Alles endet hier - 9.díl

16. října 2011 v 21:21 | *posted by Féj. |  FF - Alles Endet Hier
Alles endet hier - 9.díl

"Tak co?" zeptá se Timo. "No, za jedna a za tři" řeknu. "Stolničení za tři?" zeptá se táta. "No" řeknu. "Ach jo, to nevadí. A kdy se dozvíš, jestli si odmaturovala nebo ne?" zeptá se Timo. "Za tejden to bude na webu školy" řeknu. "Ah, tak to jsem zvědav" řekne táta. Usměju se na něj. "Hele, mizim to říct Linkemu" řeknu. "No, eh, Linke není doma" řekne Timo. "Co? A kde je?" zeptám se. "To nevím" řekne Timo a mizí do pokoje. "Kde je? Vím, že to víš, tak to vybal" dojdu za ním. "Ne, to je jedno" mrkne na mě. "No není, jedno je kolečko od trakaře, dělej, vyklop to" řeknu. "No, jel si pro novou basovku" řekne Timo. Kouknu se na něj. "Hm, okay, jak myslíš" řeknu. Vezmu klíče od auta, cédéčko a mizim. "Ne, počkej" utíká zamnou Timo. Vítězoslavně se usměju. "Neměl jsem to říkat, ale když ty jsi hrozná" řekne Timo. Dojdu za ním zpátky do pokoje. "Jel si pro basovku, a večer tě chce pozvat na večeři, tak jel s Jurim vybírat nějaký filmy a tak" řekne Timo. "Hm, možná, že bych ti to sežrala" řeknu. "Ale stejně mizim, musím za Ket" řeknu. "Jé, můžu s tebou?" zeptá se Timo. "Ale budeš řídit, v tom případě" řeknu. "Fajn" usmívá se jako tele…
Hodím po Timovi polštář. "Na" směju se. "Hele, počkej, já to tak nemyslel" směje se. "Běž si za Ket, ne?!?" směju se. "Promiň, ségra!" směje se jak debil. "No dovol, jako najednou už sem ségra, jo?" směju se. "Fakt promiň" mrkne na mě. "No jo, co mám s tebou dělat, no" usměju se a zase si lehnu. "Tak už klid, ne? Já chci spát" přijde táta. Znova s Timem vybouchnem smíchy. "To je Timova chyba, on se chce odstěhovat" řeknu s vážným pohledem. "No chudák Ket" řekne táta. Vybouchnu znova smíchy. Táta zakoulí panenkami a radši odejde. Timo zrudne. "Hele víš co,asi půjdu za Davidem" řeknu a vstanu. "Počkej, ne, Za Davidem ne" řekne Timo. Mrknu na něj. "Kecam, ale potřebuju se někam projet" řeknu. "Ty jsi hrozná, tě nepustim" zamkne Timo a schová si klíč.
"Timo mě za tebou nechtěl pustit" vzdychnu si. "A proč?" směje se David. "Nevim, bojí se, že podvedu Linkeho" řeknu. "A vždyť jel za nějakou holkou do Hamburgu, pokud vím" řekne vykuleně David. "Cože? Vždyť Timo říkal, že… si jel pro basovku" řeknu vykuleně. "Jo, jel, jenže tam potkal jeho kámošku a vybil se mu mobil, když mi volal" řekne David. "Ne, Davide, já ti nevěřím!" řeknu vykuleně. Políbí mě… "Ne, Davide, tohle ne… Oba to nechceme" řeknu. "Opravdu ne?" zeptá se David s úsměvem. Koukám mu do očí. "Myslím" řeknu. Usměje se…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KeT KeT | Web | 17. října 2011 v 8:51 | Reagovat

Nee ty vogo! David jakýho hraje hajzlina! To ještě snad v žádný mojí FF nehrál - u mě je hajzl vždycky Timo (I když ted už ne, jak sis asi ty i ostatní mohli všimnout :DDD)
Jinak hustýý jako - akorát mohla bejt ukázaná ta scéna u Ket :)) To by se mě líbilo ještě víc. Ale i tak moc krásný, a jsem fakt napnutá, kde teda ten Linke byl a jestli ho ona podvede s tím Davidem! No takže šup šup šup, další dílek :)))

2 Gabika Gabika | 17. října 2011 v 11:16 | Reagovat

Ach....ten David je ale hajzlík!!! :D Chudák Linke :(

3 Evka Evka | E-mail | Web | 17. října 2011 v 16:13 | Reagovat

David sakra umí provokovat :D jsem zvědavá, jestli mu podlehne, jen tak dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama