Podvedl jsi mě! - 8.díl

17. června 2011 v 21:24 | *posted by KeT |  FF-Podvedl jsi mě!


Podvedl jsi mě! - 8.díl
By: KeT


"Budu muset zase běžet, miláčku..", zamumlal Lucas a rukou mi prohrábl vlasy. "Už? Dyť jsi před chvílí přišel..", ozvala jsem se smutně. "No já vím, ale v jednu se staví Dan.. tak musím doma trochu poklidit, znáš to..", usmál se na mě. "Ach jo, Dan nemůže počkat?", otázala jsem se. "Stíhačko..", zasmál se hlasitě. Trochu mě toto přirovnání urazilo, proto jsem ho nechala obléknout a pak ho mlčky doprovodila ke dveřím.

Vlastně to byla děsná nuda. Musela jsem vypracovat nějaký práce do školy, a vůbec mě to nebavilo. Vlastně celkově jsem přemýšlela nad tím, že bych se školou měla seknout. Jenže to by táta s mamkou asi nepřežili. Kdepak je jim asi konec. Před několika dny přišel pohled z Austrálie. Asi se jim tam líbí, pěli na tuto zem samou chválu.. asi ještě nenarazili na žraloky, pavouky a podobná odporná zvířata!

*** O pár dní později..
Už zdálky jsem viděla, jak se ke vchodovým dveřím řítí Timo. Prvně jsem chtěla třísknout dveřmi, ale pak jsem si řekla, že by to bylo ode mě dost hnusné. Počkala jsem na něj, aby nemusel tahat klíče - bůh ví jestli je u sebe vůbec má.
"Ahoj Claudi..", zdravil mě už z dálky. Jen jsem na něj zamávala. Vypadal dost sklesle. "Copak se děje?", zeptala jsem se ho když už se blížil ke mě. "Ale nic, dneska těžkej den.. co ty?", zeptal se spíš ze slušnosti. "Ale jde to jde to..", přikývla jsem a společně jsme vešli do domu. "No a co ji..", nedořekl protože mi začal zvonit telefon. "Noo?", houkla jsem do něj....
"Ahoj Claudi.. tady je Karin..", ozval se z telefonu hlas mé nejlepší kamarádky. "Ahoj Karin, pročpak voláš? Budeš mít šílenej kredit, měla jsi mi napsat..", spustila jsem. "Ale kuš, jsem na letišti.. nemohla bys být tak laskavá a dojet pro mě? Máš auto po ruce? Mám kufr těžkej jak prase..", mlela jak mlýnek. "Cože? Kde že seš?", nechápala jsem. "No na letišti, ty blběno.. příjdeš mi alespoň naproti?", houkla. "No, ano.. jo, určitě..", vykoktala jsem. "Jůůů to bude tak fajn, tak moc se mi stýskalo.. Končím.", hned jak to dořekla, sluchátko ohluchlo.
"Co se děje?", kouknul na mě Timo. "Mohla bych tě požádat o pomoc?", vykulila jsem na něj kukadla a seznámila ho se svým plánem. Za chvíli už jsme to drandili v jeho autě ulicemi Hamburgu k letišti.

"Jak vypadá ta tvoje kamarádka?", šťouchal do mě Timo. "Je dost pěkná, hnědovlasá, hubená, modré oči..", popisovala jsem svou kamarádku.
"Huhuuuu Claudiééé huhuuuu", uslyšela jsem někde z dálky. Až v tom jsem si všimla holky, co se k nám valila s ohromným kufrem. "Karin!", vydechla jsem. "Co to máš s vlasy?", byla moje první otázka, jelikož ta koza si nechala svoje nádherný hnědý vlasy obarvit na černo. "Pěkný ne? Jak vypadám? Kočka co? Pojď mě obejmout ty Claudino jedna ušatá.. neviděla jsem tě tak dlouhoou dobu, ach sweetie, ty rosteš do krásy.", mlela jedno přes druhé. "Karino!", okřikla jsem jí ze srandy a objala jsem jí. Až teď jsem si všimla, že za ní stojí nějakej kluk. "Ten patří k tobě?", zeptala jsem se a ukázala jsem na něj prstem. "To je Jeremy.. Jeremy tohle je Claudie.", představila nás. Kluk se trochu začervenal a pak mi podal svojí ohromnou packu. "A tohle? Moc nevypadá jako Lucas..", vypískla Karin a s obdivem si Tima prohlížela. "To je Timo.. ", představila jsem ho. "Jo, mohlo mě napadnout, že to bude ten o kterém si mi psala. Vypadá opravdu dost luxusně. Líbí se mi.." řekla hlasitě. Trochu jsem se zarazila. Karin se poměrně změnila. Dřív bývala dosti nemluvná a jen tak nedávala nic najevo. I Timo vyvalil oči, a to jsem si myslela, že ten kluk se ničemu takovému snad ani divit nemůže.
"No tak, pojedeme?", zeptala jsem se jí. "No jasně, co myslíš že jsme přijeli, abych si zastepovala na letišti? Pomož mě s kufrem, je těžkej!", šťouchla do mě. "Já ti ho vezmu..", zamumlal Timo, aby si nepřipadal pitomě a pak jsme se vydali k autu.


Pokračování příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evka Evka | E-mail | Web | 17. června 2011 v 22:33 | Reagovat

Hádám, že se to začne všechno nějak míchat xD

2 The_Chessie The_Chessie | Web | 19. června 2011 v 17:22 | Reagovat

:) zaujímavé :) ... som zvedavá ako to bude pokračovať :) dúfam, že sa to už bude zamotávať :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama