Podvedl jsi mě! - 3.díl

17. dubna 2011 v 16:41 | *posted by KeT |  FF-Podvedl jsi mě!
Podvedl jsi mě! - 3.díl
By:KeT
Zase jsem si nakoupila hromady věcí. Že se na mě Lucasovi líbila červená? Dobrý, už nic červenýho! Od teď bude zase vše podle mě. A vlastně.. mohla bych si zajet do Ameriky navštívit Karin. Co tady? Tady pro mě už nic není, kromě domu a školy. Vlastně, proč je můj život tak prázdnej? Něco jsem udělala špatně, a teď bych to moc chtěla vrátit do správných kolejí. S plnýma rukama tašek jsem se vydala nazpět k domovu.

"Ach můj bože, blíží se doba ledová?", zeptal se mě s úšklebkem ten kluk. Připadalo mi už neskutečné, jak na něj furt narážím. "To nevím, o tohle se moc nezajímám. Potřebovala jsem jen něco nového na sebe.", spustila jsem a vlastně jsem vůbec nevěděla, proč bych mu to měla vysvětlovat. Vždyť je to přeci moje věc. "Mě se tohle třeba docela líbí..", usmál se a prstem ukázal na moje oblečení, který jsem zrovna měla na sobě. "Dík..", odsekla jsem a chystala jsem se jít domů. "Vlastně mě napadlo, že když na sebe tak narážíme.. Jsem Timo.", usmál se. "Pěkný jméno", broukla jsem, odemkla jsem dveře a zalezla jsem do domu.

***Pohled Tima
"A ty?", zeptal jsem se, ale když jsem se otočil, viděl jsem jak zmizela v domě. "Tak víš co? Tak třeba někdy jindy!", houkl jsem za ní, i když už byla dávno pryč.
Konečně jsem z dálky uviděl Davida, proto jsem na nic nečekal a vyrazil jsem k němu. Dnes jsme toho měli hodně v plánu.

***Pohled Claudie
Nenápadně jsem vykoukla z okna a viděla jsem ho, jak se zvedá. Nejspíš si rozmyslel, vysedávat před barákem. Přišlo mi, jako by mě sledoval.. ale pak mě napadlo, že jsem jen nespravedlivá. Prostě je to jen shoda náhod a o tom vlastně celej náš život je. Zapnula jsem si počítač a v poště jsem objevila další email od Karin:

Hey Claudi,
škoda, že tu nejsi! Včera jsem byla s Bobbiem a Deryckem na pláži. Byla tam dost cool party. Užila jsem si to úplně nevídaně. Moc bych ti přála to zažít. Dneska po škole jdu navštívit rodinu od mé kamarádky Jess. Má prej dost sexy bráchu, tak jsem zvědavá. A zítra razím na nákupy, protože začínají největší výprodeje. Značkový hadry za pár šupů, kdo by nerozhazoval viď.
A teď povídej ty, co s Lucasem? Je teda konec? Napiš mi!
Kiss Ya,
Carin :)

Ach jo, začala jsem se obávat, aby mi jednoho dne nepsala emaily jen v angličtině. Klikla jsem na odpovědět a pustila jsem se do psaní.

Milá Karin,
s Lucasem je nadobro konec. A ani bych mu to neodpustila. O kluka, co by mě akorát podváděl nemám zájem. Teď se tu objevil další kluk. Jmenuje se Timo. Neboj, nezamilovala jsem se. Spíš mi příjde, jako by mě sledoval. Nevím, jestli je mi to nepříjemné a nebo vlastně jsem ráda, že ho vidím. Mám v tom trochu zmatek.
Jinak o nákupech mi nemluv, dnes jsem vypráznila půlku peněženky. Můj šatník už byl dost v krizové situaci, tak jsem ho o trochu víc doplnila. Tak pak napiš jak se ti zdá ten Jessiin brácha. Budu se těšit na další zprávy od tebe.
Taky posílám pusu,
Claudie

Klikla jsem na tlačítko odeslat a zase jsem počítač vypnula. Neměla jsem proč ho nechávat zapnutý. Neměla jsem si s kým psát. Neměla jsem nikoho. Jen Karin, která měla v téhle době v Americe nejspíš noc, nebo nevím přesně kolik hodin. V duchu jsem se modlila, aby už se vrátila. Jenže jsem podvědomě měla veliký strach, že se jí tam zalíbí a nebude se už chtít vrátit do Německa. A co pak budu dělat??

Rychle jsem pohlédla na hodinky na zápěstí. Prima, mám asi dvě minuty na to, abych si vyčistila zuby a rychle mazala na hodinu. Rozhodla jsem se, že bych se po dlouhé době mohla podívat do své školy a zúčastnit se taky nějakého semináře. Vlastně jsem nedělala vůbec co bych chtěla. Musela jsem dělat ekonomickou školu, která mě vůbec nebavila. Ale tak co, lepší nějaká, než žádná, aspoň pro mého tátu. A hlavně, jen s gymplem by to také nebylo to pravé ořechové.
Popadla jsem tašku a pospíchala jsem, abych to vůbec stihla včas. "Hej, chceš někam hodit?", ozvalo se za mnou. Otočila jsem se, a za mnou stál, no kdo jiný než Timo. "To je v pořádku", odpověděla jsem. "Ale no ták, nenech se přemlouvat, udělám to rád.", usmál se. "Pro jiný bych to nedělal, ale že seš sousedka..", zašklebil se a tak jsem přikývla. Jinak bych totiž přišla pozdě.
"Minule jsi se zapomněla představit..", spustil, když jsem se připoutala. "Nevím, proč chceš znát moje jméno..", zamumlala jsem. "No protože ty znáš to moje..", odpověděl okamžitě. "Nemusel jsi mi ho říkat, já jsem se tě neprosila..". "Trefa!", zasmál se. "Ale mohla by si mi ho říct..". "Nechce se mi..", zasmála jsem se. "Přesně jsem to věděl, drahá Claudie. Tak jsem si ho zjistil sám..", usmál se. Překvapeně jsem se na něj podívala. "Promiň..", zamrkal na mě těma svýma kukadlama. Chtěla jsem mu na to říct, ale bohužel jsme byli na místě. "Tak ať to jde, Claudi..", dodal a zdůraznil moje jméno. "Tobě taky, Timo..", vrátila jsem mu stejným, akorát o mnoho víc nevrlejším tónem a tříškla jsem za sebou dveřma.


Pokračování příště..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 The_Lauren The_Lauren | Web | 17. dubna 2011 v 19:11 | Reagovat

ajajaaj :D hádam by na takého zlatého chlapca nebola hnusná :D anyway, je to super napísané :)

2 myšuge myšuge | E-mail | Web | 18. dubna 2011 v 15:44 | Reagovat

wow je to super...těším se na další díl :-)

3 The_Lauren The_Lauren | Web | 18. dubna 2011 v 20:04 | Reagovat

:) .... ale keď napíšeš ďalší diel tak môžeš dať vedieť :) aj keď teda chodím sem každý deň :D pre istotu :D PK milujem, sú moja naj skupina aj keď sa rozpadli :( .... kedysi som o nich mala blog a neviem prečo, už 2 roky mám nutkanie ho znovu rozbehnúť :D

4 Łilly Łilly | Web | 19. dubna 2011 v 21:45 | Reagovat

superní díl .. jsem hrozně moc zvědavá jak to bude pokračovat .. honem dáál =))

5 Evka Evka | E-mail | Web | 19. dubna 2011 v 21:47 | Reagovat

začíná se rozjíždět sbližování? jen tak dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama