Podvedl jsi mě! - 9.díl

26. června 2011 v 20:34 | *posted by KeT |  FF-Podvedl jsi mě!Podvedl jsi mě! - 9.díl
By: KeT


"Nic moc se tady nezměnilo, co?", koukala Karin z okýnka. "Vždyť jsem ti psala, že je to tu pořád stejné.", odpověděla jsem jí. "Máš pravdu.. No a co budeme dneska podnikat? Mohli bychom jít na večeři nebo na nějakou diskotéku, co vy na to?", zeptala se pak. "Mohla bych zavolat Lucasovi a...", nedořekla jsem, protože Karin mi rázně skočila do řeči. "Na Lucase zapomeň! Nechci, aby s námi někam chodil! Ale Timo by s náma někam mohl jít, že ano? Prosím prosím Timo..", udělala na něj psí oči. "Ehm.. no nevím, mám dneska už něco v plánu.., vymlouval se. "No Timo, to mi přeci nemůžeš udělat, jsem tu jen na pár dní.. pak se s Jeremym zase vracíme do USA.", zesmutněla. Zachytila jsem Timův pohled. Tvářil se opravdu zvláštně.. takovej výraz jsem u něj ještě neviděla. "A ty teda půjdeš?", zeptal se mě. Jenom jsem přikývla. "Tak tedy pokusím se si program na dnešek přehodit na jindy..", zamumlal. "No to je super, seš fakt honey..", zazářila Karin.

Karin i Jeremy si nechali své věci u mě. Měla jsem prázdný byt, tudíž tady mohli přespat. Karininy rodiče by se podle mého názoru moc netvářili, kdyby tam přijela i s Jeremym. I Karin to věděla!
"Umí Jeremy německy?", zeptala jsem se Karin, protože Jeremy za celou dobu neřekl ani slovo. "Pár slovíček jsem ho naučila, ale jinak neumí.", odpověděla a nevěnovala mu sebemenší pozornost.
"Jeremy? Dal by sis něco k pití? Nejsi hladový?", spustila jsem anglicky. "Ano.. nemáš colu?", odpověděl a usmál se na mě. Vlastně to byl opravdu velice pěkný klučina. Nedivím se, že se Karin líbil. Byl to přesně typ, který se jí vždycky líbil. Světle hnědé vlasy a hnědé oči.
V kuchyni jsem mu nalila sklenici coly a podala jsem mu jí. "Mockrát děkuju krásko..", zamumlal a pak se zase začervenal. Bylo to dost roztomilé. "Není za co..", zasmála jsem se.
"Mohla bych se rychle osprchovat?" zamumlala Karin. "Určitě..", odpověděla jsem. Hned na to Karin odešla do koupelny a já jsem zůstala sama s Jeremym v kuchyni. Chvíli jsme mlčeli, ale pak jsem si řekla, že už to začíná být vážně trapné.
"A co Karin?", zeptala jsem se ho. "Je moc pěkná, ale nevím jestli je ta pravá pro mě..", odpověděl. "Jak to?", nechápala jsem. "Podle mého názoru ještě neví co chce..", rozumoval. "Karin se dost změnila.. Vždycky byla dost tichá a rozumná..", uvažovala jsem. "Bohužel, takovou jí neznám. Když nás moje sestra Jessica seznámila chovala se tak, jako se chová teď..", pokrčil rameny. "Amerika jí dost změnila..", zašklebila jsem se. "No teď jestli k dobrému nebo špatnému. A ty máš nějakého přítele?", zajímal se. "Ano, jmenuje se Lucas..", přikývla jsem. "Ach tak, takže ten Timo je pouze kamarád ze stejného domu. A proč tu Lucas není právě teď?", vyzvídal. "Ano, Timo je pouze kamarád. A Lucas má svůj vlastní program a navíc Karin ho nemá ráda, takže asi bude lepší, když zůstane chvíli stranou.".. "Zajímavé..", zamumlal

"Ta sprcha mi opravdu bodla, cítím se jak jiný člověk. Jeremy, dáš si taky sprchu?", mluvila na půl německy a na půl anglicky. "Když to nebude Claudii vadit?", otázal se a podíval se na mě. "Samozřejmě že ne, připravím ti ručník.", usmála jsem se a šla jsem do skříně pro čistý ručník. Jeremy mezitím šel do koupelny.
"Co jste si tady celou dobu povídali? Slyšela jsem vás..", spustila Karin, když se za Jeremym zavřeli dveře. "Ptal se mě na Lucase a tak..", pokrčila jsem rameny. "Aha.. no to je téma teda!", plácla dlaní do stolu. "A co Timo? Ten se ti nelíbí? Dyť je nádhernej, bych po něm skočila hned..", řekla po chvíli a mírně našpulila rty. "Neříkám, že není hezkej.. ale taky jsme si prožili svoje a nevím.. prostě nemůžeme být nikdy nic víc než přáteli", zamumlala jsem. "Tak nikdy? To je fajn..", dodala a divně se zatvářila.

Kolem půl deváté se domem ozvalo zazvonění domovního zvonku. "To bude Timo..", zamumlala jsem. "Fájn, dojdu otevřít.", vyhrkla Karin a pohodila svými - teď černými vlasy.
"Hey bab´", ozvalo se za chvíli. Jenom jsem musela zavrtět hlavou. Karinino chování mi bylo chvílemi dost protivné. Copak se všechno muselo tak změnit? Dyť byla jeden z posledních lidí na kterých mi záleželo. Kdybych bývala jela s ní, tohle by se určitě nestalo. A nebo stalo a změnila bych se taky! "Čau", odpověděl Timo. "Už jsme téměř připravení, ale dej nám ještě minutku, tak pojď dál.", spustila na něj Karin. Timo neodpovídal. Slyšela jsem jak si zouvá boty v předsíni a za chvíli vykoukla jeho hlava ve dveřích.
"Ahojky..", usmál se na mě. "Ahoj.. pojď, sedni si tady. Jeremy si ještě dělá háro v koupelně..", zasmála jsem se a rukou jsem mu ukazovala kohouta. "Ach tak..", zasmál se a plácl sebou na gauč. Hned na to se přiřítila Karin a dřepla si vedle něj. "Pověz mi něco o sobě, Timo..", pobídla ho. "A co chceš slyšet?", nechápal. "No něco o tobě. Jestli děláš školu nebo makáš? Jestli máš přítelkyni a tak?", vyzvídala. "No tak studoval jsem gympl, ale pak jsem to přerušil. Dělal jsem v hudbě a teď jsem se vrátil do školy a u toho natáčím a tak.. a přítelkyni momentálně nemám..", odpověděl. "Ahaa, no je opravdu zajímavé. Kdyby si měl pro mě nějakou roli, určitě bych neodmítla.", zamrkala na něj. Jenom jsem si tiše povzdechla a vzápětí jsem zachytila Timův smutný výraz. Do toho se objevil Jeremy.. takže byl čas vyrazit - na Karinino přání!


Pokračování příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 The_Chessie The_Chessie | Web | 27. června 2011 v 14:37 | Reagovat

wau, píšeš to fakt úžasne :) teším sa na pokračovanie :)

2 Evka Evka | E-mail | Web | 29. června 2011 v 12:30 | Reagovat

ty jo, co říct, úžasný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama