Podvedl jsi mě! - 13.díl//KONEC

4. září 2011 v 22:27 | *posted by KeT |  FF-Podvedl jsi mě!
Podvedl jsi mě! - 13.díl
By: KeT


** Pohled Claudie

Nechala jsem dveře pootevřené, protože jsem si byla téměř jistá, že Karin půjde hned za mnou. A taky jsem měla pravdu. Netrvalo moc dlouho a ubrečená Karin se přiřítila od Tima. Nepodívala se vlevo ani vpravo, rychle vzala svůj kufr, naházela do něj svoje věci a chystala se k odchodu.
"Co to děláš?", zeptal se jí Jeremy. "Odjíždím, jedeš taky nebo to budeš s ní?", zeptala se ho a pohodila hlavou směrem ke mě. "Pojedu s tebou, ale předem bych tě chtěl upozornit, aby si své kamarádce nenadávala, protože ses celý pobyt tady v Německu chovala jako husa.", dodal a usmál se na ní. "No tohle jsem potřebovala vědět!! Ty seš tak pitomej, Jeremy..", začala na něj řvát. "Neříkala si mi snad, abych k tobě byl vždy upřímný?", divil se. "To jsem chtěla, ale teď nepotřebuju tvoje rady do života. Sbal si svoje krámy a jedem pryč.", poručila mu. Jeremy se jen krátce podíval na mě a pak se dal do balení svých věcí. "A ty? Nemusíš se bát, tobě a Timovi nebudu stát v cestě.", podívala se na mě povrchně. "Ale Karin.. já jsem to takhle nechtěla", vyhrkla jsem. "Hm.. teď si prosím pár dní nebudeme psát ani volat. Myslím, že ti to brzy budu schopna odpustit, dyť mě znáš..", pousmála se. "Znám..", také jsem se pousmála. "Chci, abys věděla, že mě to moc mrzí.".. "Já vím, poznám to na tobě. Doufám, že to ale chápeš, proč chci jet domů..", kývla. "Ano..", odpovděla jsem, a trochu jsem se zarazila nad tím, že Ameriku nazvala domovem. "Mám sbaleno..", houkl Jeremy. "OK, tak... ráda jsem tě po dlouhé době viděla, i když to asi nebylo moc příjemné.. a snad nám tyhle poslední hodiny nepřetrhali naše vztahy na dobro..", zašklebila se. "To doufám, jinak jsem moc ráda, že jste přijeli.. oba dva..", dodala jsem a usmála jsem se na Jeremyho, kterej zase trochu začal rudnout. "Na brzkou shledanou, Claudie..", podal mi ruku Jeremy. Oboum jsem zamávala a než jsem se nadála, byli oba pryč.

Musela jsem si oddychnout. Na jednu stranu jsem byla ráda, že je Karin pryč, na druhou stranu mi to bylo líto, hlavně z toho důvodu, jak jsme se k sobě zachovali. Její přátelství pro mě bylo vždycky tak důležité. Byla jediná, která vždycky stála na mé straně.. i když se poslední dobou změnila, a to až moc. Ale také pro mě byl důležitý Timo.. a navíc jsem mu to dlužila. I když jsem díky tomu musela být zlá na svou kamarádku. Nedalo se to udělat jinak, musel by jí buď ublížit on nebo já.

Z mých myšlenek mě vyrušil ostrý cinkot zvonku. Zvedla jsem se z postele a šla jsem otevřít. Třeba si tu Jeremy s Karin něco zapomněli.
Za dveřmi ale stál Timo. "Tak co? Viděl jsem Karin i s Jeremym z okna, jak nasedají do Taxi", spustil. "Ano, letí zpátky do Ameriky..", přikývla jsem. "To je všechno kvůli mě, vid. Claudie, mě to fakt moc mrzí. Měl jsem to Karin říct sám. Akorát jsem tě do toho zatáhl a asi jsi díky mě přišla o kamarádku..", zesmutněl. "To snad ne, i když.. Karin se dost změnila, bůh ví jestli ten vztah bude někdy ještě jako dřív.. Rozhodně si to ale nedávej za vinu.", položila jsem mu ruku na rameno. Jenom tak zvláštně našpulil pusu. "Nechceš jít chvíli dál? Nechce se mi být doma sama..", zeptala jsem se ho. "Dobře..", usmál se na mě a zul si boty.

Udělala jsem nám čaj a povídali jsme si dobré 3 hodiny. Čas nám spolu utíkal tak rychle, vůbec jsem nechtěla, aby utíkal tak rychle. Byla jsem tak ráda, že je tam se mnou. I on byl dost spokojenej. Usmíval se jako už dlouho ne.
"Asi bych už měl jít co? Otravuju tu už pěknou dobu..", ozval se po chvíli. "Néé, já jsem ráda, že tu jsi.", usmála jsem se na něj. Jeho nádherně hnědé oči úplně zazářili. "No ale stejně...", zamumlal a vstal. "Timo, prosím prosím..", zkoušela jsem ho přemluvit a taky jsem vstala. ". "Ach ty jedna..", zasmál se a postavil se přede mě. Jeho ruka prohrábla mé vlasy a pramínek mi zastrčil za ucho. Ani jsem se nepohnula. "Abych měl být upřímný, tak bych tu nejraději zůstal.. ale víš, že to nejde.". "Proč by to nemohlo jít?", zeptala jsem se a chytila jsem ho za ruku. Chvíli přemýšlel a pevně mojí ruku stisknul. "Já.. já nevím, ale..", nedokončil větu, protože jsem mu ústa ucpala svým polibkem. Jeho hebké rty rychle přistoupily na hru s těmi mými....

O pár dní později
"Miláčku, miláčku...", mumlal Timo pořád dokola a povalil mě na postel. "Co to děláš? Timoo!!", smála jsem se na celé kolo. Můj nový přítel totiž hodně rychle zjistil, jako moc jsem lechtivá. "Připrav se na smrt..", zasmál se taky a já se málem zbláznila, jak moc to lechtalo. "Já už budu hodná a poslušná, lásko..", hekala jsem smíchy jak pes. "Slibuješ?", sklonil se ke mě a rychle mě políbil. "Amo, ano..", zašeptala jsem a rukou jsem mu prohrábla vlasy. Jeho rty se znovu přisály k těm mým a ruce začaly nenápadně zaklouzávat pod oblečení.... než jsem se nadála ležela jsem polonahá na rozválené posteli.
"Tak moc tě miluju..", usmál se na mě mezi polibky. "Já tebe taky..", zamumlala a přitiskla jsem se k němu.
"Claudie?", ozvalo se a máma strčila hlavu do dveří.."tak už jsme zpátky z...", nedořekla, protože si konečně uvědomila co vidí a rychle za sebou zavřela dveře. "Uuuups..", začal se Timo tlemit. "Taky se musej vrátit zrovna teď.. ach jo..", zasmála jsem se taky... ale stáhla jsem ho zpátky k sobě a políbila jsem ho na ústa...

KONEC

poznámka KeT: Tak co říkáte na tuto FF? Ráda si přečtu vaše komentáře :) Další FF bude nejspíš také o Timovi :) Pokud je někdo proti, hlašte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mia Moonlight Mia Moonlight | Web | 5. září 2011 v 10:54 | Reagovat

Já jsem velice spokojená, i s dalším obsazením :)

2 WhiteSparkle WhiteSparkle | Web | 5. září 2011 v 17:02 | Reagovat

Máš moc hezký blog!:)

3 gabika gabika | 5. září 2011 v 17:41 | Reagovat

bylo to super!!!! :D už se těším na další....

4 Evka Evka | E-mail | Web | 5. září 2011 v 19:05 | Reagovat

tahle ff byla skvělá, ostatně, která od tebe není že? :) a co se týče další, tak si myslím, že mě Timo v hlavní roli vůbec neštve ;)

5 KeT KeT | Web | 5. září 2011 v 20:09 | Reagovat

Mockrát děkuji, děvčátka, za milé komentáře :))

6 Fej. Fej. | Web | 7. září 2011 v 9:55 | Reagovat

Stejně by to chtělo něco spešl... :D
Ale děkuju :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama