Podvedl jsi mě! - 10.díl

5. července 2011 v 18:38 | *posted by KeT |  FF-Podvedl jsi mě!

Podvedl jsi mě! - 10.díl
By: KeT


"Miluju tenhle bar..", vykřikla Karin. "Pamatuješ Claudi, jak jsme sem dřív chodili balit kluky? To byly časy. Tady jsme se přece prvně opili..", zasmála se. Jak bych na to mohla zapomenout. Byly to úžasný časy. Byly jsme skoro ještě děti a děsně jsme si hrály na dospělé. "To víš že jo, je fajn se sem po tak dlouhé době podívat..", usmála jsem se. Karin chytla Tima za loket a táhla ho dovnitř. Jeremy s ochotou počkal na mě.. Než jsme došli dovnitř, Karin už měla vybrané místo k sezení.

"Nebude ti vadit, když si Tima vypůjčím? Zrovna hraje moje oblíbená písnička.. a já chci tancovat", otočila se Karin ke mě. "Proč se ptáš mě? Tima se snad ptej, jestli s tebou půjde!", odpověděla jsem otráveně. Copak je ten kluk můj majetek, že se mě pořád ptá jestli smí tohle nebo támhleto? "Timo.. půjdeš si se mnou zatancovat?", zeptala se ho v mžiku. "No... popravdě.. moc na to nejsem. Nechci ti pošlapat nohy..", zamumlal. "No táák, dyť je to jednou v životě. To mě jednou nezabije, tak pooojď. Prosím, prosím..", přemlouvala ho. Timo nakonec po chvíli svolil a pak oba zmizeli mezi ostatními návštěvníky baru, kteří se ploužili po parketu.

"Není příšerná?", otočil se ke mě Jeremy. "Je..", odpověděla jsem popravdě, protože mě Karin čím dál tím víc štvala. "Je mi toho kluka docela líto. Myslím si, že ho Karin mírně otravuje..", zamumlal po chvíli. Takže si toho taky všiml. Aspoň jsem si byla jistá, že nevidím něco, co zase není. "Taky ti to tak přijde?", otázala jsem se. Jenom přikývl. "Vlastně ani nevím, proč se tak příšerně chová. Přece jenom u nás doma - tedy v Americe tak hrozná není. Vlastně to s ní byla vždycky sranda. Chodili jsme na pláž, na bowling, na pizzu.. bylo to s ní vždycky fajn.. a teď se chová fakt vadně..", dodal. Musela jsem se zasmát. Jeremy se sice občas zdržoval komentářů a vlastně celkově zůstával v pozadí díky své stydlivost.. ale měl pravdu.

"Bylo to dobré.", usmála se Karin, když se vrátili ke stolu. "Že to bylo dobré?", otočila se v příští sekundě na Tima. "Hm.. jo.", odpověděl a zase si sedl vedle mě. Karin se mírně zamračila. "Claudi, nemůžeš se se mnou projít k baru? Mohli bychom si dát nějaký drink..", koukla na mě. "Jistě..", přikývla jsem a šla jsem s ní.
"Vlastně jsem tě vytáhla, protože potřebuju radu..", řekla, když jsme se posadili na barovou stoličku. "Ode mě? A jakou?", nechápala jsem. "Začínám mít podezdření..", odpověděla. "Cože? Jaký podezdření?", připadala jsem si jak trubka, protože jsem pořád nechápala, co Karin myslí. "Že je Timo gay..", zamumlala. "Cože?", vyprskla jsem smíchy.. "No.. nebo já nevím prostě. Snažím se jak o život a s ním to vůbec nehne..", pokčila rameny. Zarazila jsem se. Tak moje tušení mě nezklamalo. Karin vážně chce Tima sbalit! "No Karin.. na světě je spousta věcí, který nechápu.. ale Timo je určitě na holky. To vím jistě!", zasmála jsem se. "Opravdu? Tak jaktože se po mě ani nepodívá. Jsem snad hnusná? Nemám rozmazané líčení? Něco je se mnou špatně?",vyhrkla. "Ne.. všechno je v naprostém pořádku. Spíš to bude třeba tím, že nejsi Timův typ.. neber si to špatně, ale nic jiného mě nenapadá.", pokrčila jsem rameny. "No to ti teda děkuju.. ti říkám, že do tý doby než odjedu bude můj..", řekla slavnostně a napila se svého drinku. No co na to říct. Radši nic. Vzala jsem skleničku do ruky a taky jsem se napila.

Než jsem se nadála, potřebovala jsem akutně na záchod. Karin zase někam odtáhla Tima a chudák Jeremy seděl neustále sám u stolu. Dělala jsem mu společnost, ale teď už jsem vážně musela odběhnout, jinak by pode mnou byla nepěkná a nevonící loužička.
Vykonala jsem potřebu, u zrcadla jsem se mírně upravila, protože tužka na oči si prostě vždycky dělá co chce a buď se za chvíli vytratí úplně a nebo jí mám rozmatlanou pod okem. Hrozné! Mírně jsem se navonila, protože cigaretový kouř se mi zapletl snad do každé nitky na mém oblečení a mě se z toho dělalo už docela zle.
"Hledala jsem tě!", ozvalo se za mnou. Málem mě kleplo, jak jsem se hrozně lekla. "Fuj, to jsem se lekla.. jakto? Děje se něco?", otočila jsem se ke Karin. "Jo.. myslím, že už se na mě Timo chytá..", zasmála se a tvářila se, jako by byla v sedmém nebi. "Jak si to dokázala?", zajímala jsem se. "No to víš, to musíš umět..", zasmála se a taky se začala upravovat v zrcadle. "Ty Karin.. a co Jeremy? On není tvůj přítel?", zajímala jsem se. "No tak jako líbí se mi, je moc hodnej, rád mě někam zve.. ale je na mě moc nudnej. Krásnej nudnej. Ale docela jsem si s ním užila.", spustila. Přišlo mi, jak když si trochu protiřečí. "Takže ho nechceš?", zeptala jsem se. "Nechci, chci Tima.. Počkej - tobě se Jeremy líbí? Já to tušila.. tak to je tak romantické, Claudi..", vyhrkla a objala mě. Všechno ve mě křičelo, že to tak není, ale nahlas jsem nevydala ani hlásku a to Karin ujistilo, jakou má pravdu - i když žádnou neměla. "Na to si musíme dát drink, co ty na to?", řekla a táhla mě k baru.
Byla jsem jak ožralá.. Karin mě táhla jak spratka, ale najednou se prudce zastavila - tak, že jsem do ní vrazila. Otevřela pusu, jenže než stihla něco říct - viděla jsem, co viděla ona. Zavrtěla jsem hlavou, protřela si oči, abych se ujistila, že se mi to nezdá.. a taky že se mi to nezdálo, proto jsem ihned vyrazila ke stolu naproti.

"Lucasi?!", zařvala jsem. Holka, která se plazila po mém příteli vyskočila jako pětileté dítě, které načape rodič při něčem špatném. "Claudi? Co tady děláš?", vykulil na mě Lucas oči. "Hovno ti je po tom, spíš mi vysvětli, co tu děláš ty!", zaječela jsem. "No.. no.. šel jsem si dát jedno pivko a potkal jsem tady Ericu..", koktal. "Jo tak Ericu jo? To je pěkný, jestli se takhle vítáš s každou..", vyjela jsem na něj. Ericu jsem přeci dávno znala, minule byla nahá u něj doma. "Víš co ty hajzle? KONEC! a navždcky. Dala jsem ti jedinou, poslední šanci. A co uděláš ty? Vyčkáš volného dne, aby ses s ní zase mohl muckat a dokonce na veřejnosti.. nazdar.". Přes slzy jsem nemohla už ani pořádně mluvit, jediné na co jsem se zmohla bylo otočit se a utéct pryč.


**Pohled Tima
Seděl jsem u baru a vyklopil jsem do sebe druhého panáka. Karin mě opravdu zničí. Její snaha mi byla otravná jako snad nikdy předtím. Je to moc krásná holka, to nemůžu popřít, ale příčila se mi. Nemohl jsem si pomoc, ve všem jsem jí srovnával s Claudií.. i když mi bylo jasné, že po našich neshodách se nikdy s Claudií nemůžeme dopracovat dál. A navíc tu byl Lucas, ten protivnej, slizkej přítel. Nechápal jsem, co na něm krásná Claudie vidí.
V tom sem spatřil Karin, jak se řítí ze záchodu přímo ke mě. Přemýšlel jsem, co dělat. Zmizet? Spadnout pod bar a nehýbat se? Nebo prostě jenom sedět a čekat až ten Kraken příjde až ke mě?. Až teprve pár sekundách jsem si všiml, že za sebou táhne Claudii a proto jsem se rozhodl vyčkat na místě. Za celej večer jsem jí neměl možnost nic říct, nemohl jsem si vedle ní ani na minutku sednout, protože se přiřítila Karin a zase mě táhla pryč - a když né mě, tak ji.
Jenže v tom se Karin prudce zastavila.. viděl jsem jen, jak pootevřela ústa a vlastně celá ta scéna byla jak z filmu.. pak jsem se ale podíval směrem, jako Karin - a taky Claudie. Došlo mi, co se děje. Než jsem se nadál Claudie proběhla kolem mě a zmizela mezi lidmi.
"Co si o sobě myslíš ty kreténe jeden? Ti říkám, ještě jednou jí zavoláš, ještě jednou se jí dotkneš - přísahám ti, že toho budeš navždycky litovat..", slyšel jsem křičet Karin na Lucase. "Sr*či jeden. Vykastrovat tě!"
Šel jsem za ní. "Kam běžela?", zeptal jsem se jí. "No chápeš to? Celou dobu jsem Claudii říkala, že je to debil. Ať se na něj vykašle, ale ona né.. zase si musí dělat všechno podle sebe.. jako bych to neříkala, ted zase bude trpět, Chodit jako tělo bez duše.. copak je tohle normální?", mlela. "Karin! Zavři klapačku a řekni mi kam šla..!, skočil jsem jí do řeči. Karin se zarazila.. "Víš co, ty si taky trhni hnátou, blbečku. Já nevím kam šla..", vyštěkla a šla k baru. Tak ti tedy mockrát děkuju, milá Karinko. Nezbývalo mi teda nic jiného, než vyrazit Claudii hledat..


Pokračování příště..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fejbí :] Fejbí :] | Web | 5. července 2011 v 19:30 | Reagovat

Úžasný! chci další díl :P

2 The_Chessie The_Chessie | Web | 5. července 2011 v 22:30 | Reagovat

:) súhlasím, je to úžasné :)
btw. asi by som už Karin jednu vrazila :D

3 Evka Evka | E-mail | Web | 6. července 2011 v 12:07 | Reagovat

ty jo, pěkně se to zas dramatizuje :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama