Tak už se rozhodni

5. října 2011 v 19:15 | *posted by Féj
pokus o jednodílnou ffku :)
doufam, že se bude líbit..
btw: je asi půl roku stará, nedivte se :D
xoxo Féj.

Jsem na cestě za Davidem.. Za mým nevlastním bratránkem kterýho jsem neviděla od té doby,co založili Nevada Tan..Ale beru ho jako vlastního.. Jsem na naše setkání zvědavá,a doufám,že bude doma,protože jsem jela jenom kvůli němu.Nezajímá mě,co řeší teta se strejdou s rodičema.. Mě zajímá David.. A navíc z Dillingenu to je dálka, takže bych se nemohla vrátit domů.. Navíc chci změnu od Dillingenu. "Karlo,už jsme tu"řekne táta a zaparkuje.Vyjdu z auta a nadechnu se čerstvýho vzduchu. Táta zazvoní.. "Ahoj!" obejme tetu. "Ahoj Hansi,už vás čekáme! Ahoj Hani" usmívá se teta.. "No páni, Karlo? Ty ses změnila" pískne teta a obejme mě. "Já? Spíš ty! Ty máš tak krásný nehty" vezmu jí ruku… Před pár lety jsem vypadala jinak,jo.. Zuby mi zdobily rovnátka, vlasy jsem měla krátký a blonďatý a byla jsem šíleně hubená.. Teď jsem povytáhla, trošku se zpravila a mám polodlouhý světle hnědý vlasy.. Ale rovnátka mi zůstaly. "Je doma David?" ujede mi.. "Šel nakupovat" mrkne na mě teta. "Jé, já měla strach, že tu zůstanu sama"usměju se.

"Karlo?"obejme mě David. "No páni, ukaž se mi" podívá se na mě a znovu mě obejme. "V novinách a vůbec na fotkách vypadáš jinak" zazubí se. "Jak to myslíš?" zeptám se. "No, fotky s Killerpilze, tvoje fotky na MySpace a tak" řekne David.. "Jo aha, ale prosímtě, nepřipomínej mi Killerpilze,děkuju" řeknu,. "Jak to? Pojď si vybalit.. Budem spát spolu v pokoji" směje se David. Vezmu si batoh a následuju ho. "To víš, že mám románek s Fabim, že jo" zašeptám. "Jo,vím,gratuluju ti! Doufám, že je na tebe hodný.." řekne. Posadím se na postel vedle něj. "No, my jsme se rozešli.. Začal se zajímat o jinou slečnu.." řeknu. "Jé, aha, promiň, já nechtěl" obejme mě. "Ne, v pohodě.. Já to nedořekla.." řeknu. David se na mě podívá.. "Nom,a kolem mě se začal motat Mäx, a já nevím,co už mám dělat.. Já.. Mě prostě vadí, že se o mě stará přehnanou péčí.. Prostě.. Pořád je u mě.. On asi neví že potřebuju být sama nebo já nevím, tyjo" řeknu. David jde na wc. "A akorát je na mě naštvaný, když ho posílám domů.." dodám. Slyším jak si David zapíná poklopec.. "Dej mu čas, zkus ho ignorovat,.. Nebo to řekni na rovinu.. ať tě nechá, že potřebuješ být sama, ne" řekne David,. "Myslíš? Já nevím, no.. Já ho nechci ranit řeknu. "Minule jsem byla ve Francii.. A ňáká holka ke mně přišla, a že prej : 'Ty chodíš s Fabim z KILAPICÉ?'"řeknu. "Nesnáším, když francky říkaj 'Kilapicé'" směje se David. Kouknu po něm vražedným pohledem…

Večer jsem s Davidem v pokoji a koukáme se na DVD.. Vlastně David chtěl vidět Die Vorstadtkrokodile, tak se koukáme na todle.. Vibruje mi mobil.. Kouknu na displej, Mäx. "Mäx?" zeptá se David. "Nom,já s ním nechci mluvit" nechám to vyzvánět.."Měla bys to vzít" řekne David. Vzdychnu si a vezmu mu to:
M:"Karle?" /říká mi tak..
J: "Nom? Dojela jsem v pohodě"
M:"O to nejde,ale.. Jsem v nemocnici, měla bys to vědět"

J:"Cože? CO ti je? Jsi v pořádku? Kde jsi? CO jsi dělal?" zpanikařím.


David se na mě podívá.


M:"Měl jsem bouračku, když jsem jel z Mnichova, jsem v pohodě, neboj.. Jen mám naraženou ruku"
J:"Víš co, já za tebou přijedu jak nejdřív to půjde, Mäxi.. Domluvím se s Davidem, odveze mě tam.. V jaký nemocnici jsi?"
M:"No,víš.. jsem v Berlíně, už budu muset končit" vypne to.


"CO je?" zeptá se David. "Mäx měl bouračku, je v nemocnici v Berlíně,.. Prosím tě, odvez mě za ním" řeknu. "Cože? No fajn, ale to je velký pojem v Berlíně" řekne David. "Já asi vím, kde je" řeknu.

"Achjo, já ho zabiju! Doufám, že to není kvůli mně.." zaksychtím se. "Karlo, bude v pohodě" řekne David a zaparkuje.. Je málo po třetí.. "Mám nápad, ubytujeme se v hotelu, vyspíme se a zítra za ním půjdem" navrhne David. "Ne,já chci teď" řeknu. "Achjo, fajn" řekne David a jdeme spolu do nemocnice.. Hned se zeptám na recepci: "Dobrý den, dnes jsem přivezly Mäxe Schlichtera, můžeme vědět,kde leží?" zeptá se David. Sestřička si nás prohlídne. "3 patro, padesátý pokoj" řekne. Na chodbě narazíme na doktora. "Dobrý den, co je s Mäxem Schlichterem?" zeptám se. "A vy jste kdo?" zeptá se. "Já jsem Karla Bonk" řeknu. "TO jste vy? Mäx o vás mluví pořád dokola.. Utrpěl otřes mozku, má zlomenou ruku a k tomu všemu jsme mu zjistili, že má hrozně nízký tlak" řekne doktor. "Ach jo, a mohla bych za ním?" zeptám se,. "Slečno Bonk, mám pro vás návrh, ubytujte se v hotelu a přijďte zítra,ano? Vypadáte na omdlení" řekne doktor. "Pojď, já ti to říkal" řekne David. Vzdychnu si a kývnu.. "Nashledanou" rozloučíme se.
Osprchuju se a zalezu do postele. "Nemám ti vyprávět pohádku abys měla hezký sny?" usměje se David. "Jé, jestli chceš" usměju se a zívnu. Udělám Davidovi místo.. Když jsem byla malá, tak mi vždycky vyprávěl pohádky před usnutím..
Ráno se probudím v 1o:55.Vyčistím si zuby, umeju se a oblíknu se. Dojdu potichu za Davidem. "Ty už jsi vzhůru?" překvapí mě."Jo, jdeme za tím Mäxem?"zeptám se. "Jo,klidně.. Už vypadáš líp" usměje se David.. Sbalíme si věci a jdeme dolů zaplatit ať můžeme za Mäxem.. Objevíme se zase v nemocnici.. Včera jsem vůbec nevnímala zápach desinfekce, ale dneska je hrozně hnusný.. Chudák Mäx. "Běž zatím za ním.. Já tu mám asi pořád kamaráda ze základky, tak se za ním půjdu kouknout" řekne David, Podle mě se vymlouvá, ale ok.. "Dobře" vzdychnu… Zaklepu na pokoj č.5o. "Dále" ozve se. "Mäxi! Chceš mě zabít?" vyjeknu.. Mäx se na mě koukne těma jeho modrýma očima.. "No, promiň, byl jsem ti koupit dárek" řekne. "Ach jo" sednu si na židli."Já z tebe jednou opravdu dostanu infarkt" řeknu. "Promiň," stiskne mi ruku. "Hm, hele, Mäxi, mohla bych s tebou teď mluvit?" zeptám se. "No jasný" usměje se. "Prosímtě, můžeš mi říct,proč máš o mě takovou přehnanou péči? Vždyť teď potřebuju být sama, a ty si pořád u mě, ikdyž tě nepotřebuju.. Já chci být taky sama,víš"řeknu. Mäx se na mě upřeně dívá."protože nechci aby sis něco udělala"řekne. "A?" zeptám se.. "A protože jsem to s tou holkou domluvil já,protože tě miluju" řekne Mäx. "COŽE?" zařvu na něj. "Ty jsi takovej sobec! NAZDAR" zařvu a jdu ven. Na chodbě se srazím s Davidem… "Co se děje?" zeptá se. "No, vcelku nic, pojď, jdeme" řeknu a jdu rychlym krokem ven. "Co se děje?" běží zamnou David. "Tu holku,jak jsem ti říkala.. s tím Fabim.. Víš, Mäx se mi teď přiznal, že mě miluje a že tu holku nastražil on… Jaký by ti bylo kdybys přišel do pokoje svojí holky a ta se líbala s jiným? Taky bys řval, co… Já jsem nevěděla, že se na něj vrhnula ta holka.. Všechno je jinak.. Musím se Fabimu omluvit, připadám si jako blbec" řeknu. David mě obejme..

"No Davide, to ses mi nepochlubil že máš holku" zubí se na nás Juri. "Ty vole, já jsem Karla" směju se. "Cože?" otevře pusu Juri. David se začne smát "Taky bys jí nepoznal, co" řekne David. "Ne.. Ahoj Karlo" obejme mě.. "Pěkný vlasy" usmívám se na něj. Jo,změnil se.. Je vyšší, má dlouhý vlasy a je hezčí… "Díky, pojďte dál, zrovna vařím" usmívá se Juri.
"Ta holka mi zamotala hlavu! Ona ví, jak na kluky" řekne Juri. David se usměje. "No jo, je celá po mě". Začnu se smát.. Dojdu za nima zpátky. "Davide, nepůjdeme domů? Jsem docela ospalá" řeknu. "Jo, dobře" usměje se na mě. "Juri, nechceš jít zítra ven?" usmívám se. "Zítra by to šlo" usměje se na mě Juri. "Zítra máme zkoušku, zítra by to nešlo" řekne David. "A dopoledne by to šlo, ne?" otočím se na Davida. "Jo, šlo" řekne radši David. "Příjdu pro tebe" navrhne Juri. "Dobře, budu se těšit" usměju se.
Umyju se a umyju si vlasy. "Volá ti Mäx" bouchá na mě David. "Típni to" řeknu. Vylezu. "Po kolikátý už?" zeptám se. "Mmm, po… padesátý" koukne David na papír. "CO jsem komu udělala, bože" řeknu. "Juri je z tebe hotovej" směje se David.. "Hm" řeknu a sednu si na postel."Není k zahození.. Má holku?" usmívám se. "Mam pocit, že nemá, hele,.." usmívá se na mě David."To je dobře,.. Dokoukáme Die Vorstadtkrokodile??" zeptám se. "Konečně.. Těšil jsem se na tuhle větu" směje se David. "Hahaha" řeknu ironicky a pustím to. Zalezu si na matraci a přikreju se,..
"Hej Karlo, máš tu Juriho" směje se David. Kouknu na hodiny = 12:45 "Ten se nemohl dočkat" zívnu. "To takhle spíš normálně?" zeptá se David. "Jo" znovu zívnu. "Tak ať počká,jo" řeknu. Jdu si vyčistit zuby, umejt si obličej a vlasy si nechám rozpuštený.. Jenom je trochu učešu.. Vyjdu na balkon jak je venku.. Horko.. Takže si vezmu kraťasy a nějaký tričko.. Sejdu dolů, "Ahoj, jak ses vyspala?" usmívá se na mě teta. "Skvěle" mrknu na ní. "Doufám,že jste s Davidem neprováděli žádný nemravnosti" směje se strejda. "Vždyť je to můj bratranec!" usednu ke stolu. Teta přede mě dá oběd.. "Kde jsou rodiče?" zeptám se. "Jely na výlet, a Juri je s Davidem v garáži" řekne teta. "Slyším" kývu hlavou a poklepávám si nohou do rytmu.. "Jak se ti daří ve škole?" zeptá se teta. "Docela dobře, já jsem taky slyšela, že jsi vyměnila práci, kde jsi?" zeptám se. "Prodavačka v New Yorkeru" směje se teta. "Jé, můj oblíbenej shop" usmívám se. "Tak tam můžeme zajít, třeba zítra" mrkne na mě teta. "Já jsem teď úplně chudá" řeknu. "Nech to na mě" mrkne teta. "Ale ne.." řeknu. "Na zítra si nic neplánuj, řeknu to i Davidovi,ať ti to připomíná"směje se teta. "Díky, bylo to dobrý"řeknu. Dojdu za klukama "Ahoj Juri, promiň,já měla ještě oběd" řeknu. "Jo, pohoda, jak ses vyspala?" usmívá se Juri. "Asi blbě, celou dobu se převalovala" řekne David. "Nom" řeknu..

Juri se na mě podívá a já se na něj usměju.. "Zase!" otočí se na něj Timo. Zasměju se. Timo na mě mrkne. "Linke, mělo tam být G, ne H" řekne. Linke zakoulí panenkama.. "Vždyť zkoušíte už 5 hodin.. I já bych toho měla dost" řeknu. David se na mě podívá. Jan si zapálí cigaretu. "Nekuř" řeknu..

Jdeme s klukama ještě někam do hospody.. "CO si dáte?" zeptá se Timo. "Já si dám colu" řeknu. "Pivo" řekne Jan. "Já si dám taky colu.." řekne Juri. "Proč si nedáš něco jinýho?" zeptá se Timo. "Protože mi je 17" řeknu. "Cože?" směje se mi Linke. "Nojo, co si čekal" usměju se.. Hospoda je skoro prázdná.. Aspoň tu nevidím žádnou holku.. Dojdu za Timem mu pomoct.. Všimnu si lízátka.. Vezmu si jedno.. "Tobě je fakt 17?" zeptá se Timo. "Jo.. Jsem 92" řeknu. "Aha, a kdy ti bude 18?" zeptá se Timo,. "V prosinci" řeknu. "Až?" zeptá se.. "Jo, až.. TO máš za 3 měsíce, prosímtě"směju se..
Rozbalím si lízátko.. Juri mě pozoruje, a Timo taky.. "Moment" zvedne se Timo.. Všimnu si boule v rozkroku.. Zakoulím panenkama a napiju se coly.."Kam se vůbec vypařil Franky?? Ani na zkoušce jsem ho neviděla" zeptám se. "David ho zastupuje.. Jel na dovolenou" řekne Linke. Kývnu,.. Timo se vrátí.. Kouknu na Juriho.. "Moment, jdu na záchod" řeknu.. Octnu se na dívčích záchodech.. Páchnou, a válej se tu různé psaníčka od drog,.. Kouknu se do zrcadla.. Upravím si vlasy.. "Karlo?" řekne někdo.. Otočím se a vidím… "Juri?" kouknu vykuleně.. "Můžu s tebou mluvit?" usmívá se. "Ne, nechci sex ani nic" řeknu vykuleně.. "Neboj" směje se.. Jak chodí, už má trošku upito.. "Hele, nechtěla by jsi semnou chodit?" zeptá se Juri. "Juri, promiň, ale promluvíme si o tom, až budeš střízlivej" řeknu. "Cože? Já jsem střízlivej jo.." řekne Juri a vlepí mi pusu..
Vrátím se k Bonkovým dřív než David.. Osprchuju se a zalezu si na matraci.. Vytáhnu noťas a přihlásím se na ICQ.. Je online Fabi.. Rozkliknu okno..
Já:"Fabi? Prosím, dej mi šanci mě vyslechnout"
Fabison_:"Ahoj, tobě vždycky, copak se děje?"
Do očí se mi vlejou slzy..
Já:"Promiň že jsem ti nevěřila,že to s tou holkou není tak jak si říkal.. Mäx se mi přiznal, že to bylo naschvál a že mě miluje.. Promiň.. Promiň, promiň.."
Fabison_:"Konečně ti to došlo.. Miluju tě.. L Stejská se mi po tobě.. L"
Já:":'("
Fabison_:"Lásko neplač, děje se ještě něco? Jak se ti daří? A jak se daří Davidovi?"
Já:"Já chci pryč.. Juri mi vyznal ,lásku.. :'( A David se má v pohodě,."
Fabison_:"Tak až ho potkám, tak to ať si mě nepřeje.. Ale já ti to říkám pořád.. Tobě by odolal jenom gej"
Já:"Ne, není to tak.. Jsem tak milá že mě každej využívá"
Fabison_:"Nene, tak to není, lásko!"

Já:"Ale je.. Jak se máš ty?"
Fabison_:"Teď už se mám skvěle, báječně, nádherně.. Bál jsem se, že tě ztratím.."
Já:"A co mám říkat já?"
Fabison_:"ZAAPOOMEEŇ NA TO!"
Já:"Ale stalo se to.. Je to moje chyba"
Fabison_:"No ještě ty začni emařit"
Fabison_:"Jako by se to nestalo, ano? Pokus se kvůli mně, prosím.. L"
Já:"Já neemařím,jo.. Dobře,.. pokusím se"
Fabison_:"Díky J.. Aby tě ten Neumünster nezměnil na emo, prosím tě :D"
Já: "Nedělej si ze mě žádný ploutvičky! K"
Fabison_: ":DDDDDDDDDDDDDDDDDD Takhle si mluv s rybičkama, ne semnou :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Achjo, já tě miluju"
Já:"Hahaha :D..Né, promiň,ale já tebe ne"
Fabison_:"Cože?:-O"
Já:"Protože já tě přímo zbožňuju J"
Příjde David nalitý jako pes.. "Ty už jsi doma?" snaží se ovládat.. "Jo" řeknu a utřu si slzy.. "Ty pláčeš? Co se děje?" nakloní se na mě.. "Fuj, z tebe to táhne" zaksychtím se.. "Promiň"
Fabison_:"Jsi ta nejlepší holka co jsem kdy potkal.. Vážím si tě.. Ale teď si mě málem naštvala.."
Já:"Neboj, kdo by tě nemiloval? J"
"Zase jsem s Fabim" řeknu. "Aha,já se jdu osprchovat" řekne David. "Hm" zívnu.
Fabison_:"Třeba brácha.."
Já:"Jak to?"
Fabison_:"No, nedovolí mi se s ním koupat.. L.. Já jsem byl minule na záchodě a on se zrovna koupal.. A ani mi nedovolil abych dochcal.. :// Asi si tam hraje s gumovýma kachničkama, nebo já nevim co.. Ale asi jo, protože když jsme byly malý, tak jsme se koupaly společně, a hrály jsme si s kachničkama.. :D"
Dostanu záchvat smíchu… Nemám O2..
Já:"Tak teď jsi mě dostal :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Fabison_:"No co je.. Je to pravda.. Čemu se směješ? :D"
Já:"Ále,jenom si představuju jak ste spolu v tý vaně a mejete si záda navzájem.. :D A né jenom záda"
Fabison_:"No dovol :D.."
Já:"A navíc bych si dovolila trochu žárlit, prosím.."
Fabison_:"Jak to?"
Já:"Protože on se s tebou mohl koupat a já ne ://"
Fabison_:"Aha, tak to napravíme.. :P"
Já:"Dobře.. J"
Já:"A kdy?:P"
Já:"Třeba až přijedu, co ty na to?:P"
Já: "Fabi?"
Fabison_:"Promiň, dovolil jsem se zasnít, jaké by to asi bylo.. Koupat se s tebou"
Já:"Asi hrozný ;)"
Fabison_:Právě naopak"

Já:"Nemyslím si"

Příjde David..
Já:"Promiň,přišel David.. Už budu muset jít..:/"

Fabison_:"Oukej.. L Škoda, zrovna jsme tu měly takové zajímavé téma.. :D"
Já:"No jo, ještě můžeme udělat sex po telefonu a bylo by to komplet :D.. Ale ne.. DobrouJ.. Díky za odpuštění.. Miluju tě"
Fabison_:"Já tebe taky :P Zavolám ti :D.. Pá.. A Sladký Sny"

Odhlásím se.. "Nemusela ses odhlašovat" řekne David.. "Já už jsem stejně ospalá" řeknu a odložím noťase..
"Ahoj"zívnu ráno."Ahoj,jak ses vyspala?"usmívá se teta. "Fajn" řeknu. "Cože? Ty nemáš bolehlav?" směje se. "A z čeho? Z coly? Aha, no" směju se. "Nejsem jako David" mrknu na ní."David se nezmění, tak hlavně nezačni pít taky,ano" řekne teta a namaže mi chleba. "Dneska se mají vracet rodiče,viď" řeknu. "Jo,máme připravenou zahradní párty.. Jsou pozvaní i kluci z kapely" usmívá se teta.. I Juri… Bezva.. "Aha,to je fajn" nuceně se usměju a zakousnu se do chleba.. "Tak mám plán.. Až se najíš a upravíš, vyrazíme nakupovat a stavíme se pro něco k jídlu" usmívá se teta.. "Dobře, no" zívnu..
"Jak se máš v Dillingenu?" zeptá se teta.. Posloucháme nějaký rock rádio.. "Jo,fajn" řeknu. "Mám tam docela dost přátel, alni mě neodsuzují za to, že čtu" usmívám se. "To je skvělé! Slyšela jsem, že chodíš s tím bubeníkem z Killerpilze, je to pravda?" zeptá se teta.. "Jo,je" usmívám se.. "Kde jste se prosím tě seznámily?" zeptá se teta.. "Budeš se divit, ale přes Davida" směju se.. "A pamatovaly si mě ještě když jsem se tam o pár let později přestěhovala.. A tak jsem si s Fabim padla do oka, no.. Ale už máme za sebou jeden rozchod kvůli Mäxovi" řeknu. "To jsem slyšela.. Takže teď zase spolu chodíte?" zeptá se teta,.. "Jo" usmívám se.. Zrovna začnou hrát Killerpilze-Es geht auch um dich.. Ha! A při tý písničce jsem měla svý poprvý.. Zavzpomínám.. Chci ty myšlenky pryč.. Zrudnu.. "Co je? CO je že jsi tak nahodila červeň?" směje se teta.. "Ale, na něco jsem si vzpomněla" usmívám se přiblble..

"Ahoj mami" usmívám se.. "Ahoj, nezlobila jsi?" usmívá se táta.. "Náhodou,byla hodná.. Dneska jsme byly na nákupech, viď" usmívá se teta.. "Jé,já ti to potom vrátím" řekne máma.. "Ne,nech si to.. Já jsem to měla za polovinu.. Stejně tam pracuju" usmívá se teta.. "Tak díky" mrkne máma na tetu.. "David ještě zabírá koupelnu nebo ne?" zeptám se.. "Já nevím, běž se kouknout" řekne teta.. Otevřu dveře a naštěstí David je už v pokoji.. Jsem hrozně líná se poslední dobou malovat.. Vyčistím si zuby a jdu do pokoje.. za Davidem.. "Jak ti je?" zeptám se. "V pohodě" usmívá se.. "Jo, to vidím" řeknu.. "Na" hodím po něm minerálku a prášek.. "Díky" řekne. "Nepij" řeknu. "No jo, od tebe to sedí, colová princezno" řekne David. Zasměju se.. "No jo, já ráda colu" řeknu. "Ale chce se mi hrozně po ní spát" řeknu podrážděně. "Spát?" zeptá se David se smíchem.. "Jo" řeknu. David po mě koukne "nejsi nenamalovaná?" zeptá se. "Jo, jsem líná se namalovat.. Je mi trochu hrozně" řeknu. "Jak hrozně?" zeptá se.. "Já nevím, asi výčitky svědomí" řeknu. "Jak to?" zeptá se.. "Ty víš s tim Jurim, viď?" zeptám se.. "Jo.. Docela byl z tebe v prdeli a museli jsme ho táhnout domů.." řekne David se smíchem. "No vidíš.. A já nevím, jestli si s ním neudělat románek a neříct to Fabimu nebo se radši na to vysrat" řeknu. "No, tak s tebou bych nechtěl chodit" směje se David,. "To já ze sebou taky ne" řeknu.. "Hele, jak chceš.. Ale já bych se do Juriho nepouštěl.. Je hrozně nadržený.. Jako Timo" řekne David. "No, tak Tima si myslím nemusel připomínat" směju se. "No dovol" směje se David.. "No jo,je to pravda" řekne David. Usměju se..
Srazím se s Timem ve dveřích,.. "Ahoj krásko" řekne. "Nazdar kačere" usmívám se.. David vyprskne smíchy a směje se ve dveřích.. "Uhni, zdržuješ provoz" řeknu. "Tyjo, co jsi měla? Z tebe dneska padají hlášky" zeptá se Linke. "No nic," mrknu na něj.. "Já nefetuju ani nepiju,ale dneska jsem měla asi 4 kafe,a je to na mě znát.. že jsem hyperaktivní a melu sračky" řeknu. "A pořád mluvím jako při LSD nebo při čem" řeknu. "Jo, dneska máš kecavou,no" řekne teta.. "No dovol" řeknu.. "Já mam hyperaktvitu jenom když jim hodně sladkýho" řekne David. "To mi nepřipomínej..TO jsem horší jak teď.." řeknu. "Strejdo, já se jdu proběhnout.. Já musím.. Počkejte" řeknu.. "Počkej, jdu s tebou" řekne David.. Vezme mě do nějaký komory pod schodama.. "Víš co mi pomáha?" zeptá se.. "Ne" řeknu.. "Co? Povídej" řeknu.. David se ke mně přitiskne a začne mě líbat.. Užívám si to.. Přitiskne se ke mně a začne mě hladit.. "Co to děláš?" zeptám se.. "Říkám,že ti ukážu to co mi pomáhá na hyperaktivitu" řekne. "Líbání?" zeptám se.. "Jo" řekne David.. Přitisknu se k němu a začnu ho líbat.. David zamkne a položí mě na postel.. Začnu ho hladit pod tričkem.. "Víš, že co děláme je vlastně nezákonný?" zeptám se.. "Není.. Kdybych byl tvůj vlastní bratránek tak by to bylo nezákonný" řekne David.. Znovu mě začne líbat.. Sundá mi tričko a já jemu kalhoty.. Sundá si i tričko.. Začnu mu osahávat jeho stojícího kámoše….
Dojdu do pokoje úplně vyklepaná.. Teď nevím, jestli jsem podvedla Fabiho nebo ne, ale.. Bylo to krásný.. Trošku se uklidním a.. ono to opravdu pomohlo! Už nejsem tak hyperaktivní.. Kouknu z okna jak si to tam všichni užívají.. "Svině" slyším zezdola.. Timo se směje s Jurim.. Seběhnu dolu schody a připojím se..
Nevím, jak se mám chovat k Davidovi.. Snažím se mu vyhýbat.. "Davide, Karlo, skočte prosím do sklepa pro víno" usmívá se teta.. "Vemte aspoň 4" řekne strejda.. "Oukej" pousměju se a srdce se mi rozskočí snad na milion kousků.. Následuju Davida který mi věnuje úsměv.. "Byla jsi dobrá" řekne David. Usměju se.. "Musíme si to zopakovat.. Musíme vyhnat rodiče, hele" řekne David. Překvapí mě to.. "Ale musí to bejt víc romantický, ne v tý komoře" směje se David. Pousměju se.. "No, já si myslím, že asi Bordeaux bude dobrý, ne" řeknu. "Ty máš kurz na vína, já ne" řekne David. No jo, mamka pracuje na hotelovce.. a zařídila mi kurzy od tamtaď… "Stejně k masu se hodí pivo, já si nemůžu pomoct" řeknu. David se zasměje.. "Vy tady máte jenom Bordeaux a Müller Thurgau? Aha,no" řeknu.. Vyberu dva Müllery a dvě Bordeaux.. David mě políbí na tvář.. "Jsi skvělá" řekne… Vrazím mu do ruky dvě vína a jdu napřed.. Achjo, to jsem zase udělala kravinu.. OMG! "Co jste tam dělaly takovou dobu?" zeptá se Timo se smíchem. "Nic, co by" řeknu. "Karla se semnou začla hádat že pivo je nejlepší k masu" řekne David a pokládá na stůl vína..
Zívnu.. "Opravdu nemáš hlad??" zeptá se strejda.. "Nemám.. Mě je trochu blbě.. Asi si půjdu lehnout" řeknu. Juri se na mě koukne.. "Dobrou" zvedám se.. "Dobrou" usmívají se všichni.. Vylezu schody a zapnu si noťas.. Mezitím se vysprchuju.. Připojím se na ICQ a je online Fabi.. zase.. Napíšu mu..
Já: "Ahoj.. J"

Fabison_: "Ahoj zlato, jak se máš? :P"
Já: "Dobře, a ty? Co děláš? J"
Fabison_: "Měly jsme koncert, tak čekám až se uvolní sprcha"
Já: "Aha.. :D A kde jste? J"
Fabison_: "No v Dillingenu.. Sbor.. Ne KP.. Mäx je ještě v nemocnici".
Já: "Hm.."
Fabison_: "Že by nenávist? :D"
Já: "Jo.. Hele, promiň, jsem utahaná.. Jdu spát.. Dobrou"
Odpojím se a jdu si sednout k oknu.. "Hele, já zejtra ráno brzo vstávám, musím si jít lehnout" řekne David.. "Kam jedeš?" zeptá se Timo. "Jedeme s Karlou na výlet" řekne David.. "Čau" řekne a jde nahoru.. Odskočím od okna a lehnu si.. Srdce mi tluče jako kdybych právě uběhla 5o km.. "Spíš?" zašeptá David.. "Ne" řeknu. "To je dobře" usmívá se David a líbne mě.. Je z něj cítit snad všechno možný.. "My zítra jedem na výlet?" zeptám se.. "Jo" usmívá se David.. "A kam?" zeptám se.. "Uvidíš" mrkne na mě David.. "Rodiče mluvily něco o tom, že by jely na chatu" řekne David.. "Tak my pojedeme jakože na výlet, ale přitom budeme doma" usmívá se David. "Aha.. Teď se začínám děsit" zasměju se,.. David se vykoupe..A já usínám.. "Dobrou, zlato" řekne David..
"Karlo, Karlo" budí mě máma.. "Já nechci vstávat" řeknu.. "Karlo.." cloumá semnou.. Rozlepím oči,.. "My s tetou a strejdou jedeme na chatu, jo.. Takže jsem ti dala nějaký peníze na stolek.. Nezlob Davida" řekne máma.. "Hm, dobrou" otočím se.. "Užijte si to" řekne máma. "Díky" usmívá se David.. "Může tady mít člověk klid na spaní když mu není dobře, do prdele?" zvednu se, vezmu si polštář a deku a jdu vedle do pokoje pro hosty.. Lehnu si tam a zase usnu.. Ještě slyším tetu jak něco říká Davidovi,.. ať na mě dává pozor a ať se chováme slušně.. Je to směšný, David se o mě stará ikdyž zrovna nejsem s nim.. A my dva když jsme spolu se neumíme chovat slušně..
"Vstávej" hladí mě David.. "Já ještě nechci vstávat" řeknu.. "Ale budeš muset, je půl čtvrtý" řekne David.. "Cože? To už?" vykulím oči. "No jo, to už" směje se.. "Tos mi zvedl náladu" vylítnu z pokoje do koupelny, z koupelny k Davidovi do pokoje pro věci, z Davidovo pokoje zpátky do koupelny.. David se jenom směje.. "Udělám ti kafe, jo" řve na mě.. "Já si ho vypiju potom" řeknu. "A co chceš ke snídani? Něco sladkýho? Třeba koblihy?" zeptá se David.. Tvoje polibky, pomyslím si.. Vypláchnu si pusu.. "Třeba" řeknu.. Oblíknu se a dojdu za Davidem do kuchyně.. Bezva, 4 hodiny.. "Juri nás pozval na oběd,ale já to odmítnul protože jsi spala, objednal jsem pizzu" usměje se David. "Aha, a ty koblihy?" zeptám se..

Tak teď opravdu nevím, jestli podvádím Fabiho nebo ne.. David mě políbí.. "Davide ne, já.. takhle to nejde.." řeknu. "Proč ne?" zeptá se. "Protože jsi můj bratránek a já.. jsem před tebou měla jenom Fabiho" řeknu. "Aha, tak aspoň budeš zkušenější, ne?" usmívá se.. Rozsvítím lampičku. "He, fuj, světlo" řekne David. Zasměju se.. Napiju se z Davidovo skleničky. "Já myslel, že ty víno nepiješ" směje se. "No, nepiju, jen ve vážných situacích" směju se. "No jo, ale je dobrý.. Bordeaux?" zeptám se. David kývne,,Si to dopij"směje se. "Ale stejně, co budeš dělat až já odjedu?" zeptám se. "Budu na tebe čekat nebo přijedu já za tebou" směje se David. Zhasnu a exnu skleničku s vínem.. Začne se mi trochu motat hlava.. Začne mě znovu líbat..
"Karlo, zítra jedeme domů" připomene mi máma.. "Jo, já vím" hledám na netu něco.. "Co děláš?" zeptá se máma. "Nic,nic.. Jen jsem se koukala, kolik a kde stojí jedny boty" řeknu. "Aha, jaký? Ukaž" usměje se máma a sedne si ke mně na matraci. Ukážu jí Fallen.. "Ty jsou pěkný, a ta cena taky docela ujde" řekne máma. "Jo, já vím" usměju se na ní. "Tak si pomalu sbaluj, jo" řekne máma. "Jo, já už mám skoro sbaleno, neboj" zasměju se.. "No fajn" odejde.. Příjde David s džusem.. "Karli, prej máš přjít dolů na večeři" řekne David. Máma zavře dveře a David mě políbí.. Odtáhnu se od něj a zasměju se na něj.. "Neprovokuj mě" zašeptá.. Začnu ho líbat.. David se jemně ode mě odtáhne a začne mě líbat na krku .. Zakloním ho a nastavuju mu ho.. "Nezapomeň, že mi nemůžeš udělat cucfleka" řeknu. "No jo, pozdě" směje se. "Cože? Děláš si srandu?" zeptám se. "Ne" směje se. Rozsvítím a kouknu se do zrcadla.. Takový malý, který se dá zakrýt pudrem.. Hned to udělám. "Ty se za něj stydíš?" zeptá se David. "Ne, ale trošku jim bude divný, že jsem ho neměla a teď najednou jo" řeknu. Jdu radši dolů..
Rozloučím se s klukama a dýl mi to trvá s Jurim.. Dáme si na sebe čísla a všechno možný.. Věnoval mi jeho nejlepší a podepsaný paličky na památku.. Uspořádaly pro mě rozlučku, jak milé.. Napiju se piva z plechovky a kouknu po Linkem.. "Můžeš?" zeptá se na chvíli a já kývnu.. Zatáhne mě do nějakýho pokoje.. "Co je?" zeptám se a zaostřím.. Opily mě! "Líbíš se mi" řekne. "Jo, to i Jurimu a Timovi" řeknu. Linke mě začne líbat a přitiskne mě na dveře.. Nemám sílu se bránit, je silnější.. zamkne.. "Linke ne" řeknu. "Neboj, já mám kondom" řekne. "Jo, já ti věřím, ale já nejsem holka na jednu noc" řeknu. Jo, to jsem říkala i Davidovi.. A jak to dopadlo.. "Já… si nemůžu pomoct" zasměje se… "Vy jste mě normálně opily a teď mě chcete všichni znásilnit, nebo co? Víte co, běžte někam" řeknu a odemknu.. "Nazdar kluci, a díky" řeknu a vyběhnu z Timova baráku.. David běží zamnou.. "Jsi na sračky, nemůžeš se takhle vrátit domů" řekne David. "A ty jsi co? Nedělej, že ty nejsi na sračky" řeknu. Rozbrečím se a on mě obejme.. "Opily jste mě, teď mě chcete všichni znásilnit?" zeptám se. "Ne, nechceme.. Co chtěl Linke?" zeptá se David. "Co by, sex" řeknu.. David mi podá kapesník.. Vysmrkám se.. "Já už jsem si s tebou svý užil, mě to je jedno.. Ale měla by ses rozhodnout, koho vlastně chceš" řekne David. Nevěřícně na něj koukám.. "Cože?? Davide, ty jsi takový hajzl!" začnu na něj řvát.. Vlepím mu facku.. Utíkám k nám.. teda k Davidovi domů..
"Jsem doma" křiknu a běžím na záchod.. Na záchod se vyzvracet.. Po cestě jsem vystřízlivěla.. Zvracení spojím se slanýma slzama.. Sedím u záchoda a brečím.. "Co se stalo??" dojde zamnou teta.. "Nic,.." fňukám.. "Nech mě být" řeknu a dojdu do pokoje.. Lehnu si na matraci a začnu mít totální záchvat dávivého brečení..


O pár týdnů později..

"Karlo?" řve máma.. "No?" zeptám se.. "Jsi v pohodě? Jíš jak nevím co.." řekne máma. "No jo, mění se mi chutě.. Jdu se učit" řeknu.. Do kapes si vezmu čokoládovej jogurt, džem a okurky.. Zasednu ke stolu a kouknu na fotku s Davidem.. Do očí se mi vlejou slzy.. Nemluvíme spolu.. Teda on mě pořád spamuje smskama a vzkazama, ale já mu na to seru.. TO co mi řekl se už nedá vzít zpátky..
"Slečna Schäfer k tabuli" vyvolá mě učitel na matiku. Kouknu na Fabiho který ukazuje, že mi drží palce.. Udělá se mi zle.. "Pardon" vyběhnu ze třídy rovnou na záchod, kde jen tak tak otevřu záchodový prkýnko a hned zvracím.. Co se to semnou stalo?.. "Hej Karlo, jsi v pohodě?" slyším někoho.. Utřu si pusu a otočím se.. Je to Gabinne.. "Nejsem,.. Je mi šíleně blbě" řeknu. "Nediv se když jíš ke svačině úplně věci který k sobě nejdou.. A brečíš kvůli každý volovině" řekne Gabinne. "Jenže já za to nemůžu že se mi mění chutě a jsem přecitlivělá" řeknu. Gabinne se na mě koukne.. "A nejsi těhotná?" zeptá se. Vykulím na ní oči.. "Určitě ne" řeknu vykuleně.. Dojde za náma učitel.. "Karlo, jsi v pořádku? Běž radši k doktorovi, jo" řekne učitel. "No jo, půjdu, děkuju".. Vrátím se do třídy pro tašku a jdu teda k doktorce.. Nasadím si sluchátka a pustím si Alesana - Apology.. Mířím si to rovnou na gynekologii, ale to není možný, že jsem těhotná.. Zamotá se mi hlava.. Sednu si na lavičku..
"Ano, jste v třetím týdnu těhotenství, gratuluji" usměje se doktorka… "Cože?" vykulím na ní oči., "No ovšem, koukněte, hlavička a tělíčko" usmívá se doktorka.. Nic tam nevidím,.. Jen skvrnu.. "Ale já nemůžu být těhotná.. Vždyť mi je 17!" řeknu. "Bohužel ano.." řekne doktorka.. "Já půjdu na potrat" řeknu. "Ovšem,ale musíte mít souhlas rodičů jestli vám nebylo ještě 18 let" řekne doktorka.. Podává mi papíry.. "Děkuju, nashle" rychle zmizím.. Sednu si na nejbližší lavičku a rozbrečím se.. Z kapsy od batohu vytáhnu cigarety.. Slíbila jsem, že nebudu kouřit, ale.. tohle je jiná situace..CO mám dělat? Mám to říct Davidovi? Vždyť jsem naposled spala s ním.. Jak bude reagovat??..
Dojdu domů úplně zničená.. "Co je? Jak to, že nejsi ve škole?" zeptá se máma. "A fuj, táhne to z tebe cigaretama" zaksychtí se máma.. Všimne si mýho prázdnýho výrazu.. "Mami, já.." rozbrečím se.. "Co se stalo?" zeptá se vykuleně a sedne si naproti mně.. "Já jsem těhotná" brečím.. "Cože? S kým, proboha?" vykulí oči máma a obejme mě.. "Já nevím, ale asi mám podezření s kým" vzlykám.. "No tak, to bude dobrý" hladí mě po vlasech máma.. "Já si to nechám vzít" řeknu.. "Ty chceš jít na potrat?" vykulí oči máma.. "Bude mi 18! Nemůžu být mámou" řeknu.. "Potřebuju změnit místo.. bydliště.. já.. takhle dál nemůžu" brečím.. "všichni si na mě budou ukazovat a já.. já nejsem taková jak si kdo o mě povídá.. Já to nedávám" brečím.. "Měly jsme zůstat v Hamburgu" řeknu. "Ach jo, promluvím s tátou, jo?" řekne máma.. V očích se jí lesknou slzy.. První co udělám když dojdu do pokoje je, že si zapnu noťas.. Najedu na myspace.. a David je online.. Rozkliknu okno. "Davide?" napíšu mu.. Zase se rozbrečím.."Karlo! Co je s tebou? Moc mě to mrzí co jsem ti řekl" odepíše.. "To sem teď netahej, ale já…" nedopíšu to a zase dostanu záchvat dávivého brečení.. Lehnu si na zem a buším do podlahy.. Když se trošku uklidním, chvilku tam ležím.. Noťase si dám na břicho.. Dopíšu tu větu,.,. "…Já jsem těhotná".. Dám enter.. "Karlo, já ti udělám čaj, chceš? Potřebuješ se prospat.. Zavolám doktorce a domluvím se s ní na termínu.. Dáš vědět otci, že jsi těhotná?" zeptá se máma.. "Jo" nadechnu se.. Máma odejde.. "Cože? S kym??" odepíše mi. "Neptej se tak blbě když jsem měla poprvý před rokem a až s tebou teď jsem spala.." odepíšu mu.. Tohle mě dokáže vytočit.. David neodepisuje.. "Cože?" odepíše. "Jo.. Jdu na potrat!" odepíšu mu. "Já.. teď nevím, co napsat.. Je to pro mě rána.." odepíše. "No jo,co mám teprv říkat já?" odepíšu. "Co jsi řekla tetě?" odepíše on. "Ani se neptala s kym to mám, buď v klidu.. Já si něco vymyslím, kdyby se ptala, já tě neprásknu" odepíšu mu. "Díky.. Promiň" odepíše.. Odhlásím se a jdu se vykoupat.. Zůstanu tam hrozně dlouho.. "Karlo, vystydne ti ten čaj.. Termín máš na příští pondělí" řekne máma. "jo, díky" řeknu.. Vysmrkám se.. "Nebreč už" řekne máma. "To nejde zastavit" řeknu. "Chceš udělat dobrotu?" zeptá se máma. "Můžeš" popotáhnu.
"Mám strach" řeknu doktorce.. "Nemusíš" mrkne na mě. Drží mě za ruku.. Uspí mě.. Zapomněla jsem jim říct, že se mi dělá špatně po kapačkách, ale to je jedno.. Teď už je jedno úplně všechno…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KeT KeT | Web | 6. října 2011 v 18:27 | Reagovat

NO Féj! Jsem z tvé FF úplně na prášky... Vychrápat se s bratránkem (i když s nevlastnim) BLE BLE BLE BLE :DDD chudák David, takovýho hajzla z něj udělat.. a ještě ke všemu dítě!! No rozčilovala jsem se u toho, jako snad nikdy :DDD
Ale jinak pěkný - akorát tam máš chybu myslím - protože jsi psala, že se jmenuje Bonk a pak jsi její příjmení napsala nějako na SCH.. už nevim :D

ale jinak dobrý, pěkný, zajímavý.. ale nervující :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama