Alles Endet Hier - 5.díl

25. září 2011 v 18:39 | *posted by Féj. |  FF - Alles Endet Hier
Alles Endet Hier - 5.díl
By: Féj.


Pozdravím Juriho a sednu si za bicí. "Co je?" zeptá se Juri. "Všechno mě sere" vezmu paličky a začnu bušit do bicích. "Kdyby ses uklidnila, a tolik do nich nebušila, bylo by to k světu, ale jak jsi agresivní, tak by se mi to líbilo" řekne Juri. "Co se stalo?" zeptá se hned. "Wie ein Chameleon auf LSD" zazpívám si. Juri vykulí oči. "Prostě… Linke si myslí, že mam čas jenom pro něj, nebo já nevím, co mu je" řeknu. "A neměla by ses učit?" zeptá se Juri. "Jo, měla, ale musím tu čekat na Linkeho, jak debil" začnu si hrát s piercem co mám ve rtu. "A neměl by to chápat, že se prostě potřebuješ učit?" zeptá se Juri. "No, měl, ale on nechápe" řeknu. "Tak já mam nápad, prostě běž domů se učit, já to u něj nějak ukecám" mrkne na mě Juri. "Opravdu?" usměju se. Juri kývne. "Děkuju" obejmu ho a jdu se domů učit technologii.
"Měl jsem pro tebe překvapení, ale tys tam nebyla" zabodne mi Linke prst mezi prsa a opře se o futra, aby nespadl. "Hm, učím se technologii. To snad můžu, ne?" zeptám se. "Hm, ale mohla si mi napsat aspoň smsku" zavrávorá. "Nemám na tebe náladu, vypadni" řeknu zhnuseně a jdu za Timem. "Nechci ho dneska vidět" zamračím se a zmizím do pokoje… Timo se jen uchechtne. Zabouchnu za sebou dveře a lehnu si zase zpátky do postele. Přijde někdo za mnou a začne mě hladit. "Jéžiš, Timo, já nejsem Ket" zavzdychnu si a otočím se. Jen se na mě usmívá Linke "Linke" řeknu. Políbí mě… "Miluju tě" řekne. "Linke promiň, dneska na tebe nemám náladu" řeknu. "Hm, skvělý" řekne a rozvalí se vedle mě. Za chvíli usne…. Probudí mě horko a chrápání. Kouknu vedle sebe, kde chrápe Timo a Linke. Zakoulím panenkami a jdu do obýváku. Je půl jedný. Mám nepřijatý hovor od Davida. A před chvílí… Prozvoním ho. "Ahoj, nebudím? Promiň, nemáš tam Linkeho?" napíše smsku. "Jo, chrápou vedle sebe s Timem, proč? Dám ti milion, když mě u sebe necháš spát. Mám zítra zkoušky a jestli se nevyspím, asi sebou seknu" odepíšu mu. "Tak přijeď, mě to nevadí. Stejně jsem tu zase sám" odepíše David.
"Promiň, já opravdu potřebuju spát" vzdychnu si. "V pohodě, ty bys udělala to samý, tak klid" mrkne na mě. "A z čeho děláš ty zkoušky?" zeptá se. "Z technologie a literatury, potom mám do pondělka volno a v úterý francouzština a němčina, potom v pátek angličtina a stolničení" řeknu. "Eh, to by mě jeblo. Už jsem ti udělal postel" mrkne na mě David. "Děkuju" obejmu ho. "Já se vyspím v obýváku, stejně každou hodinu se chodim vychcat nebo napít, tak tě nebudu budit" mrkne na mě David. "Jak myslíš, ale stačil by mi ten gauč, no" řeknu. "Hele, mohla bych si u tebe nechat věci? Kolem dvanáctý bych se ještě stavila se k tobě převlíknout, přece nebudu v šatech jak debil" zasměju se. "Budu s tebou počítat" mrkne na mě. Usměju se.
"Tak co?" zeptá se David hned, jak k němu dojdu. "No, technologie za dva, ale jinak literatura za jedna" mrknu na něj. "Gratuluju" obejme mě. "Díky" usměju se. Padnu na gauč. "Je mi tak hrozně, fuj" řeknu. "Ale no tak! Přece za půl měsíce se uvidí, jestli si to udělala nebo ne" řekne David. Kývnu. "Ale bude to záhul" směju se. "Hele, měla bych jet domů, Timo bude nasranej" řeknu. "Co Timo, spíš Linke" řekne David. "Děkuju za všechno, co pro mě děláš" obejmu ho. "To je samozřejmost, a neděkuj pořád" mrkne na mě David a jde do kuchyně, abych se mohla převlíknout….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evka Evka | E-mail | Web | 25. září 2011 v 20:40 | Reagovat

Ou, že by se nám do jejich zajímavýho vztahu přimontoval David? :D

2 gabika gabika | 26. září 2011 v 16:24 | Reagovat

Nakonec bude asik s Davidem....:O

3 Fej. Fej. | Web | 26. září 2011 v 17:18 | Reagovat

[2]: nech se překvapit :D i když to sama nevím, no :) :D

4 Mia Moonlight Mia Moonlight | Web | 26. září 2011 v 20:06 | Reagovat

[2]: Já bych do toho šla taky! :D

5 KeT KeT | 26. září 2011 v 21:24 | Reagovat

Wooow, tady to začíná bejt nějaký drsný :D No ted jsem v napětí jak se to bude vyvíjet :D:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama