Listopad 2010

JEDEN ROK BEZ PANIK// ONE YEAR WITHOUT PANIK

11. listopadu 2010 v 18:48 | *posted by KeT
panik-fans.blog.cz
Jediným mrknutím směrem k hodinám zjistila, že má nejvyšší čas vyrazit na zastávku. Za deset minut měl jet autobus. Zrovna v té chvíli zavibroval mobil a z hlasitým pípnutím ohlašoval příchod nové smsky. Za rychlé chůze směrem ke dveřím si smsku četla. Psala jí její známá,neznámá kamarádka. Sms obsahovala velice podivné sdělení: "Ahoj, nechtěla by si se mnou jet na koncert PANIK do Německa, když se teď rozpadli, bude asi jeden z posledních." Cože? Musela si smsku přečíst aspoň 5x dokola a stejně nepochopila její sdělení, pak roztřesenými prstmi vyťukala odpověď: "Cože? Oni se rozpadli?"
Po té zamkla byt a vyrazila. Mezitím se mobil rozdrnčel.. tentokrát jinou melodií. Žádná sms, tentokrát hovor. Stiskem zeleného tlačítka hovor příjmula.. a díky tomu, se dozvěděla o tom, co se stalo.
Slzy jí začali stékat po tvářích.. protože to, co tak moc milovala právě "umřelo". Plakala jako malá holčička jíž se ztratili rodiče, plakala jako by právě zjistila, že už jí na světě nemá co těšit. Stále tiše doufala, že je to třeba jen špatný fór, zlý sen, a když se ráno probudí zjistí, že nic z toho není pravda... ale bohužel to pravda byla.

Možná je to příběh jen bezvýznamné KeT, ale k ní se pojí další stovka fanynek, jež také oplakali rozpad Panik. Některé také doufali, že je to jen špatný vtip nebo zlý sen, ale nakonec pro všechny platí to samé.. Život bez nejmilovanější kapely.

Už uběhl jeden dlouhý předlouhý rok, co se Panik rozpadli a z původní 6-ti členné kapely se stala 2-členná. Všechny teď doufáme, že David a Timo nás dokáží stejně rozesmát i rozplakat, potěšit i rozesmutnit, jako to dokázali, když jich bylo 6! Držme jim palce, ať nepříjdeme i o to málo, co nám zůstalo.

Sestřin kluk-10.díl

1. listopadu 2010 v 21:18 | *posted by KeT |  FF-Sestřin kluk
© panik-fans.blog.cz
Sestřin kluk - 10.díl
By: KeTDAVID BONK - VERSION

1. listopadu 2010 v 20:53 | *posted by KeT |  Discography
panik-fans.blog.cz
TITUL: Version
VYŠLO: Září 2010

01. Why
02. Always
03. Choose
04. Words
05. For
06. Titles?
07. This
08. Is
09. Pretty
10. Hard
11. To
12. Do!
13. I
14. Think..
15. Es Ist Zeit Pianoversion

Why always choose words for titles? This is pretty hard to do! I think.. Es ist Zeit pianoversion.

Pozn. KeT - nejspíš to bylo záměrné pojmenování písniček, protože dohromady dávají docela pěknou větu :D