Nenávidím tě-7.díl

5. prosince 2009 v 16:00 | *posted by KeT |  FF-Nenávidím tě
Nenávidím tě-7.díl
By:KeT


"Hmm..",udělal pak jenom David a zase jsme vlezli zpátky do pokoje. "Asi bych měl už jít.. vidím,že ses chystala tak nějako no.. jako nějako.. asi do postele?",spustil a poškrábal se na hlavě. "Ne ještě ne,musím se ještě učit",zasmála jsem se. "Jo no,tak to si užij",popřál mi. "No to si piš že jo",přikývla jsem a šla jsem ho vyprovodit ke dveřím. "Tak se měj.. jo a mimochodem.. víš že je teď řada na tobě jo?" "S čím je řada na mě?",nepochopila jsem. "No s návštěvou,přece ne?,usmál se a přeběhl k vedlejším dveřím. "No jasný.. určo se stavim",přikývla jsem a ještě jsem mu zamávala a potom jsem zavřela dveře.
Na chvíli jsem si vzala pak ještě učebnici,ale místo toho abych se učila jsem spíš koukala do zdi a přemýšlela jsem nad tím,jak se David může kámošit s tim kreténkem Timem.. fakt nechápu.


"Dostala jste za 3, Svobodová",usmála se na mě učitelka na dějepis. "Což je skvělý výkon,na to že jste se přistěhovala velmi nedávno. Co na to mám říct,když třeba drahá Bergerová dostala za 5, a přitom to nebylo nic složitého?"
"Dostala jste za 3 Svobodová",ozvalo se z poslední lavice klučičím hlasem,který napodoboval starou paní učitelku dějepisářku. "Vy sklapněte,Sonnenscheine! Taky by jste ze sebou měl něco dělat,nebo skončíte tady před školou se smetákem v ruce",utřela ho.
Musela jsem se zasmát. Timo se smetákem v ruce? Docela směšná představa!
Učitelka dorozdala testy a pak se konečně zazvonilo.


"Kam tak spěcháš?",ozvalo se za mnou. Rychle jsem se otočila a uviděla jsem Tima opřenýho o zeď školy. "Domů,kam jinam?",odpověděla jsem. "Se nedivím.. máš takovýho pěknýho souseda",zasmál se. "Jako myslíš Davida?",nechápala jsem. "No jo",přikývl. "Plaví mě, jaký máš furt starosti. Docela bych byla šťastná,kdyby sis mě jednou nevšímal. Když mě nemůžeš vystát tak se starej o svoje a mě nech..",vyjela jsem na něj. "A na to si zas přišla kde.. jako že tě nemůžu vystát?". "A není to snad pravda? A já furt nechápu proč..",pípla jsem a otočila jsem se. "Noro, počkej",zavolal a došel ke mě. "Co!" "Mě to mrzí..". "Zase! Tebe furt všechno mrzí a pak je to zase stejný.. Nech si ty omluvy pro lidi,kterým je budeš opravdu dlužit a budeš je myslet upřímně jo? A měj se",vyhrkla jsem a šla jsem pryč.


Pozn. KeT: Pardon,že je to krátký no xD A nějaký komentáře, jinak vám nebudu nic psát xD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 LexxieL LexxieL | 5. prosince 2009 v 20:11 | Reagovat

Je to pěkný, pokračuj. Chtěla bych si v nejbližší době přečíst další díl.

2 adus0ka adus0ka | 6. prosince 2009 v 12:33 | Reagovat

hééj:D hezkýýý  ;-)

3 Alex (Alex & Mitchie) Alex (Alex & Mitchie) | Web | 6. prosince 2009 v 13:46 | Reagovat

"Vy sklapněte,Sonnenscheine! Taky by jste ze sebou měl něco dělat,nebo skončíte tady před školou se smetákem v ruce", ::D:D:D:D:D:D">D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Občas tam sú takééé hlody :-D Kks, je to fakt podarené :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama