Nenávidím tě-9.díl [KONEC]

8. prosince 2009 v 13:50 | *posted by KeT |  FF-Nenávidím tě

Nenávidím tě-9.díl
By:KeT


Jenom jsem přikývla a natáhla jsem se pro klíče. Pak sem společně s Davidem zmizela u něj doma. "Dáš si něco k pití?",zeptal se mě. "Ne, děkuju. Nemám žízeň.",odpověděla jsem mu a tak mě dovedl do svého pokoje. Můj pohled padl na neustlanou postel.. "Nějako sem to ráno nestíhal",zasmál se a odhodil peřinu na stranu, abychom se mohli posadit. Chvíli bylo ticho, až se pak ozval. "Na toho Tima v tomhle ser. On chce být jenom zajímavej a tak se takhle chová.. kdyby si ho znala jako já, budeš vědět že takovej fakt není." "Já ho vlastně už nechci vůbec znát.. lituju, že s ním musím být v jedný třídě.",dodala jsem. "Normálně si ho nevšímej!",poradil mi. "No to se ti lehko řekne, on má neustále potřebu se mnou mluvit.",odpověděla jsem. "Popravdě, ho fakt nechápu. Zkusím si s ním promluvit",nabídl mi. "Ne to radši ne! Ještě si ze mě bude dělat prdel, že do toho tahám i tebe!",zarazila jsem ho. "Tak fajn, jak chceš.. ale víš,že na mě se můžeš vždycky obrátit. Jsme přeci přátelé."


Nechtěla jsem do školy ani za nic. Ale musela jsem. Prostě jsem si řekla, že si toho debílka nebudu všímat. Jenže Timo měl prostě opět přesně opačný myšlenky. Hned jak sem se posadila ve třídě, usadil se vedle mě a spustil: "Ahojky lásko, sem rád, že tě zase vidím." "Čau, já ale ráda nejsem",odpověděla jsem mu popravdě. "Nebuď tak krutá.. náhodou ta včerejší pusa neměla chybu",usmál se na mě. "Měla! Protože si mi jí dal ty!",namítla jsem. "Takže.. kdyby ti jí dal třeba ten tvůj slavnej Martin.. nebo David, tak by ti to přišlo úplně okey?",zajímal se. "Nežárli!",zasmála jsem se a vstala jsem a šla jsem na WC. Jenže on asi s rozhovorem neskončil. "Tak počkej.. ty si mi neodpověděla" "A co chceš jako slyšet?",nechápala jsem. "No jestli by ses radši líbala s Martinem nebo Davidem než se mnou?" "Se všema na světě, bych se radši líbala než s tebou",vmetla jsem mu do obličeje a zmizela jsem ve dveřích s nakreslenou panenkou. Stoupla jsem si k zrcadlu a zamyšleně jsem se koukala do své vlastní tváře. Už ne, drahej Timo. Ze mě si krávu dělat teda nebudeš! Najednou se dveře otevřeli a Timo si vešel, i přesto, že to byly dívčí záchodky, dovnitř. Naštěstí tu teď nikdo krom mě nebyl. "Teď bych mohla křičet!", upozornila jsem ho. "To si klidně křič,lásko",zamumlal a chytil mě za ruku a táhl mě ke kabinkám a do jedný z nich mě natlačil,pak zalezl za mnou a zamkl. "Můžeš mi vysvětlit, co tohle má jako znamenat?",nechápala jsem. "Ne.. to prostě nemůžu!",zamumlal tiše a hned na to se na mě namáčkl a jeho jazyk se rval do mích úst. Chytil mě za zápěstí a opřel mě o zeď. "Timo! Co to děláš?",vyhrkla jsem, když mi na moment vytáhl jazyk z pusy. "Líbám tě, nebo co máš zrovna na mysli?" "No, ale proč? Dyť my se přece nesnášíme." " No proč no.. vždycky se říkalo, že nenávist a láska má blízko k sobě.. tak zkoušim jestli to platí ne?",zamumlal a znovu se na mě přitiskl. Cítila jsem jak mě něco hrozně tlačí.. jenže jsem byla v takovém šok, že mi vůbec nedošlo co to je. Až když sem na to položila svou dlaň jsem na to kápla. Bože, teď sem mu sáhla na bimbrlína.. Rychle jsem ruku uhnula pryč. "Si klidně můžeš sáhnout, mě to nevadí"ozval se Timo a chytl mojí ruku a vrátil jí tam zpátky.
V tom se zazvonilo na hodinu.. Odstrčila jsem ho od sebe. "Musíme jít, jinak to nestihneme",ozvala jsem se. "To je škoda, zrovna mě to tak bavilo!",ozval se smutně. Rychle jsem kabinku odemkla a ještě jsem vrhla rychlý pohled do zrcadla a urovnala jsem si pocuchané vlasy a pak jsem vyběhla ze záchodů.

Celej den jsem se ve škole nemohla soustředit. Nechápala jsem proč za mnou Timo aspoň nepříjde.. nevysvětlí mi to. Ale ne! Seděl s kámošema v zadu a děsně se něčemu chlemali. Třeba to zase nebral vážně.. zase si ze mě udělal srandu.
Konečně dnešní vyučování skončilo. Nechtěla jsem se tady zdržovat ani o chvíli. Rychle jsem se přezula a pelášila jsem ze školy.
"Bože tebe dohonit..",zamumlal Timo najednou vedle mě. "Teď ze mě bude ještě sportovec, no tě pic! Proč tak spěcháš? Utíkáš snad?",zajímal se. "Asi jo.. je to pro mě lepší.",přikývla jsem. "Proč? Bojíš se mě?",nechápal. "No to víš že jo",ušklíbla jsem se. "Pojď tudyma",chytil mě najednou pevně za ruku. "A proč?",divila jsem se. "Chci ti ukázat, kde bydlím",zamrkal na mě. "A myslíš, že to chci vidět,hmm?", ozvala jsem se. Pustil mě a překvapeně na mě kouknul. "Nechceš? Tak fajn no. Pro tebe tamto nic neznamenalo?" "Nevím.. a co to znamenalo pro tebe?",zajímala jsem se, "Jestli chceš sex, tak sis měl vybrat někoho jinýho!" "Noro, takhle jsem to nemyslel!",vykulil na mě oči. "Tak jak teda?", dožadovala jsem se odpovědi. "Líbíš se mi.. prostě sem nevěděl jak ti to říct!" "Cože? Tak proto se ke mě celou dobu chováš jak kretén?",vyprskla jsem smíchy. "Hmm asi.. Včera jsem to přehnal.. pak mě to mrzelo.. opravdu!" "Jo.. mě to taky moc mrzelo",přikývla jsem. "Nezlob se",zamumlal a objal mě. "Já.. já tě prostě asi miluju",zašeptal.
"Cože?",vyhrkla jsem. "No slyšela si",přikývl a zatvářil se u toho jako malé děcko co zrovna přiznalo, co provedlo. "Můžeš mi to odpustit?",zajímal se. "A myslíš to teď upřímně nebo to na mě jenom zkoušíš?",zajímala jsem se já.
Jen mě dlouze políbil.. a mě to jako odpoveď bohatě stačilo. Vložila jsem svou ruku do té jeho a vydali jsme se směrem k jeho domu. Snad to vážně není pouhá sranda.

KONEC
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 adus0ka adus0ka | 8. prosince 2009 v 15:40 | Reagovat

tý jo :D tak to jsem nečekala :D ale dobrýý!:)

2 Evka Evka | E-mail | Web | 8. prosince 2009 v 16:27 | Reagovat

ou tak tohle bylo přímo geniální zakončení xD moc se ti to povedlo=)

3 Alex (Alex & Mitchie) Alex (Alex & Mitchie) | Web | 8. prosince 2009 v 18:54 | Reagovat

Som nečakala tak skoro koniec! Ale aj tak som vždy vedela, že bude chodiť s Timom, lebo... to bolo proste jasné ;D ale bolo to dobré ;)

4 AwRiLlQa=o* twoe nowé lowující Sbé AwRiLlQa=o* twoe nowé lowující Sbé | Web | 13. ledna 2010 v 20:01 | Reagovat

To je wíc než hustý ! To se ti povedlo =)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama