Říjen 2010

Timova profilová fotka na FB

26. října 2010 v 20:34 | *posted by |  Timo
imagebam.com

Click for full size :)
Photo of Timo´s facebook

Alone and ill

26. října 2010 v 20:29 | *posted by KeT |  Timo
imagebam.com

Click for full size :)

Timo

26. října 2010 v 20:26 | *posted by KeT |  Timo
imagebam.com

Click for full size :)

Pozn.: Sonnenschein je vážně prdlej :D

Long time no see

26. října 2010 v 19:32 | *posted by KeT |  Myspace
přeložila KeT pro www.panik-fans.blog.cz
23.10.2010 - Sobota
Čus,

používá se dnes ještě Myspace? Měl bych si udělat vlastní blog nebo zůstat tady z nostalgických důvodů?
Takže na začátek. Často se mi posílají odkazy na videa, ale tohle je jedno z nejlepších. Jedná se o první interview, které jsem kdy měl. Netuším, kolik mi na tom videu mohlo být,  a taky nevím co jsem jen viděl hezkého na tomhle účesu. Co však vím je,  že se to konalo v městském parku v Hamburgu, kde měl můj nevlastní otec Fred koncert s kapelou. V polovině 90.let byl Illegal 2001 velice známý, a myslím si, že jsem v té době byl dost závislej na celé historii hudby. Byly to dost intenzivní roky a já poprvé zažil pokoj v zákulisí, stravování (cattering), televizní kamery, a  všechno co jsem slyšel, viděl. Takže jako malé děcko jsem toho moc nepobral.


Tohle video, jsem po více jak 10-ti letech viděl, a je to docela srandovní pocit. Na jedné straně vidím sebe jako malého cizího chlapce, na druhé straně v sobě cítím ten starý pocit. Pocit, který jsem nepocítil po desetiletí. Znáte to?

Každý nový den rozhoduje, kdo člověk je. Jsem tím člověkem, kterým jsem byl před 5-ti lety? Ne, ale bylo nutné být tím, abych se mohl stát tím, čím jsem dnes. A takhle to jde dál. Člověk se každý den učí, a každý den se o kousek změní. Buď bude moudrý,  nebo mu bude těžko,  buď bude otevřený a nebo bude uzavřený, protože ví, jak je zranitelný. A v podstatě děláme všichni totéž. Stále se učíme, stále potkáváme nové lidi, přicházíme s nimi do bližšího kontaktu a oni nás mění. Protože se s těmi lidmi učíme, čím MY jsme a čím by jsme MY chtěli být.

Tak uvaž, proč tě určité věci na jiných osobách tak rozčilují? Vždycky v tom máš dočinění ty. Vždycky. Ostatní by chtěli, aby ta osoba byla zase úplně jiná.

No jo, na závěr: Jsem vám vděčný za  čas, i když jsem část z něj pozapomněl,  jsem vděčný. Byl to krásný čas, a to i v případě, že si nemohu připomenou každičký detail (např. interview). Lidé se změnili, cesty se oddělily, ale tenhle čas zůstane stále ve mě. Část mě, je v tom malém chlapci a tenhle malý chlapec je maličký kousek mě.


Sestřin kluk-9.díl

26. října 2010 v 15:09 | *posted by KeT |  FF-Sestřin kluk
© panik-fans.blog.cz
Sestřin kluk-9.díl
By:KeTROCK ONE °66

26. října 2010 v 8:03 | *posted by KeT |  Other Magazines


NEW DESIGN

25. října 2010 v 23:33 | *posted by |  Vzkazy
panik-fans.blog.cz
Popravdě, po blogu se mi docela stýská, ale stejně vím, že na to nebude čas :( Chtěla jsem to trochu pozměnit, když jsem příjde pár lidí za den, aby neustále nekoukali na ten starý design. Vím, že tenhle není moc extra..ale je 23:30, což znamená, že je nejvyšší čas spát a já tu vymýšlím co s tím. Chtěla jsem dokončit aspoň FF, promazat pár článků, které už jsou k ničemu a trochu to tu upravit. Není to nejspíš návrat, ale je mi týhle stránky líto :D

Takže co dál?
Popravdě ani nevím. Zítra mám poslední den tu něco udělat, protože pak přijede přítel a já pak pojedu nejspíš k němu a už zase nebude čas. Takže když zítra něco stihnu, tak stihnu, třeba někdo zabloudí a přečte si zprávu od staré dobré KeT :D

takže se prozatím loučím, 
Pa KeT