Sestřin kluk-6.díl

21. února 2010 v 22:35 | *posted by KeT |  FF-Sestřin kluk
Sestřin kluk-6.díl
By:KeT
Příšerně jsem se nudila. Dominik odešel už domů.. a Sally, která sice kdákala nesmysly, ale aspoň tu nebylo takové prázdno a ticho, odešla už taky. Čekala jsem, kdo se přiřítí domů jako první.. a nebyl to nikdo jiný než Silke.
"Čau!" vyhrkla nepříliš mile. "Ahoj" odpověděla jsem stejným tónem. "Hele, kdyby někdo zvonil, tak je to Timo. Pošli ho když tak za mnou do pokoje, buď tak laskavá.. já si jdu dát sprchu!" ozvala se po chvíli. "Hmm.. " udělala jsem jenom. Si mě plete se sluškou ne? Ale co bych pro svou drahou sestru neudělala. Tss...
Zvonek se opravdu ozval do 15 minut. Chňapla jsem tedy berle a zamířila jsem ke dveřím. "Ahoj..," usmál se na mě Timo a přidal zářivý úsměv.."jdu za Silke, je tu?"
"Jo, je.. asi si zrovna depiluje frndu!" oznámila jsem mu. "Cože?" vykulil na mě oči. "Nic, nic" pokrčila jsem rameny. "Máš jít nahoru do pokoje.. hned bude hotová!" dodala jsem po chvíli se smíchem. "Fajn.." usmál se a odkráčel po schodech nahoru.
Netrvalo dlouho a vyrazila jsem nahoru taky, né abych poslouchala nějaký jejich hekání, bo co tam budou dělat, ale protože jsem si nahoře nechala iPoda. Chtěla jsem si ho jen vzít a vypadnou na zahradu co nejdál od mojí vyvedený sestřičky a toho jejího playboye.
Jenže jsem asi zaslechla, co jsem slyšet neměla. Silke zrovna vylezla z koupelny.. a nedovřela dveře a svým písklavým hláskem spustila na svého miláčka: "Fajn, takže se ta kulhavá slepice dopajdala ke dveřím. Jsem ráda, že si tu. Nelekl si se? Otevřela bych ti sama.. ale nebyla jsem z toho horka zcela ve své kůži.. musela jsem si dát hodně ledovou sprchu.. a..."
"Jo, otevřela mi.. a nemusíš se bát... opravdu jsem se nelekl.." přerušil její trapný brblání Timův hlas. "Úplně mě sere, jak vesele se sem přicpala. Jako co to má bejt? Hraje si na chudinku a přitom je mi jasný, že je to pěkná svině." ozvala se napruženě Silke po chvíli ticha. "Proč myslíš? Vypadá docela mile..." odpověděl jí na to Timo. "Právě.. andělská tvářička.. ale je to megera. Zašlapu jí jako červa.. počkej!"
"Zase bych nepřeháněl.. copak ti za to ta holka stojí? Neříkala jsi, že po prázdninách zase zmizí?" ozval se Timo chytře. "No doufám..."
"Dojdu si na záchod, jo?" uslyšela jsem Tima po chvíli. Neměla jsem šanci se někam skrýt. Netrvalo dlouho a jeho hnědá kukadla se zapíchla do mého - teď už rudého obličeje. Jemně pokrčil rameny a nahodil omluvný výraz.. s nezájmem sem doťapkala do svého pokoje.
Jít ven jsem si rozmyslela. Zalezla jsem do postele.. na uší jsem hodila sluchátka a po chvíli jsem usnula. A neslyšela jsem nic.. co se dělo kolem mě.


"Ahoj krásko.." usmál se na mě Dominik a před obličejem mi zamával krásnou růží. "To je pro mě?" koukla jsem překvapeně. Otočil hlavou několikrát dokola. "No já tu nikoho jiného nevidím."
"Děkuju moc, Dominiku. Ses kvůli mě nemusel obtěžovat" usmála jsem se. "Ale musel. Krásná růže pro krásnou dívku." zamrkal na mně. "Co bys řekla tomu, si někam vyrazit? Dneska až dodělám práci.." napadlo ho. "No já nevím.. s tou sádrou." zakoulela jsem očima. "Klídek.. kdo říká, že musíme ujít túru? Navíc já nespěchám.." zamrkal na mě. "Okey.. tak moc ráda.." přikývla jsem. "Fajn.. tak já jdu makat.. ať máme co nejvíc času, jo" zasmál se a vrátil se k záhonkům, které předevčírem nestihl vyplenit a zalít.

Pokračování příště..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AwRiLlQa=o* your affs AwRiLlQa=o* your affs | Web | 22. února 2010 v 14:32 | Reagovat

Teda ta Silke je fakt Krá*a ! xD Dál se k ní nebudu vyjadřovat..radši =) Timo mě docela překvapil ještě že není namyšlenej a nesouhlasí se Silke. Pak ta věta : "Jo, je.. asi si zrovna depiluje frndu!" -- Tak ta se fakt povedla z tý sem nemohla. A ten Dominik =o* To mě potěšilo =)

2 Łilly Łilly | Web | 22. února 2010 v 16:45 | Reagovat

kráááásnýýý  :-)

3 Evka Evka | E-mail | Web | 22. února 2010 v 18:02 | Reagovat

k Silke se nevyjadřovat xD ale jinak je to moc pěkný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama