Sestřin kluk-11.díl

25. prosince 2010 v 22:29 | *posted by KeT |  FF-Sestřin kluk
© panik-fans.blog.cz
Sestřin kluk - 11.díl
By: KeT"Dobrý, takže si teď sbal svoje saky.. a koukej vypadnout!", zakoktala jsem a ukázala jsem rukou směrem ke dveřím.  "Ale tak Sáro, prosím tě, neblázni. Dyť jsem snad neřekl nic špatnýho. Co je na tom, že jsme spolu strávili hezkej večer... neříkej, že ses taky nebavila. Aspoň trošičku. Já jsem se bavil dost.. po dlouhý době.", mumlal a v očích se mu rozsvícela zvláštní světýlka.
"To nemohu popřít, ale to tě neomlouvá, že mě tady taháš za nos.!", našpulila jsem pusu. "Ale vždyť jsem ti pravdu řekl..", doprošoval se. V tom se ozval klíč v zámku a v zápětí na to jsem uslyšela pištivý hlas Silke. Rychlým pohledem na hodiny jsem se ujistila, že jsem s Timem strávila něco přes 2 hodiny. Timo se zatvářil, jako by se nejradši dal na útěk.
"Dělej..!" zašeptala jsem a rychle jsem ho chytila za paži a táhla ke dveřím na terasu. "Musíš zmizet zahradou! Silke by se zbláznila kdyby tě tady viděla!". mumlala jsem a strkala jsem ho ven. "Jo, jo.." kývnul. "Počkej!, zarazil se. "Co je?", sděsila jsem se. "Bylo to moc fajn.." usmál se a hned na to zmizel ve tmě.
"Ahoj Sáro.." ozvali se máma s Hansem naráz. "Copak jsi tady celou do dělala?", zajímala se máma. "Ahoj.. no zrovna teď jsem se vrátila ze zahrady..", zalhala jsem a zavřela jsem dveře od terasy. "Ach tak..", usmála se máma a posadila se na pohovku.
"Mamko, půjčím si telefon.. musím zavolat Timovi..!", vypískla Silke a suverénně si vytáhla z matčiny kabelky mobila a mazala s ním nahoru.
Musela jsem se v duchu usmát. Ona bez Timánka nevydrží ani dvě hodinky.. a ten pacholek tady celou dobu sedí se mnou a cpe se palačinkama. Kdyby to jen věděla, asi by mě zabila a po částech mě zakopala vždy na jinym místě. Trochu jsem si přece jen připadala jako mrcha. Vím, Silke nebyla holka se kterou bych si rozuměla, ale zase Timo byl její kluk, i když mi ho bylo dost líto.
Z mých myšlenek mě vyrušil dupot nahoře a následně rána, jako když se roztříští sklo. "Co se stalo?", vyjekla jsem zděšením a už jsem klusala ke schodům, abych se podívala co se mé "milované" sestře přihodilo. "To nic!", uklidnil mě Hans.. "Timo nejspíš nebere Silke telefony, tak nejspíš rozbila něco, co jí stálo při ruce."
"Ach jo, doufám, že to zase nebyla ta lampička.. za poslední půl rok, jí kupuju už po šestý..", zesmutnila máma, a já měla co dělat, abych se nerozesmála jak při tom nevtipnějším vtipu.


Uběhlo pár dní. Dneska jsem si pěkně přivstala. Hodinky ukazovali skoro půl jedenácté. No co no, když jsou ty prázdniny. V tom jsem zaslechla sekačku. Vykoukla jsem z okna a můj pohled dopadl na svalnaté a opálené tělo Dominika. Otevřela jsem okno, když on zrovna v tu samou chvíli kouknul nahoru a zamával mi. Oplatila jsem mu to a zářivě jsem se usmála. Okno jsem zase zavřela, vlítla jsem do koupelny, omyla jsem se, vyčistila zuby, nalíčila se a rychle jsem se oblékla do něčeho kloudnýho. V kuchyni jsem čapla láhev minerálky a vyšla jsem na zahradu za Dominikem.
"Ahoj svalovče, dlouho jsem tě neviděla..", usmála jsem se na něj. "Ahoj krásko, však já tebe taky ne, koukám, že jsi zkrásněla.." odpověděl hned jak vypnul sekačku a taky se na mě krásně usmál. "Přinesla jsem ti něco k pití.". dodala jsem po chvíli a podala jsem mu láhev. "Krásná a hodná jako vždy.." zamrkal na mě a pití si ode mě vzal. "No nepřeháněj.. máš dneska dost práce? Nechceš s něčím pomoc?"zajímala jsem se. "Pomoc?, zakuckal se. No to ani náhodou, od toho jsem přece placenej, abych se staral o zahradu.". "No když nechceš, nebudu tě přemlouvat no.." zasmála jsem se. "Nebudu tě rušit, ať můžeš jít brzy domů.." 

Vešla jsem zpátky do obyváku a na sedačce seděl Timo. "Ahoj, čekáš na Silke? Chceš jí zavolat nebo něco?", pozdravila jsem ho a usmála jsem se na něj. "Ahoj, to je dobrý.. už se nahoře strojí..", dodal a vypadal dost nakvašeně. "Co se stalo?", zajímala jsem se, i když mi to bylo celkem jedno, co za problémy mají se Silke.
"Nic nic.. ", zamumlal. Pak bylo chvíli ticho. "Ehm.. chodíš s nim?" zeptal se mě. "S kým?", vykulila jsem oči. "No s tím zahradníkem?", poušklíbl se. "S Dominikem? Ne? Proč?", ozvala jsem se překvapeně. "Jen tak, vypadalo to tak..", pokrčil rameny a vykulil na mě kukadla. V tu chvíli mi přišlo, jako by žárlil.. "Kam vůbec jdete?", změnila jsem téma. "Ani nevim.. Silke má určitě program.." zazíval. "Drobečku, Miláčku, zlatíčko... už se řítim..", ozvalo se na schodech. Hodila jsem oči v sloup, a vzápětí se objevila Silke. Hned jak mě spatřila, zatvářila se dost vražedně. "Co ty tady?", vyštěkla. "Co já tady, ty huso. Taky tady bydlím ne?", odpověděla jsem s klidem. "No však už dlouho nebudeš, díky bohu,,", zašklebila se, jak kdyby po mě chtěla skočit. Hned na to chytla majetnicky Tima za paži a táhla ho chudáka ke dveřím.

Pokračování příště..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 StranGe_Mell* StranGe_Mell* | Web | 25. prosince 2010 v 22:38 | Reagovat

Zvu tě na páárty! :)

2 Ta Roxy (Nataly :)) Ta Roxy (Nataly :)) | 25. prosince 2010 v 23:00 | Reagovat

Páni zase skvělí díl :) Teda měli to s Timem jen tak tak :) A Silke je fakt strašná majetnická potvora :D Nechápu jak s ní může Timo bejt :D Asi vypadá dost dobře ale chová se k němu jako ke svýmu psovi :D A ten konec :D Timo žárlí ? :D

3 KeT KeT | Web | 25. prosince 2010 v 23:04 | Reagovat

[2]: no jo, něco na tom bude.. zítra se asi pustím do dalšího dílku :D musím si totiž rozmyslet, jak to zamotám ještě :D

4 Ta Roxy (Nataly :)) Ta Roxy (Nataly :)) | 25. prosince 2010 v 23:12 | Reagovat

To pusť :) Mooc ráda si to přečtu :D A nechtěla by si mi napsat pointu :D Aspoň jak se to bude vyvíjet :DD Tvojí věrné čtenářce :D

5 KeT KeT | Web | 25. prosince 2010 v 23:15 | Reagovat

[4]: nenenene, to by si to už veděla jak to dopadne.. i když je to celkem jasný :D a to prostě nejde, kapišto jo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama