Von der Tour und Film #1

12. prosince 2009 v 18:04 | *posted by KeT |  Myspace
pro www.panik-fans.blog.cz přeložila KeT

5.prosince 2009 - Sobota

O Tour a Filmu
Aktuální nálada: podnikavý

Tak zítra.. Moc se těším, bude to určitě zábavné, no jó a zároveň smutné..

Kdo z vás bude u toho?

V tuto chvíli sestříhávám krátký film, který jsem natočil v posledních několika týdnech. Musím rovnou natočit i Tour, abych to měl ještě dokonce roku hotové. Není to dlouhé, pravděpodobně to bude mít pod 5 minut,ale hodně se toho v nich bude dít, hehe. Je to pro mě nová zkušenost, protože jsem vždycky sestříhával jen hudbu, ale tentokrát si to sestříhávám zcela volně, protože David k tomu píše orchestrální hudbu. To znamená, já to prvně sestříhám,pak příjde na řadu hudba a pak až hlas.
Bude to zajímavé,když já, jak jsem řekl, jsem si hudbu vyhledal, potom jsem vypsal rozmary a pak jsem materiál zestříhal..

Teď nejde o video,které zveřejníme na Vánoce (k tomu se musím ještě dostat :)).

Pravděpodobně zveřejním tento krátký film na začátku příštího roku..

Jinak jsem napjatý z Kodaně, jestli se konečně něco udělá pro nás a naši budoucnost!!

Na závěr bych chtěl poděkovat týmu z "ROCK ONE" (největší rockmagazín ve Francii), děkuju, za titulku na obálce časopisu a za podporu, kterou si můžeme užívat už 2 roky. Díky!! (myspace.com/rockonemag)


DE ORIGINAL
So, Morgen gehts los.. Freu mich schon sehr, wird bestimmt sehr spaßig, naja und traurig zu gleich..

Wer von euch isn dabei?
Im Moment bin ich am Schneiden, für einen Kurzfilm, den ich die letzten Wochen gedreht habe. Muss direkt im Anschluss der Tour weiterdrehen, damit ich dies Jahr noch fertig werde. Ist nichts Langes, wird wohl unter 5 Minuten bleiben, aber die haben es in sich, hehe.. Ist eine neue Erfahrung für mich, da ich sonst immer auf Musik geschnitten habe, ich aber diesmal völlig frei schneide, weil David die Orchestersheets dazu schreibt. Heißt, ich schneide erst, stumm, dann kommt die Musik drauf und dann der Sprecher. Das wird interessant, da ich, wie gesagt, mir sonst Musik rausgesucht habe, oder erst die Mucke geschrieben habe und dann das Material draufgeschnitten habe..
Es handelt sich hierbei allerdings nicht um das Video, das wir an Weihnachten veröffentlichen werden (da muss ich auch noch ran :)).
Wahrscheinlich veröffentliche ich den Kurzfilm Anfang nächsten Jahres..
Ansonsten bin ich auf Kopenhagen gespannt, ob endlich was getan wird, für uns und unsere Zukunft!!

Zum Schluss möchte ich noch dem Team von "Rock One" (dem größten Rockmagazin in Frankreich) danken, für die Coverstory und die Unterstützung, die wir seit 2 Jahren genießen dürfen. Danke!! (myspace.com/rockonemag)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama