Sestřin kluk-10.díl

1. listopadu 2010 v 21:18 | *posted by KeT |  FF-Sestřin kluk
© panik-fans.blog.cz
Sestřin kluk - 10.díl
By: KeT I když to bylo neuvěřitelné, přísady na palačinky jsme nalezli. Ihned jsme se pro to pustili do přípravy. Přišlo mi celkem komický, jak Timo míchal palačinkové těsto v misce a tvářil se u toho, jak kdyby konal to největší dílo na světě.
"To bude mňamina..", liboval si a bylo vidět, že se opravdu těší. "No to já doufám..", usmála jsem se na něj a uklidila jsem skořápky od vajíček a mouku. "Tohle bych si se Silke dát nemohl.." dodal a bylo slyšet jak mírně vzdychl. "No jo, copak ta.. ta její dieta jí jednou přivede do nemocnice.." zakroutila jsem nechápavě hlavou. "To jo, co bych dal za to, aby v tomhle byla stejná jako ty.., ale to ona ne, pořád samý diety.. a přitom už nemá co zhubnout, když nikde žádnej tuk není.." zasmál se. "Hmm... Myslíš, že takhle velká pánev bude stačít?" změnila jsem téma a vytáhla jsem pánev tak ohromnou, že by mohla zápasit s pneumatikou od traktoru. Né to zase přeháním, ale byla ohromná. "No já myslím, že by klidně stačila i nějaká menší.." zasmál se opět Timo. "Tak fájn", přikývla jsem a opět jsem nakoukla do skříňky, kde byli ukryty ty poklady jménem hrnce a pánve. I přesto, že jsem k němu stála zády a mírně nahnutá jsem nakukovala do skříně, cítila jsem jeho spalující pohledy. Když jsem se na něj podívala i s pánví v ruce.. ujistila jsem se o svém pocitu. Zíral na mě takovým zvláštním způsobem, pohledem, jakej jsem u něj ještě nikdy neviděla. Ale Silke třeba ten pohled zná až moc dobře.. dyť je jak její pejsek na vodítku.

Za chvíli už palačinky vesele zlátly na pánvi. Timo se prokázal ve smažení palačinek jako profík. Palačinky létaly vzduchem, až jsem se bála, že je budeme muset seškrabávat ze stropu. Ale dost jsme se u toho nasmáli. Mezitím jsem rozpustila kousek čokolády na vaření, i když jsem moc nepochopila, kde sem tam vzala, ale byla tam. Asi nouzovka.
"A je to.." , usmál se spokojeně Timo, když dosmažil poslední palačinky. "Čokoláda je taky, tady je cukr a tady marmeláda..", usmála jsem se taky a ještě jsem vytáhla ze skříně dva talíře, abychom se konečně mohli pustit do jídla.

"Tý jo, asi prasknu..." zamumlala jsem a koukla jsem se na Tima. Oba jsme se teď vesele rozvalovali na ohromné a měkkoučké sedačce v obýváku. "To já asi taky.." odpověděl. Chvíli bylo ticho.. jen jsme na sebe zírali. "Ehm.. máš tu trochu čokolády.." řekl pak a namířil prstem na místo, kde se měla nacházet. "Už dobrý?" zajímala jsem se a třela jsem si tvář. "Ne, ještě tam je.. ukaž.." usmál se a rukou se dotknul mých rtů. Trochu jsem se zarazila.. cítila jsem takové podivné zachvění. V Timových očích se podivně zablesklo.
"Vlastně jsem ti lhal..", zamumlal potichu a prsty přejel po rysu mých rtů. "V čem?" , špitla jsem a vlastně jsem si přála, aby teď mlčel. "Věděl jsem o tom, že jela Silke k babičce.."
Její jméno jako by mě probralo z tranzu. "Aha.. tak proč jsi tedy tady?" vyštěkla jsem víc, než jsem měla v plánu. "Nevím.. asi jsem tě chtěl vidět...", pokrčil rameny, jako by sám nevěděl. Ale kdo jinej, než on to mohl vědět?

Pokračování příště.. 
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Siima Siima | Web | 5. listopadu 2010 v 14:29 | Reagovat

ahoj,moc bych potrebovala hlasnou tady jsem tam jako Siima: http://lady-radus.blog.cz/1010/3-kolo-sonb#comment83128458

2 kaca kaca | 5. listopadu 2010 v 16:25 | Reagovat

Super, už se těším na další :))

3 KeT KeT | 8. listopadu 2010 v 7:13 | Reagovat

[1]: No to víš, že jo. Jsem snad hlasovací ústředna? :D Možná ti hlásnu, ale teď nemám čas..

4 KeT KeT | 8. listopadu 2010 v 7:13 | Reagovat

[2]: další dílek bude až půjde doma net, teď jsem na netu u maminy v práci. :) Jinak díky za komentáře :)

5 Ta Roxy - Bývalá AwRiLqA (Jestli si pamatuješ :)) Ta Roxy - Bývalá AwRiLqA (Jestli si pamatuješ :)) | 10. prosince 2010 v 17:00 | Reagovat

Tenhle díl je perfektní. Konečně se začíná 'něco' dít :) Fakt se těším na další díl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama