Sestřin kluk-8.díl

8. dubna 2010 v 13:26 | *posted by KeT |  FF-Sestřin kluk
Sestřin kluk-8.díl
By:KeTSeděla jsem v bíle natřené chodbě a tiše si pobroukávala jednu z mých oblíbených písniček. Všude kolem byl nemocniční pach, ale dneska mi prostě nevadil. Na tenhle den sem čekala jako na smilování. Nevadilo mi, že už tu sedím asi hodinu, ale prostě jsem věděla, že dnes mi sundají tu příšernou sádru a já se zase konečně budu moc procházet jak se mi bude chtít.
"Slečna Hansenová.." vykoukla sestřička ze dveří. "Dobrý den.." usmála sem se na ní a rychle jsem popadla fofr klacky a mazala jsem za ní do ordinace.
"Posaďte se.." koukl na mě doktor zpoza velkých brýlí. "Takže.. dneska na sundání jo?" zeptal se po chvíli. "Mno.. už se nemůžu dočkat.." usmála jsem se. "Počkejte tady chvíli.. sestřička tu bude co nevidět.", zamumlal a začal se přehrabovat ve svých papírech.
Netrvalo dlouho a do ordinace vešla sestra. "Tak slečno.. jste připravená?" koukla na mě. "Samozřejmě.." přikývla jsem. Tak blbá otázka.. odpočítávám dny, kdy mě toho zbavěj a  neměla bych být připravená? Hned na to jsem vstala a následovala jsem jí do vedlejší místnosti.

No krása.. okamžitě bych potřebovala sprchu.. a tu nohu si oholit. Bylo to směšný. Jedna noha hladká a druhá zarostlá jak prales.. a taky pořádně zapařená. Hans měl v Hamburgu jakési jednání.. po sundání sádry jsem mu měla zavolat aby pro mě přijel. Vadilo by moc, kdybych si skočila domů a umyla se a oholila? Ale proč ne.. stejně se mu jednání protáhne a zkejsnu tu do večera.

Otevřela jsem tak známé dveře.. Cedulka s příjmením mého táty vypadala jako obyčejně, jako bych teď otevřela dveře a uslyšela jeho hlas jak na mě volá "Ahoj", ale tentokrát bylo ticho. Táta už mě nikdy nepozdraví. Ucítila jsem mrazivý pocit v zádech. Rána, která se hojila se zase otevřela. Možná jsem sem neměla chodit.. a nebo měla, od září se sem zase vrátím, až půjdu do školy.. a musím si prostě zvykat, že teď tu budu žít sama. Ještě že v Hamburgu žila i babička, aspoň jsem měla za kým zaskočit, kdybych si připadala ztracená a sama.
Byt vypadal úplně jako před pár měsíci, jen prach usedl na nábytek. Radši jsem rychle zaplula do koupelny..

Cítila jsem se úžasně.. nohu jsem oholila do hladka jako tu druhou a pěkně jí namydlila medovým mýdlem.. 
Hned po tom, jsem vzala telefon a zavolala jsem Hansovi. 
"No, ahoj Sáro. Už mi jednání skončilo.. dneska to bylo kupodivu rychle. Čekám tě v té kavárně před nemocnicí." , mumlal do telefonu. "No Hansi, já jsem doma.. nemohl by si pro mě přijet sem? Já než se dostanu nazpátek." poprosila jsem ho. Na druhém konci bylo chvíli ticho. "Tak dobře, za deset minut jsem tam.." odpověděl a zavěsil. Fajn.. vešla jsem k sobě do pokoje a vzala jsem si pár potřebných věcí. Přece jenom budu muset přežít ještě víc jak dva měsíce v Neumüsteru.
Pak jsem seběhla dolů.. a rovnou nasedla Hansovi do auta.. a vydali jsme se na cestu. Na cestu do pekel.. ach jo.

Pokračování příště..


Pozn.: Tak po strašně dloouhé době jeden dílek, popravdě sem na ty FF nějako zapomněla no, takže snad jí vůbec dopíšu :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AwRiLlQa=o* your affs AwRiLlQa=o* your affs | Web | 8. dubna 2010 v 15:00 | Reagovat

Super díl =) Aspoň že už nemá tu sádru =)

2 Evka Evka | E-mail | Web | 9. dubna 2010 v 15:02 | Reagovat

ou super :) doufám, že ji dopíšeš, protože jsem zvědavá, co se bude ještě dít :)

3 Pájuška..:) Pájuška..:) | 25. května 2010 v 16:47 | Reagovat

vážně by to chtělo konec..:).taky jsem zvědavá jak to dopadne..:)

4 KeT KeT | Web | 3. června 2010 v 13:11 | Reagovat

[3]: konec už nebude :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama