Podvedl jsi mě! - 5.díl

24. dubna 2011 v 9:35 | *posted by KeT |  FF-Podvedl jsi mě!


Podvedl jsi mě! - 5.díl
By: KeT


"Co tě to zas napadlo?", nechápala jsem to. "No co by, říkal jsem, že mě to moc mrzí. Chci tě zpátky, Claudie..", zamrkal na mě Lucas a bez okolků mě políbil. " Cítila jsem, jak mi měknou kolena. Všechny svaly povolily, byla jsem teď jen já a on. Než jsem se nadála, popadl mě do náručí a odnesl ke mě do pokoje a položil mě na postel. Sundal mi tričko a já sundala jeho. "Tolik si mi chyběla, Claudie..",vydechl a znovu mě začal líbat.

Nevím, co jsem to udělala. Řekla jsem, že s Lucasem je konec, a místo toho se s ním vyspím. Tohle se nemělo stát. Jenže já toho kluka pořád miluju, a je vidět.. že ho to opravdu mrzí. Možná bych to měla nechat plavat a dát mu další šanci.
"Budu muset jít..", vyrušil mě Lucas z mých myšlenek. "Kam spěcháš?", zajímala jsem se. "Ale máma chtěla pomoc s nákupem, táta se na ní vždycky vyse*e, a ona se chudák tahá se všema těžkýma věcma.", pokrčil rameny. "Ach tak.. půjdu tě teda vyprovodit dolů..", usmála jsem se a rychle jsem se oblíkla a přečísla si aspoň vlasy. Obuli jsme se a seběhli jsme schody, i když Lucas prvně chvíli protestoval, protože chtěl jet výtahem. Nemám ráda výtahy. Jednou se se mnou zasekl, a jsem z toho špatná do dneška. Od té doby chodím všude po schodech, i kdybych měla šlapat do 30. patra.
Ve vchodových dveří se ke mě ještě jednou otočil a znovu mě dlouze políbil. "Doufám, že si to po dnešku rozmyslíš a dáš mi ještě jednu šanci..", usmál se na mě. "Zavolej mi večer..", usmála jsem se taky. Ještě naposled se ke mě sklonil a pak s malým zamáváním zmizel.
"Doufám, že si to rozmyslíš a dáš mi ještě jednu šanci..", ozval se ironický hlas. Otočila jsem se a za mnou stál Timo. "Špehuješ? Nebo co?", vyjela jsem na něj. "No to mám tak za potřebí..", ušklíbl se. "Tak co tady děláš?". "Jesli sis ještě nevšimla, má milá, stojíš ve dveřích, kterýma se vychází ven. Nevím, proč máme takové štěstí, že vždycky na sebe musíme narazit..", odpověděl. "Spíš smůlu..", zašeptala jsem si pro sebe. "A teda řeknu ti.. že to byla scéna jak ze seriálku pro babky telenovelky. Opravdu moc pěkné..", zasmál se a zkoušel vedle mě projít. Šoupnula jsem se kousek stranou, aby co nejrychleji vypadl. Jenže měl nejspíš jiné úmysly. Namáčkl mě na dveře a ruce si opřel ve výšce mých ramen. "Jo, ještě jsem ti zapomněl říct.. že si mě docela urazila.", ušklíbl se. "Promiň, ale zrovna jsem se chystala a něco mi do toho vlezlo.", zamrkala jsem na něj. Bylo mi jasný, že naráží na tu včerejší pozvánku na zmrzlinu. Vlastně, mi ho teď bylo docela líto. Třeba to myslel dobře..
"No nic, pro příště si to dobře rozmyslím.., dodal a pustil mě; jo a ještě bych ti chtěl říct, aby sis večer nevypínala telefon, možná budeš mít zpátky svého kluka..", zašklebil se a v jeho hlase se znovu objevil štiplavý tón. "Hmm, je to možná.. Přeji hezký den, Timo..", usmála jsem se na něj a vrátila jsem se zpátky nahoru do bytu.

Pokračování příště..

Pozn. KeT: Omlouvám se za kratší díl, ale píšu na rychlo. Za chvíli odjíždím na chalupu a nestíhám :D:)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Evka Evka | E-mail | Web | 24. dubna 2011 v 10:17 | Reagovat

nic se neděje, pořád je to super ;)
a chalupu si užij :)

2 myšuge myšuge | E-mail | Web | 25. dubna 2011 v 17:03 | Reagovat

evka má pravdu....super díl..těším se na pokračování :-)

3 The_Lauren The_Lauren | Web | 27. dubna 2011 v 18:48 | Reagovat

je to znovu úžasný diel :) .... len neviem či by som na jej mieste dokázala ešte Lucasovi veriť

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama