To jsi TY! - 6.díl

9. listopadu 2011 v 21:18 | *posted by KeT |  FF - To jsi TY!
To jsi TY! - 6.díl
By: KeT
"Sabine?", houkl jsem do sluchátka. "Ahoj kocourku, copak dneska děláš?", odpověděla. Tak kocourku? No jde na to docela rychle, ale nechal jsem jí při tom. "Noo.. vlastně ani nevím, ale určitě mám hodně práce.", snažil jsem se vymlouvat, ale vyznělo to dost trapně. "Počkej počkej.. a kolem 8 hodiny budeš doma? Mám jeden super filmík, tak bych mohla koupit zásoby popcornu a mohli bychom ho společně zkouknout, to by bylo fajn..", mumlala. "Hmm.. ", udělal jsem jenom. "Tak jo? Budu u tebe v 8", zasmála se a zavěsila. A byl jsem v pytli. Sabine se mi rozhodla nakvartýrovat do bytu. Ale na jednu stranu proč ne? Stejně bych večer strávil sám..

Pár minutek po 8 hodině se rozezněl domovní zvonek. Otevřel jsem dveře a tam fifintěná Sabine. "Ahoooj", usmála se na mě a skočila mi kolem krku. "Ahoj", vydechl jsem přiškrceným hlasem. "Tady..", vyhrkla a cpala mi do ruky popcorny, brambůrky a nevím co všechno. "Prosím tě, tos nemusela..", snažil jsem se být slušný. "Ale musela, chtěla jsem, aby jsme si udělali krásnej večer..",usmála se znovu.

Přinesl jsem deku, do misky nasypal brambůrky, udělal si velký hrnek čaje a Sabine jsem nalil víno - jak si poručila. Zastrčil jsem film do DVD přehrávače a usadil jsem se do přiměřené vzdálenosti od Sabine. Dotýkali jsme se akorát rukama. Jenže film neběžel ani 5 minut a Sabine se pomalu zadkem přemístila do těsné vzdálenosti ke mě. Po dalších 5 minutách už měla položenou hlavu na mém rameni. Nechal jsem jí být. Z takovéto blízkosti jsem cítil vůni jejího parfému, a bylo to docela příjemné. Dívku jsem u sebe už celkem dlouho neměl, a to nemluvím o tom, kdy jsem naposledy byl aktivní i spodní částí těla. A jako muž to prostě potřebuju. Jenže tohle byla prostě Sabine.. kdyby na jejím místě byla radši Sandra... Vlastně? Co to plácám?... Nechápal jsem, proč se mi Sandra tak často objevuje v myšlenkách.
Sabine evidentně měla tulivou, protože mě objala rukou a přitiskla se ještě víc ke mě. "Nemáš hlad?", zeptal jsem se jí. "Ne-e, děkuji. Je to napínavý..", pohodila hlavou směrem k televizi a znovu si ji položila na mé rameno.
Po hodině a půl se film blížil ke konci. Docela jsem se těšil až to skončí. Moc mi nedávalo smysl. Přemoc divných efektů, vše doladěno nevkusnou hudbou. Ale jestli se to líbí Sabine..tak proč ne.

"Líbilo se ti to?", zajímala se Sabine, když to skončilo. "Jó, líbilo..", zalhal jsem a vstal jsem z gauče, abych poklidil nádobí, co zůstalo na stolku. "Pomůžu ti..",vyhrkla Sabine, když viděla, jak pobírám do rukou skleničku, hrníček, láhev a pokouším se vzít ještě misku. "To bys byla hodná..", usmál jsem se na ní. Taky se usmála, vzala misku a následovala mě do kuchyně. Přišlo mi, že se najednou změnila atmosféra. Divný pocit mě utvrdil v tom, když se na mě znenadání Sabine vrhla a narvala mi svůj jazyk až do krku. V první chvíli jsem jí chtěl odstrčit, ale pak jsem ji přitáhl k sobě. Trochu jsem zpomalil její žhavé líbání. Rukama mi zajela pod tričko a pomalu mě strkala z kuchyně směrem, kde jsem měl ložnici.
Vlastně to bylo tak rychlé, že jsem se zarazil až když mi rozepínala kalhoty. Bylo to, jako by mě někdo probudil ze snu. "Sabine?", zamumlal jsem mezi jejími polibky. "No?", vydechla a dál se drala do mých kalhot. "Co to děláme?", zeptal jsem se debilně. "Noo.. něco, co se ti bude líbit.", zašeptala a konečně mi stáhla kalhoty. No bezpochybně by se mi to líbilo.. kdyby to nebylo se Sabine. "Sabine?", vyhrkl jsem znova.. když mi začala rukou šmátlat na citlivá mužská místa. "Ano?". "To nejde..", zarazil jsem jí. "Proč ne?", ozvala se nevrle. "Protože prostě..", couvnul jsem a navlíkl jsem si kalhoty. "Okay, asi na to moc spěchám...", přikývla a odhrnula si vlasy z čela. Neměl jsem na to co říct. "No asi půjdu..", pípla po chvíli.
Viděl jsem to jako nejlepší řešení.


Sabine se už několik dní neozvala, dlouho jsem taky neviděl Sandru. Zjistil jsem, že jí nevědomky vyhlížím. Stál jsem dlouhé minuty před domem a díval se do blba. Uvědomil jsem si, že se začínám chovat jako blázen.
Až skoro po dvouch týdnech se mi podařilo na Sandru narazit. Vypadala docela smutně. Ani se neusmála, když mě viděla. "Ahoj..", pozdravil jsem jí. "Ahoj..", pípnula. "Copak se děje?", zajímal jsem se, jelikož jsem nechápal, proč se tak tváří. "Ale nic..", zesmutněla ještě víc. "Jdeš za rodiči?", zajímal jsem se opět. "No..", přikývla. "Pojedu s tebou..", usmál jsem se na ní. "Hmm..", udělala jenom. To mi bylo více než podezdřelé. Sandru jsem takovou nikdy neviděl. Nastoupili jsme společně do výtahu a já zmáčkl číslíčko patra, kde bydleli její rodiče a potom číslíčko patra, kde jsem bydlel já.
"Opravdu mi to nechceš říct? Mohla by ses u mě pak stavit..", nabídl jsem jí. "No to právě myslím, že nepůjde Timo. Nemůžu se ti vyzpovídat..", zakroutila hlavou. Nechápavě jsem se na ní podíval. "Proč?". Výtah se zastavil "Nejde to Timo, protože to co mě trápí, jsi ty." Teprve až teď ke mě zvedla hlavu a já se jí zadíval do uslzených očí. Vůbec jsem nechápal, co jsem jí provedl. "Jak jsi mi to mohl udělat? Proč jsi se vychrápal se Sabine?", zašeptala smutně a na to vyběhla z výtahu. Výtah se znovu rozjel. Cože?? Co mi to právě řekla? Že jsem něco měl se Sabine?
Vůbec jsem nechápal, kde to vzala.. ale věděl jsem jistě, že Sabine to bude moc dobře vědět!!

Pokračování příště..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Week.Star Week.Star | Web | 10. listopadu 2011 v 14:24 | Reagovat

Šak ok :DDD ;D

2 Paulie* Paulie* | Web | 10. listopadu 2011 v 16:21 | Reagovat

no..já jsem na gymplu, takže tam je to těžký už od prváku :D

3 Evka Evka | E-mail | Web | 11. listopadu 2011 v 19:24 | Reagovat

oh, Sabrine se pořádně rozjela :D každopádně jako vždy skvělý díl, tak doufám, že brzo uvidíme pokračování, protože to bude ještě hodně zajímavý určitě :)

4 Becky Becky | 11. listopadu 2011 v 20:21 | Reagovat

začíná to být napínavé..další díl prosím:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama