Alles endet hier - 8.díl

3. října 2011 v 23:18 | *posted by |  FF - Alles Endet Hier
Alles endet hier - 8.díl
By: Féj.

Pozn. autora: Doufám, že tenhle díl bude dlouhý ;D a bude se vám líbit :).

"Díky za podporu" naštvu se na Tima a třísknu dveřma. Nasednu do auta a jedu za Ket. Zazvoním a hned mi přijde otevřít. "Ty jsi v tom taky měla prsty?" zeptám se. "V čem?" kouká vykuleně. "Nedělej blbou, prosím tě. To tys řekla Linkemu, že mám někoho jinýho, a ten někdo jiný je David!?!" zařvu. "Jéžiš, klid. My jsme s Timem jenom chtěli, aby se netrápil. Vždyť ale uznej sama, že ty chceš hrozně moc Linkeho, on kvůli tobě dá konec Erice, aby mohl být s tebou, a ty utečeš za Davidem! To je dětinský" řekne Ket. "Dejme tomu, že David za nic nemůže, a že jsem se ti chtěla s něčim svěřit, co se týče mýho vztahu k Linkemu a Davidovi, ale tys pořád byla s bráchou. Já jsem ti aspoň věnovala půlku dne, místo abych byla s mym klukem!" řeknu a odejdu. Zajedu za Tomem mu dát peníze za ten pierc. "Co se děje?" zeptá se hned, jak přijdu za ním. "Ahoj, nic" řeknu a podávám mu peníze. "Jo, díky. Posaď se, já k tobě za chvíli dojdu, mam tu zákazníka" řekne Tom a jde dozadu. Sednu si na gauč jako doma, a kouknu na nějaký časopis s návrhy na tetování. Někdo vejde. Otočím se ke dveřím, a zjistím, že vešel Juri. "Ahoj, hledal jsem tě všude, a potom mě napadlo, že budeš tady. Copak? Zase nový tetování?" směje se Juri. "Ne, po včerejšku už jehly nechci vidět" mrknu na něj. "No, já přemýšlel o tetování, ale nevím" řekne Juri. Pousměju se. "Co se děje?" zeptá se. "To je na dlouho, vlastně… Shrnu to, jsem kráva" řeknu. Rozbrečím se jak děcko, a je mi jedno, že budu vypadat jako koala. Budu si muset pořídit voděodolnou řasenku. Juri mě obejme. "Ale nejsi, vždyť za to všechno může… Počkej, co se vlastně stalo?" zeptá se. Pochopí, že nechci mluvit. "Jestli budeš mít chuť, můžeme si vyrazit někam do hospody, a pokecat o tom, nebudu tě do ničeho nutit" řekne Juri. "Díky" vysmrkám se, až mě zabolí nos. Zapomněla jsem na čerstvě píchlý pierc.

"Asi jsme to přehnaly" řekne Ket. "Proč myslíš?" zeptá se Timo a pohladí jí. "Vždyť jsme jí ani nedali prostor, aby se nám někomu vypovídala. Vždyť vůbec nevíme, jak a proč to bylo. A hlavně proč to udělala" řekne Ket. "Ať si to jednou taky vyžere sama" řekne Timo. "Já jí vytáhl z hodně průserů, ale tohle je na mě moc. Prostě jak se začala poslední rok chovat a co všechno udělala, to nepochopím" dodá Timo. "Proč myslíš? Vždyť nechce bejt jako ostatní holky v jejím věku" řekne Ket. Timo na ní zůstane zírat. "Počkej, to jako myslíš jak?" usměje se. "Nechce bejt originální" mrkne na něj Ket. "Aha, chápu. Ale proč si musela udělat plno tetování a těch piercingů?" zeptá se Timo na odpověď, kterou mu nikdo nezodpoví. Ket jen pokrčí rameny. Timo jí políbí, ale Ket uhne. "Ket, víš, jak dlouho jsem o tobě snil? Dej mi prosím šanci" řekne Timo. "Až si promluvíš jako brácha s Eliz, a odpustíš jí" mrkne na něj Ket. Nechápe, jak mohla uhnout. Vždyť na to čekala celý roky! Vzdychne si. "Pokusím se, jestli dojde domů" řekne Timo. "Jo, to doufej" mrkne na něj Ket a zvedá se. "Kam jdeš?" zeptá se Timo. "Budu muset domů, přijela babička" řekne Ket a bere si ze země kabelku. "Tak jí pozdravuj" mrkne na ní Timo. Ket se usměje a kývne.

Zadívám se do obrazu, který visí na stěně. "Co je?" zeptá se Juri. "Asi bych měla jít domů, Timo o mě bude mít strach" řeknu. "Určitě" mrkne na mě. Dopiju vodku se semtexem. "Já to zaplatím" řekne Juri. "Ne, to je dobrý" řeknu. "Ale jo" usměje se. "Aspoň vím, co se přesně stalo. A mám s Linkem promluvit?" zeptá se Juri. "Ne, v žádnym případě, já s ním promluvim teď" řeknu. "Prostě za ním pojedu" dodám. "Ale no tak! Eliz! Vždyť si opilá!" řekne Juri. "No a? Plno řidičů jezdí opilý" řeknu. "A já navíc budu opatrná" mrknu na Juriho. "Ne, já t ě nepustim" řekne. "Tak ti uteču" řeknu a jdu ven. Nasednu do auta a první, co udělám je, že si pustím klimošku a pustím si Jennifer Rostock. Rozjedu se a jedu rovnou za Linkem… Zazvoním. Nic. Zazvoním dýl. Přijde mi otevřít rozespalý Linke. "Linke! Potřebuju s tebou mluvit" vetřu se mu do předsíně. "Ty jsi pila?" zeptá se. "To není podstatný, podstatný je, že jsem to s Davidem udělala jenom kvůli tomu, abys věděl, jak jsem se cejtila, když jsi byl s Erikou! Jinak miluju jenom tebe!" řeknu. "Potřebuješ se vyspat, jo?" řekne Linke a usměje se. "Poslouchal jsi mě? Něco jsem ti říkala!" řeknu. "Já vím, věřím ti, ale potřebuješ se prospat" řekne. "Ach jo, tady mě nikdo neposlouchá, tak já zase jedu" řeknu a otáčím se, že půjdu ven. "Eliz! Pila jsi! Opilou tě řídit domů nenechám. Potřebuješ se vyspat! Stačí, že si jela sem, a měla jsi štěstí, že tě nezastavili policajti" řekne Linke. "Linke" kouknu mu do očí. Políbí mě.

Ráno se probudím s pěkným bolehlavem, ale v Linkeho objetí. Snažím se vzpomenout, co se včera stalo, nebo jestli to všechno byl sen. "Už jsi vzhůru?" usmívá se na mě Linke. Taky se usměju. "Jak ti je?" zeptá se. "Fajn, netrápí mě zvracení, jenom občasný bolesti hlavy" směju se. Taky se zasměje. "Linke, já tě opravdu miluju, a mrzí mě, že jsem se chovala jako malý dítě!" řeknu. "Pšt, já vím" usmívá se. "Měla bych zavolat Timovi, určitě má o mě strach" řeknu a zvedám se. "Volal jsem mu včera, je to v pohodě" mrkne na mě. "Em, Linke, já… promiň, ale… co na mě dělá tvoje tričko?" zeptám se. "Převlíknul jsem tě, tvoje oblečení smrdělo, jako kdybys byla v hospodě" směje se. Zrudnu. "Díky" pousměju se a mizím do koupelny…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabika Gabika | 4. října 2011 v 17:00 | Reagovat

Divím se, že jí tak rychle odpustil....:O

2 KeT KeT | Web | 4. října 2011 v 18:13 | Reagovat

Jééžiš, ta je fakt náladová :D až to bolí.,. ale jinak konečně dlouhý, aspoň jsem se u toho stihla zanervovat. Díl jinak moc povedený, konečně scéna Ket s Timem, juch :-* Krásný, krásný a jsem zvědavá co vymyslíš dál :)

3 Mia Moonlight Mia Moonlight | Web | 4. října 2011 v 19:01 | Reagovat

A já bych šla do Davida, nechceš mě do toho zaplíst, aby mohla naše Eliz zažárlit?? :D :D

4 KeT KeT | Web | 4. října 2011 v 19:56 | Reagovat

[3]: skvělá další zápletka :D

5 Féj. Féj. | Web | 4. října 2011 v 22:06 | Reagovat

jo, já vím :( a sme silné :)

btw dámy, nechte to na mě :D něco s tim vymyslím :D

6 Evka Evka | E-mail | Web | 7. října 2011 v 18:10 | Reagovat

[5]: jsem fakt zvědavá, co si pro nás ještě  vymyslíš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama