Alles Endet Hier - 3.díl

12. září 2011 v 21:57 | *posted by Fej. |  FF - Alles Endet Hier
Alles Endet Hier 2.díl
By: Féj.
For: http://panik-fans.blog.cz/


"Tak, a teď mi řekni, co se pořádně stalo" řeknu. "Tak… jak teď budeš mít narozeniny… tak jsem se kvůli tomu na něčem domlouval s Timem, a prostě najednou přišla Erika, a vyložila si to úplně jinak. Udělala mi scénu a přivlastnila si mě, tak říkám, holka, to nemá cenu, je konec. A ona další scéna, že jsem jí chtěl jenom do postele, a že žádnej sex nebyl, tak jsem jí pustil k vodě a tak" řekne Linke. "Taky měla na tebe kecy, a znáš to…" dodá. "Bože, to je píča, sorry. Začíná mi lézt pěkně krkem. U Andy se nechala ostříhat, a už to jelo. Už mě začala pomlouvat a měla kecy na mojí osobu. Ona mě nezná, a ještě bude říkat, jaká jsem kurva? Ah, mam sto chutí za ní jet a chytit jí pod krkem" zamračím se. "Promiň, v tom vzteku jsem ti zapomněl pochválit účes, máš ho krásný" řekne Linke. "Děkuju" usměju se. "A nemyslíš, že by to byla škoda benzinu pro ní?" zeptá se Linke. "Aspoň, že jí dám jednu facku, mi to za to stojí" řeknu. "Ale no tak, nestojí nám za to" řekne Linke. Postaví přede mně frappé a sám si udělal kafe. "Děkuju" usměju se. "Nemáš zač, vlastně jsem se ti chtěl omluvit, že jsem se choval jako debil" vzdychne si Linke. "V pohodě, prosím tě" mrknu na něj. "Já už jsem poznala, že když si zamilovanej, jsi slepej" zasměju se. "No, a co ty a kluci?" zeptá se Linke. Pokrčím rameny. "Já nevím, pořád nic, a asi ještě dlouho nic nebude" řeknu. "Proč myslíš?" zeptá se Linke. Jen pokrčím rameny. "Nebo tě snad začaly bavit holky?" směje se Linke. "Hahaha" mrknu na něj a napiju se. "Jen jsem se ptal" směje se Linke. "Hm, skvělý" řeknu. "Ale no tak, nebuď podrážděná" řekne. "Nejsem, jenom na tyhle kecy nemám náladu" řeknu.
"Kde jsi byla?" zeptá se táta hned, jak přijedu domů. "S Linkem" řeknu. "Opravdu?" zeptá se táta nevěřícně. Kývnu. "Tak příště aspoň nelži" řekne a odejde. Mrdnu s botama do botníku a zabouchnu za sebou dveře v pokoji. "Co se stalo?" zeptá se vykuleně Timo od compu. "Nic" řeknu a svlíknu si mikinu. "Táta mi nevěří, že jsem byla s Linkem" řeknu. "Cože?" vyprskne Timo smíchy. "Jéžiš, běžte všichni do prdele" zamračím se a jdu se vysprchovat. I přes proud vody slyším, jak se Timo s tátou hádají. Umyju se a vylezu z koupelny. "Eliz, ty s Timem souhlasíš?" zeptá se naštvaně táta. "Dejte mi dneska pokoj" řeknu a jdu do pokoje. Ze stolu vezmu ipod, pustím si do sluchátek BMTH a lehnu si.
Ze školy jedu rovnou za kluky do zkušebny. Už se těším, abych udělala maturitu, a vypadnu z tohohle města. Zaparkuju a skočím ještě pro kafe. "Ahoj, Eliz" usmívá se David. "Jé, ahoj, Davide, co tu děláš?" usmívám se. "No, vlastně jsem si šel pro kafe" řekne. Všimnu si jeho kruhů pod očima. "Tys nespal, co?" směju se. "No, asi jenom dvě hodinky, proč?" řekne popravdě. "Proč?" vykulím oči. "Byl jsem s Timem v hospodě" směje se David. "On byl v hospodě?" vykulím oči a beru si kafe. Zaplatím ho. "No, prý si všechny poslala do háje, tak se někomu musel vykecat" mrkne na mě David a zaplatí svoje kafe. "Aha, no, měla jsem toho dost, nikdo mi nevěřil, že jsem byla u Linkeho" řeknu. "Jo, Linke vyprávěl" usmívá se David "to vám fakt dlouho trvalo" dodá. Mrknu na něj a uskrnu si kafe. "Jenže mám výčitky svědomí, myslím, že Erika mě bude nenávidět víc, než teď" řeknu. "Ale tobě je to stejně u prdele, takže co řešíš" směje se David "jinak jsi pěkně ostříhaná" mrkne na mě. "Jo, to sice je, ale stejně… není můj zvyk někomu přebírat kluka, ikdyž mě pomlouvá, že jsem kurva, že jsem nic nedokázala, že se lepim jenom na vás abych byla víc vidět a tak, ale prostě… ne.." řeknu. "Ale vždyť si ho nepřebrala, ona měla smůlu, že se chovala jako kráva" řekne David. Pokrčím rameny. David otevře dveře a podrží mi je. "Díky" usměju se na něj. "Tak běž napřed, a promluv si s Timem" mrkne na mě David. "Díky" obejmu ho a běžím za kluky. "Ahooj, lásko" obejme mě Linke a políbí mě. Pohladím ho po krku a usměju se na něj. Dám mu pusu. "Timo, prosím tě, můžu s tebou mluvit?" usměju se na něj. "No ovšem" řekne a jdeme dál. "Promiň, že jsem se chovala jako debil, ale bylo toho včera na mě dost" řeknu. "V pohodě, já jsem se rozhádal s tátou kvůli mámě.. Prostě jí chci vidět" řekne Timo. "Jo, já taky" vzdychnu si. Ono by to asi bylo fajn, kdyby nás neopustila s tím, že si našla novýho chlapa, který nemá rád malý děti… Debil! Obejmu Tima. "Mám tě ráda" dám mu pusu. "Já tebe taky" usměje se Timo. "A ať to s Chrisem vydrží, jsem za vás rád" mrkne na mě Timo. Trochu zrudnu a jdu si sednout na gauč. Vezmu si ze stolu kafe a napiju se. Mrknu na Davida. "A kde jsou ostatní?" zeptám se. "No, Franky je u zubaře a Juri je tu za chvíli" řekne Linke a dřepne vedle mě. Usměju se na něj a dám mu jemnou pusu na tvář. "Hele, Timo, včera se mi to dost líbilo, kdy to zopákneme?" obejme David Tima. Timo ho taky obejme a sáhne mu na zadek. "No, dneska mám čas, šlo by to?" směje se Timo. "No ty prase" směje se David.
Linke mě jde doprovodit k autu. Musím jet domů, zítra brzo ráno vstávám kvůli škole, máme od 7:O5 kvůli těláku. "Lásko, hned jak dojedeš domů, ozvi se mi, že jsi v pořádku, teď večer jezdí samý magoři" řekne Linke. "A neboj se o mě, zlato" políbím ho. On mi dá vlasy za uši. "Mám tě rád" políbí mě znova, ale teď víc vášnivěji. Přitisknu ho k autu a sjíždím mu rtama na krk. Vydechne. "Lásko, ne" řekne. "Ale jo" zablejsknou se mi oči. "Eliz, kluci se budou smát" vymýšlí si Linke. "Miluju tě" odtáhnu se od jeho krku a zapluju do auta. Nechala jsem mu na krku pozdrav, snad bude rád…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KeT KeT | 12. září 2011 v 23:12 | Reagovat

No nepochopila jsem kdy se dali teda dohromady, ale nevadí :DD jinak je to dobrý :) Těším se na další dílek, a jsem moc zvědavá, jak to nakonec celý dopadne :DD určitě se Erika tak snadně nevzdá, nebo snad jo??

2 Féj. Féj. | Web | 13. září 2011 v 7:39 | Reagovat

[1]: uvidíš ;)

3 Evka Evka | E-mail | Web | 13. září 2011 v 18:09 | Reagovat

oh, začíná se nám to pěkně rozjíždět :D pěkný :)

4 gabika gabika | 13. září 2011 v 19:46 | Reagovat

heh, trochu divocí hned na začátku :D

5 Fej. Fej. | Web | 13. září 2011 v 20:19 | Reagovat

[4]: no jo, no jo :DD

6 KeT KeT | 13. září 2011 v 21:52 | Reagovat

No po cucáku bych zrovna netoužila, už jenom to maskování je hrůza.. :DDD ale rozjíždí se to pěkně, pravda pravda :D

7 Fej. Fej. | Web | 13. září 2011 v 22:17 | Reagovat

[6]: a no já vím :D a ještě se to bude rozjíždět.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama