Mimo domov - 3.díl

13. října 2011 v 19:55 | *posted by Féj. |  FF Mimo domov
Mimo domov - 3.díl
By: Miuška a Féj.
Tento díl napsala Miuška.


"No to je dost, už sem myslel že se neukážete ..." usmál se na nás Chris.

"Jako kdybys čekal zrovna na nás." odpálkovala jsem ho jednou větou a nadzvyhla obočí. Ani nevypadal, že ho to zarazilo, zřejmě si už v té restauraci všiml toho, že jsem drobně temperamentní.

"To víš, já mám slabost pro holky, co chodí pozdě na hodiny a na párty..." nasadil ironický úsměv a já se cítila hnesně poražená. A já si říkala, že všechno bude zapomenuto a on to na mě vytáhne. Naoko se zatvářím uraženě, kdežto Nika reaguje pohotově, aby zachránila situaci ...

"To víš ještě půl hodiny se malovala ..." ... i když ne zrovna v půj prospěch. Posměšně se ušklíbla a rovnou se procpala dovnitř, aby tuhle konverzaci ukončila a vyhnula se mému zrazenému pohledu. To není pravda. Prostě jsem se malovala jako na každou party.

"Když se o mě nestará někdo jinej, musím to vzít sama na sebe." dodala jsem polohlasně jen tak pro lepší pocit, že jsem se alespoň snažila bránit a taky se vydala dovnitř. Chrise, i když nemá rád dyž mu tak někdo říká, ale mě to baví, sem zahlídla jak se usmál a zakroutil hlavou, slaďoušek. :P Jako vždy, okamžitě jsem se vydala za sestrou ke stolu s pitím a nechala si od ní nalít punč.

"Moc to nepřeháněj, ať nezmeškáš další hodiny a nepohádáš se s dalším učitelem." Zasmál se vedle mě někdo.

"Ale ne, to už sem tady fakt tak známá?" zakňourala se a otočila se na toho neznámého vedle mě. Říkala jsem si, že je mi ten hlas nějak povědomý, byl to jeden z tech kluků, co dneska seděli u Linkeho. Ten s kšiltovkou, co toho moc nenapovídal ...

"Copak, večer býváš výřečnější než v poledne?" zasmála sem se na jeho konto, abych mu to oplatila.

"Bývám výřečnější když nemám moc velkou konkurenci, nerad se peru, vždycky se to vymstí ..." zasmál se a přeměřil si mě od hlavy a k patě. To mi dodalo sebevědomí a rozhodla jsem se hrát naprosto nepřístupnou. Vždycky jsem milovala, když se kluci snaží, však ono jim to neublíží, moc holek to neumí.

"Jo, tak to sis dneska vybral špatnou, okolo mě totiž budeš mít vždycky konkurenci." mile jsem se usmála, upravila mu kšilt a vydala se najít Niku, která mezitím někam zmizela. Po pár minutách se mi to ale začlo zdát beznadějný, klučičí kolej byla sice jen asi pro 30 nebo možná 40 lidí, ale ztratit se tu dalo dokonale, obzvlášť při první návštěvě. A co bych jí pořád sháněla, jen ať si užívá sama, už je plnoletá a já mám hlavně dost zajímavých věcí na práci. Třeba támhle toho kluka co vypadá jako velký hráč rugby ještě neznám, chyba!

Asi po pětiminutovém (příjemném) rozhovoru se opět jako z ničeho nic zjevil Chris, zřejmě už začně pod parou, protože mi začal mlet něco o tom, ať s ním jdu tancovat a že mi pak něco ukáže a další, tak jsem se radši jen poslušně omluvně usmála a šla jsem s ním dál, než mi udělá ostudu, že. K mému obdivu opravdu stichl jen co mě dotáhl tam kam potřeboval, do nějakého zamilovaného doupěte, kde bylo asi tak osm tančících párů a o tom zybtku, jsem raději neuvažovala, odložila jsme si pití, s tím, že si s ním teda zatancuju, když o to tak stojí ...

"Hmm, už zase jiná ..." vyrušila nás po chvíli nějaká procházející slečna, což jsem teda dost nechápala.

"Ani envim že sem tě zval, to ses zase jen tak přisrala?" odpálkoval jí Chris a otočil se za ní. Ona jen zakroutila hlavou a zmizela v davu v další místnosti.

"Tady jsi, klidně za ní jdi Chrisi." Z ničheo nic se zjevil Timo a dá se říct, mě zachránil, protože Chris se na něj jen nedůveřive podíval a pak vážně odešel. Timo se jen zasmál. "Promiň, takhle to tady prostě chodí, zvlášť u Chrise."
"Jo, no, co na to říct." podívala jsem s ena něj rozpačitě. Abych pravdu řekla, sice sem taky trochu roztěkaná, když jsem opilá, ale stejně mě tohle zaskočilo a možná i trochu urazilo.

"Víš co, nesl sem pití Jurimu, ale když na tebe tak koukám, potebuješ to víc." zasmál se mi a natáhl ke mně ruku s kelímkem. Děkovně jsem se usmála a vzala si ho od něj. Vlastně byl docela fajn, vždycky se objevil když jsem potřebovala zachránit. "Nechceš jít se mnou nahoru?" prohodil jako by jen tak mezi řečí, div se ještě nezačervenal. Usmála jsem se a přikývla...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KeT KeT | Web | 13. října 2011 v 20:59 | Reagovat

Gosh! Začíná se to pěkně rozjíždět :) No nemálo se těším na další dílek, at už je tady co nejdříve, šup šup :-*

2 Evka Evka | E-mail | Web | 13. října 2011 v 21:37 | Reagovat

paráda, co víc říct, jen tak dál holky :)

3 Gabika Gabika | 13. října 2011 v 21:55 | Reagovat

Chris...takovej sukničkář.....teda jestli jsem to správně pochopila :) Jsem zvědavá, co se vyklube z toho Tima :D

4 Féj Supermanová. Féj Supermanová. | 13. října 2011 v 21:56 | Reagovat

Díky, dámy :DDD další díl bude až budu mít trochu besser náladu :) teď bych tam psala samý sračky.

5 Mia Moonlight Mia Moonlight | Web | 14. října 2011 v 17:05 | Reagovat

Děkuju, děkuju :D :) [3]: pochopila si to moc dobře, ale neboj se, chlapci sou plný překvapení ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama