Podvedl jsi mě! - 1.díl

12. dubna 2011 v 13:05 | *posted by KeT |  FF-Podvedl jsi mě!Podvedl jsi mě! - 1.díl
By:KeT

Doprčic, zase hlasovka.. rozčilovala jsem se potichu, když už mi hovor poněkolikátý spadl do hlasové schránky. Sháněla jsem Lucase už snad celou věčnost a né a né se mu dovolat. Dneska večer jsme přeci měli jít do kina, tak proč mi to nebere? Nezbývalo mi nic jiného, než si pro něj dojít. Hodila jsem klíče a mobil do kapsy a vydala jsem se k němu.

Vyběhla jsem po schodech do druhého patra, kde můj miláček bydlel. Bydlel už několik měsíců sám, tak jsme plánovali, že se k němu nastěhuju. Konečně jsme mohli začít náš společnej život. Už jsem se nemohla dočkat, až si spolu vybavíme jeho nový byt. Měla jsem tolik představ, jak bychom to tam mohli zútulnit. Ale stále jsem zatím bydlela u rodičů. No.. spíš bydlela i nebydlela. Většinu času trávím právě s Lucasem u něj, a když už jsem doma, nejsou doma zase naši. Mají dost neposedné povahy. Často vyráží za hranice Německa, a vracejí se, až se jim zasteskne po domově. Tomu říkám pohodička. Táta jako majitel jedné firmy nemusí dělat vůbec nic. Párkrát do týdne tam akorát zavolá, rozdá příkazy, zjistí, jestli je všechno v pořádku a zase si užívá volných dnů. I přesto, že jsou rodiče dost zámožní vždy ke mě byli přísní. Že má půlka školy mobil? No a co! Když jsem byla malá, přišlo mi to dost líto..
Konečně se přede mnou objevily dřevěné dveře, ty které bych poznala i po slepu. Automaticky jsem zazvonila a ještě krátce zaťukala. Dobu bylo ticho, až pak jsem zaslechla kroky na chodbě. "Kdo je to?", ozval se zevnitř Lucasův hlas. "Pošta..", zahuhlala jsem. Hned na to se dveře otevřely.. "Claudie? Co ty tady?", vykulil na mě oči. "Si mě nepoznal? Fíha, škoda že jsem se nevydala na herectví, když dokážu tak přesvědčivě měnit hlas..", zasmála jsem se a nemohla jsem spustit oči z jeho polonahého těla. "No neříkej, že jsi na mě nečekal.. dnes jdeme přeci do kina", usmála jsem se na něj a přitáhla jsem si ho k sobě. "Jééj, úplně jsem na to zapomněl..", poškrábal se na hlavě. "Víš co? Skoč mi do koupelny pro věci, já zatím dojdu ustlat - vůbec jsem to dneska nestihl." Poschlechla jsem ho, a šla jsem hledat do koupelny jeho věci. Za boha jsem ale nemohla nic najít. "Hele, ale v koupelně nic ne....", zasekla jsem se. Lucas totiž nebyl v ložnici sám.. byl tam s nějakou polosvlečenou štětkou. "Claudi, není to tak jak si myslíš!!", vyhrkl. "Cože?", lapala jsem po dechu.. "Děláš si ze mě prdel, ty odporný prase??", vyštěkla jsem. "Claudi.. tak to není. Erika si přišla jenom pro nějaký CDčka..", přesvědčoval mě Lucas. "Prosím? Co mi to tady nalháváš.. a to přišla jako nahatá do tvýho pokoje? Je mi z tebe na blití, už tě nechci nikdy vidět.. a ty lístky do kina si klidně sežer, zrůdo!!!, zaječela jsem a hned na to jsem se otočila a mazala jsem pryč jen co mi nohy stačily.

Celý můj život se rozpadl. Měli jsme přece s Lucasem tolik plánů a on mě pak podvede s nějakou špínou. Je mi z toho zle. Slzy se mi spustily až kus od jeho domu. Nemohla jsem tomu uvěřit. To bylo keců jak mě miluje.. i když pravda byla ta, že mi "Miluju tě" neřekl už pár týdnů. Třeba jsem se ho omrzela.. třeba mě opravdu přestal milovat. Ale proč? Vždyť já ho miluju pořád - i když je mi z něj zle. Znovu jsem se dala do běhu. Zastavila jsem se akorát, abych odemkla vchodové dveře a zase jsem se rozeběhla ke schodům. Vyběhla bych je snad rekordovou rychlostí, kdybych to v patře pod námi nenapálila do nějakýho kluka, co se chudák táhl s krabicí velkou snad jak on sám. Krabice mu vypadla z ruky, a pak jsem uslyšela jen hlasité zadrnčení. Nejspíš jsem mu něco rozbila. Jenže to teď nebyl můj problém. "Promiňte..", zamumlala jsem a už jsem se dál nezajímala. Doběhla jsem do bytu a pak jsem za sebou hlasitě třískla dveřmi. Teprve teď jsem dostala záchvat breku. Teprve asi až teď jsem si naplno uvědomila, co se mi stalo. Proč se to muselo stát zrovna mě??

Pokračování příště..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 myšuge myšuge | Web | 12. dubna 2011 v 15:20 | Reagovat

wow no teda...těším se na pokračování :-)

2 Evka Evka | E-mail | Web | 12. dubna 2011 v 20:06 | Reagovat

za prvý, jsem ráda, že si zas vymyslela něco novýho :) za druhý to vypadá dost zajímavě, jen tak dál ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama