a podobně. Hlavně Linkemu bych někdy opravdu natáhl. Je to sice super kámoš, ale když dojde na holky, je to fakt dobrej kretén.
V podobných myšlenkách jsem zazvonil, vzápětí se ozval bzučák. Než jsem se nadál, vyjel jsem výtahem do čtvrtého patra, kde už na mě čekaly otevřené dveře. Přesně Timův styl. Co by se zdržoval stepováním u dveří? Vždycky je nechal pootevřené a šel si po svém. Zajímalo by mě co by dělal, kdyby mu do bytu vlezl někdo cizí.
"Čau", houkl jsem a zul jsem si boty. "Čau Davide.. všichni na tebe čekáme..", vykoukl Franky z kuchyně s mísou popcornu v ruce. To zas bude!
"Máš jí s sebou?", zajímal se Linke celej šťastnej. "No to víš že jo..", zavrtěl jsem otráveně hlavou. "Proč? Víš jak by se s náma pobavila?", zasmál se Jan. "Nechte toho..", ozval se Timo a plácl s sebou do křesla. Všichni utichly a pohledy se upřely na mě. "Co jee?", vyjekl jsem. "No tak chcem slyšet co a jak ne?", vykulil oči Franky. Přemejšlel jsem, co asi chtějí slyšet.. dyť jsem s ní byl doma tak hodinku....

*Pohled Vicky
Kouknula jsem se do zrcadla a ručníkem jsem si začala vysušovat mokré vlasy. Horká sprcha mi opravdu bodla. Po cestě jsem byla docela rozlámaná, přemýšlela jsem, že bych se docela na chvíli natáhla.
Z kufru jsem si vytáhla fén a vyfénovala si vlasy. Když je nevyfénuji a jdu spát, ráno bych se nepoznala. Trčí mi každý vlas jinak a to opravdu nepotřebuji.
Když byly vlasy suché, fén jsem uklidila na své místo, převlékla jsem se do svého pyžamka a zalezla jsem pod přichystanou peřinu a zavřela jsem oči...

*Pohled Davida
"Dáš si pivo?", zeptal se mě Timo. "Né dík.. už budu muset jít. Nechal jsem Vick samotnou doma a je to dost trapný..", vysvětlil jsem. "Jo jasný..", přikývl Timo. "Tak se tu mějte ve spolek pánové, zejtra na zkoušce..", rozloučil jsem se. "Tak páá a dej za mě tuhle sladku hubičku tvé sestřence..", vyskočil Linke a polibil mě na tvář.. "Fuj! Ty čuně..", zasmál jsem se a utřel jsem si tvář. "No coo", zasmál se Linke taky.. "Tak čuus..", houkl jsem na ně na posled a vydal jsem se domů.

Doma bylo ticho, jen v obyváku se slabě svítilo. Nejspíš si čte, napadlo mě. Po špičkách jsem došel až ke dveřím a nakouknul jsem, co dělá.
Ležela v posteli, zachumlaná.. V místnosti bylo ale docela teplo. Otevřel jsem teda alespoň okno.. aby tu měla čerstvý vzduch. Než jsem zhasnul, zůstal jsem chvíli stát u ní. "Už jsi tady?", zamžourala očima najednou. "Ano.. můžeš spát dál.." odpověděl jsem. Jenom se pousmála.. "Není ti horko? Nechceš slabější přikrývku?", zajímal jsem se. Na to už se mi ale odpovědi nedostalo.. Zhasnul jsem tedy a šel jsem si taky lehnout.

Pokračování příště..


Poznámka KeT: Opět takový nijaký dílek, ale vše se časem rozproudí :) Musíte si počkat.
Ještě jednou bych chtěla poděkovat za krásné komentáře, kterými jste mě potěšili u minulého dílku. Jsem opravdu ráda, že se vám tato FF líbí. Díky těmto komentářům se mi o hromadu lépa píše, protože vím, že se najdou tací, pro které stojí za to psát :) Děkuji
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabika Gabika | 6. prosince 2011 v 18:44 | Reagovat

Tady mi to přišlo, jakoby se do něho postupně zamilovávala bo já nwm, jenom mi to tak přišlo...:D Jsem zvědavá na další dílek...:D

2 The_Chessie The_Chessie | Web | 6. prosince 2011 v 19:10 | Reagovat

súhlasím... tiež mi to tak pripadalo keď ho opisovalo... a dosť by ma zaujímalo, kto si ju nakoniec získa :)

3 KeT KeT | Web | 6. prosince 2011 v 20:36 | Reagovat

Nenechte se zmást děvčata :) Když tu vystupují všichni kluci z Panik, musím je přeci nějako využít :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama