Podvedl jsi mě! - 7.díl

10. června 2011 v 22:26 | *posted by KeT |  FF-Podvedl jsi mě!


Podvedl jsi mě! - 7.díl
By:KeT


Během několika málo sekund se dveře otevřely. "Ehm... víš.. ehm..", vykoktala jsem. "Promiň že jsem vypadl tak najednou, ale nechtěl jsem tě rušit, když jsi měla tak důležitý hovor. Z okna jsem viděl přijed klíčníka, tak jsem šel..", spustil.
"V pořádku, moc mě to mrzí Timo, ale ten hovor byl fakt důležitej..", zatvářila jsem se provinile. "Však v pořádku, já jsem otravoval tebe, doufám, že už se mi tahle situace příště nestane..", zasmál se. "To se může stát každému..", přikývla jsem smírně a nechápala jsem, proč jsem na něj dneska tak milá, když jindy bych ho shodila ze schodů.
"To máš pravdu..", souhlasil se mnou. "No nic, nebudu tě rušit, stejně máš určitě mnohem lepší věci na práci.. Tak se měj", rozloučila jsem se s ním. "Ty taky..", odpověděl a zabouchl za mnou dveře.

On možná něco na práci měl, ale já teď vlastně ani ne. Zapnula jsem si počítač, protože jsem dlouho nekontrolovala poštu. A vida! Hned po otevření na mě vyskočil email od Karin.

Hi sweetie,
how´s it going? Píšu ti ohledně Jesiina bratra. Claudi, asi jsem se zamilovala. Jeremy je úplně boží, je cool, sexy.. wow, co na to říct. Měli jsme už třetí rande a jsem z něj úplně hotová. Kdyby jsi ho viděla..
No nic, jak to jde v Německu? Nějaké novinky? Docela se mi stýská. Chtěla bych tě vidět. Povídej přeháněj o tom týpkovi, o kterém jsi psala minule - jsou nějaké novinky?
Miss Ya so much bab´

wit Luv ♥ Karin

Email jsem si přečetla několikrát po sobě. Bylo mi docela do breku. Tak moc jsem chtěla Karin zpět.!

Milá Karin,
tak to ti mooooc přeju. Škoda že nejsi tady, abychom si o něm mohli promluvit třeba u kafča. Doufám, že mi kdyžtak zašleš nějaké fotky a nebo s ním přijedeš do Němec. Je to tu bez tebe tak prázdné. Už by jsi se mohla vrátit.
Jinak o Timovi ti moc nic neřeknu. Vím, že to co ti teď napíšu se ti moc líbit nebude, ale vrátila jsem se k Lucasovi. Rozhodla jsem se, že mu dám ještě jednu - poslední - šanci. Uvidíme!

Zase brzy napiš. Líbá tě,
Claudie

Myší jsem zmáčkla tlačítko odeslat a po té jsem počítač zase vypnula.
Z mrazáku jsem si vytáhla nanuka a šla jsem se chvíli dívat na TV.

Z krásného snu mě vytrhlo dlouhé zazvonění domovního zvonku. Když jsem se snažila vylézt z postele, zamotala jsem se do deky a málem jsem se rozplácla jak přejetá žába po celém pokoji. Naštěstí jsem to tak tak vybrala, ale stejně jsem se neubránila tomu, abych se zinkla do ruky o kliku.
Rozcuchaná, neupravená jsem otevřela dveře za kterými stál usměvavý Lucas. "Dobré ráno, poklade. Přinesl jsem nám snídani. Koukej! Ještě jsou teplé..", usmál se, vlepil mi pusu na tvář a zamával mi před očima nugátovými Croissanty. "Mohla by si postavit na kafíčko?", pokračoval, když se usadil za stůl. "Ale jistě..", zamumlala jsem. Byla jsem ještě trochu mimo ze spánku.

"Ty jsou výborné co?", mumlal s plnou pusou, kterou měl navíc ještě špinavou od nugátu. Vlastně vypadal k sežrání. "Máš pusu od čokolády..", zasmála jsem se. "Jejej..", zasmál se a snažil si jí ubrouskem setřít. "Ještě tady kousek..", ukázala jsem prstem. "Kde? Už dobrý?". "Nene, ještě tady, počkej já ti to utřu..", zasmála jsem se. Vzala jsem ubrousek, chytla jsem ho za bradu a setřela jsem mu zbytek čokolády.
"Řekl jsem ti už, že dneska jsi přímo rozkošná? Jako nějaká víla..", zamumlal a zadíval se na mě takovým zvláštním pohledem. "No spíš jak ježibaba, před chvílí jsem se vyhrabala z postele..". "Jsi rozkošná..", zopakoval a přisál se k mým rtům. Začal mě líbat dost divoce. Rukama jsem mu zajela pod tričko. Za chvíli mě chytl do náruče a odnesl si mě ke mě do pokoje....

Pokračování příště..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evka Evka | E-mail | Web | 11. června 2011 v 16:17 | Reagovat

Co od toho dál čekat ty jo, jen tak dál ;)

2 The_Chessie The_Chessie | Web | 16. června 2011 v 15:41 | Reagovat

wau, už som ani nedúfala, že sa tohto dielu dožijem :) ..... diel je super ale ja ju chcem vidieť s Timom :D
btw. som z blogu love-momsen.blog.cz :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama