Sestřin kluk-14.díl

18. ledna 2011 v 15:40 | *posted by KeT |  FF-Sestřin kluk
© panik-fans.blog.cz
Sestřin kluk - 14.díl
By: KeTOtevřela jsem dveře. Maličky zvonek nad dveřmi zazvonil. Ohlašoval nového zákazníka. Rozhlédla jsem se po nevelké místnosti kavárny, jestli někde neuvidím Tima. Ještě tu asi není. Doufám, že si ze mě ten pacholek nedělal srandu. V kavárně bylo celkem prázdno. Tak taky v létě....
U jednoho stolu seděli dvě postarší dámy u jahodového koktejlu a dál v koutě seděl celkem mladý muž s malou holčičkou, která aktivně vybírala velkou lžičkou z poháru kousky nějakého ovoce.
Usadila jsem se u volného stolku dál od všech ostatních hostů. "Krásný, letní den.. tak co to bude?" zeptal se mě krásně opálený čišník. "Ehm...". V první chvíli mi došly slova. "Dala bych si pomerančový džus..",usmála jsem se po chvíli. "Hned to bude.."
Mezitím znovu zazvonil zvoneček a hned vzápětí se u mě objevil Timo. "Ahoj.. doufám, že nečekáš dlouho.",usmál se. "Čau, ani ne.", odpověděla jsem krátce. Tiše si přisunul židli a sedl si ke mě. "Tak povídej".. vyzvala jsem ho po chvíli a usmrkla jsem si trochu džusu, který mi přinesl ten fešnej čišník.
"Nevím odkud začít..", zamrkal na mě. "No nejlíp od začátku..", ozvala jsem se né příliš mile.
"Ehm.. no takže. Jsem zabouchlej..", spustil. "Aha.. no ale tak to je dobře ne? Já myslím, že Silke musí být štěstím bez sebe..", zamumlala jsem. "No Silke.. ta mě fakt už sere..!", zamračil se. "Jak to myslíš?", nechápala jsem. "Jak asi.. štve mě. Chci se s ní rozejít..".. "Takže sis našel jinou holku? To rozhodnutí ti musim schválit, protože Silke je za prvý hrozná kráva a za druhý si byl jako její pejsek na vodítku.. fakt se divím, že sis nechal tak dlouho srát na hlavu..", zakroutila jsem hlavou. "Hm...", udělal krátce.."a ty ani nechceš znát mojí novou přítelkyni?", zajímal se. "Radši ne, ještě je to Silke číslo dvě a to fakt nemám zapotřebí.." zamumlala jsem a při těch slovech mě píchlo. Nevím proč, vzpomněla jsem si na ten večer kdy máma s Hansem plus Silke odjeli k babičce a já s Timem jsme si nasmažili hromadu palačinek a to všechno bylo přece tak fajn, a teď už ani nebude chodit k nám. Do koho budu rejpat, sakriš? Bylo mi z toho smutno, i když jsem nevěděla proč. Na druhou stranu stejnak brzy odjedu nazpět do Hamburgu a bude mi to všechno jedno. Zapomenu na nějakýho Tima... snad zapomenu.


Zvláštní myšlenky se mi honily hlavou i cestou z kavárny. S Timem jsme probraly spoustu témat, dozvěděla jsem se nádherný zápichy o Silke, ale vlastně mi to bylo jedno jaká Silke je. Na jednu stranu jsem jí i měla ráda, byla to vlastně skoro moje sestra.. a tu jsem si vždycky přála. Přála jsem si trochu dost jinou sestru. Prdlou, zábavnou, která by měla stejnou velikost jako já, abychom si mohli půjčovat hadry. 
"Co jsi tak zamlklá? Nudím tě?", zajímal se Timo. "Ne to ne, baví mě to, poslouchat tě..", usmála jsem se na něj. "Když se směješ, tak ti to moc sluší..", řekl a v očích se mu zase tak zvláště rozsvícela světýlka. Jenom jsem cítila jak rudnu. Z holky, která na vše musí mít odpověď se stala malá stydlivá holčička. Timo mě chytil za ruku a přitáhl si mě k sobě. Zavřela jsem oči a najednou jsem ucítila jeho rty na svých. "Kdy konečně pochopíš, že ty si mi otevřela oči.. a že tebe miluju víc než všechno jiné na světě?", zašeptal. "Je to pravda?", zeptala jsem se. "Jistě..",usmál se a znovu mě políbil. "Takže nemáš žádnou jinou?", vyhrkla jsem. "Ne, teď je tu ještě Silke, ale za tou zítra dojdu a ukončím to..", usmál se. "Dobře..".
Ještě jsem ho krátce políbila na nos, vytáhla klíčky od domu a šla jsem ke dveřím. Vůbec jsem si neuvědomila, že jsme již před domem.. a taky mě vůbec nenapadlo, co se v příštích minutách stane. Timovi jsem ode dveří ještě zamávala a on zamával mě.


Doma bylo všechno při starém. Hans objímal mámu kolem ramen a společně koukali na nějaký film. "Ahoj!", houkla jsem na ně a šla jsem po schodech nahoru do pokoje. Byla jsem šťastná z dnešního dne. Sama jsem si musela říkat, jak dobrá jsem přetvářka. Hraju tady drsnou holku a přitom jsem Silke Tima vždycky záviděla. Ale na druhou stranu jsem ho odsuzovala za to, jak hrozně je pitomej, že to se Silke pořád táhne. Než jsem se stačila rozkoukat ve tmě, vylítla po mě váza. Málem jsem měla infarkt.. vzápětí vyskočila i Silke a už se po mě oháněla. "Já jsem to věděla, že mi nabaluješ kluka.. ty si taková děvka..", křičela histericky a strkala do mě. "Uklidni se..", zaječela jsem na ní jak kdyby mě  vraždili. Byla totiž úplně rudá, oči vytřeštěné.. opravdu jsem se začínala bát, že přišla o rozum. Vždycky mi přišla vadná, ale tohle přesahovalo všechno. Nic tak hrozného jsem ještě neviděla, opravdu jsem měla strach. "Za tohle zaplatíš..", mumlala pořád do kola. "Co to děláte?", ječeli dole máma s Hansem. "Chcípneš..", huhlala Silke a rukou se natáhla pro stolní lampičku, co tam stála na jednom z konferečních stolků. Vzápětí se lampička rozprskla o zeď, jak jí po mě hodila."Dost Silke!", řval Hans a jeho hlava se objevila pod schodištěm. Vzápětí i mámina. Když se Silke nepovedlo rozbít mi lampou hlavu, už se sháněla po jiných předmětech. Těsně u schodiště stála menší soška. Hned jí zvedla a už se po mě oháněla. Jenže žádná rána nepřišla. Když jsem si uvědomila, co se stalo, ležela už Silke zkroucená pod schodištěm.. vzápětí se ozval mámin histerický řev.


Pokračování příště...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Brambor Brambor | 18. ledna 2011 v 19:05 | Reagovat

peckaa :-)

2 zizi zizi | 18. ledna 2011 v 19:21 | Reagovat

nechcem byť mrcha, ale presne to som Silke priala :-P tak jej treba :D
inak je to pecka!!

3 KeT KeT | Web | 18. ledna 2011 v 20:13 | Reagovat

[1]:[2]: DĚKUJI DÁMY, ZÍTRA DALŠÍ DÍL :)

4 Týna :) Týna :) | 4. února 2011 v 22:11 | Reagovat

Silke fakt histerka ! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama