Kouzelná-7.díl

31. prosince 2009 v 14:04 | *posted by KeT |  FF-Kouzelná

Kouzelná-7.díl
By:KeT
No dokonce jsme to stihli skoro v čas (pravda.. hodinky ukazovali skoro půl 9, ale když jsem to já, tak to sem dorazil ještě v čas). David stiskl zvonek a za chvíli jsme už oba koukali do Aliciny rozzářené tváře. "No ahojky, už jsem se bála, že jste na mě zapomněli!",vyhrkla. "Nezapomněli, jen jsme měli malinkej problém.",usmál jsem se na ní a i s Davidem jsme vešli dovnitř. "Aha, a já už jsem si myslela že jsi ztratil adresu i číslo.",zasmála se. Ani nevěděla jak blízko je pravdě. "Ehmm!", udělal jsem jenom. David vedle mě zadržoval smích. "Tady jsme něco přinesli!",pípl po chvíli a podal Alici tašku. "To je od vás milé..",usmála se na něj. "Asi bych vás měla představit.. aby se to tu trochu rozjelo.",zamumlala pak. " To už k nám dorazila nějaká slečinka.. poznal jsem v ní tu holku, co mi balila tehdá ty dárky. Říkal jsem si, že je Alici nějako podobná. "Tohle je moje sestra Alex ",představila nám ji. "A tohle je Timo a David." "Těší mě!",usmál jsem se. "Ooo to je pán Frcněte to tam.. tak jaký byli Vánoce?",zajímala se. "No dobrý.. dárky se všem líbili.",zasmál jsem se. "A jak to myslíš? Jako líbil se obal nebo to co bylo vevnitř?" "Oboje.. ",odpověděl jsem. "No takže je tam i moje zásluha.. to ráda slyším. ",usmála se. "No to je samozřejmý." "Ahoj.. taky mě těší..",dodal konečně po chvíli David. "Ani sem nevěděla, že vy dva se znáte.",komentovala to Alice. "To víš.. svět je malej",mávla Alex rukou a zase někam zmizela. "No má pravdu.. běžte kdyžtak do kuchyně.. vemte si k pití co chcete chlapci.. a hlavně se bavte..",vyhrkla ještě a pak taky zmizela..

"Timo.. Timo?",volal na mě někdo jakoby z dálky. "Co je?",nechápal jsem a mžoural jsem očima do okolí. "Bože, tys tomu dal!",mumlal ten člověk a najednou mě někdo chytil za paži a táhl mě ke gauči. "Jéé Davídku to seš ty? Pojď.. musíme si spolu připít!",řval jsem na celý kolo. "Už jsme si připíjeli aspoň stokrát Timoušku.. a ještě není ani půlnoc.. počkej půl hodinky..",odpověděl mi David. "Né to už usnu.. musíš si se mnou připít teď!",rozhodl jsem to. "Ne ne.. neusneš.. pak si připijeme.. pěkně tady seď než tu hodíš šavlu jak hrom!" "Cože? Cože mám házet?",nechápal jsem vůbec. "Šavli!",opakoval. "Oni tady mají šavli? Kde? Tu jsem ještě neviděl?",divil jsem se. "David jenom zavrtěl hlavou a pak zmizel někde směrem ke kuchyni. Hlava se mi motala tak jako bych zrovna slezl z kolotoče.. Najednou sem viděl Alici jak stojí kousek vedle mě.. "Ahoooj.. kde si celou dobu byla Aličko? Hledal jsem tě.. nebo vlastně nehledal.. ale to přece vůbec nevadí.. protože teď jsem tě našel a prostě si spolu musíme připít!",mumlal jsem. "Timo.. ty už nechlastej.. já nejsem Alice ale Alex..!" "Jé sorry.. já si to asi spletl.. když vy jste úplně stejný!",nedal jsem se. "Chceš říct, že vypadám jako oškubaný kuře? Néé.. to se jdu objednat na plastiku!",vyhrkla a začla se tlemit. "To nechoď.. taková pěkná holka.. no možná ale prsa by sis mohla nechat zvětšit!",dodal jsem a rukou sem jí sevřel jedno prso. "Ty seš sprostej.. něco se ti nelíbí na mích prsech?",vyjela na mě. "Sou pěkný.. do ruky akorát.",zhodnotil jsem to. "No proto!!",zasmála se. "Ty jo.. vy tady máte prej šavli? Já sem jí ještě neviděl..",zamumlal jsem. "Coo?",vykulila na mě oči. "No David říkal.... Bléééééééé..., můj žaludek se najednou otočil a já vyklopil jeho obsah na podlahu. "Jo David asi myslel.. se můžeš podívat na zem.. tam máš pěknou šavličku!",začala se tlemit na celý kolo Alex. "Timo, Timo.. si okey?",uslyšel jsem něčí hlas a to už se ke mě skláněla Alice. "Ali.. promiň, mě to strašně mrzí.",mumlal jsem. "To se stane.. ještě štěstí, že tu nemáme koberec.".usmála se na mě. "Alex.. doveď Tima třeba ke mě do pokoje.. ať si chvíli lehne.",požádala svou sestru. Hned v příští sekundě mě Alex chňapla za paži a táhla mě chodbou k pokojům.. "Počkej.. nemohl bych si odskočit do koupelny?"požádal jsem jí. "Jo jistě.. tady",odpověděla a ukázala mi na dveře. Rychle jsem se sklonil nad umyvedlem a umyl jsem si obličej a vypláchl jsem si pusu. Pohled do zrcadla mě ujistil, že dneska sem to totálně přehnal. No všechno by skončilo líp, kdybych se nepoblil jako to největší hovado. Rychle jsem se utřel do jednoho z ručníků a vyšel jsem zase na chodbu, kde na mě Alex čekala. "Pojď.. bude lepší, když se chvíli natáhneš!",mumlala a já jsem jenom přikývl.
Lehl jsem si a ona přes mě přehodila deku. "Nemám ti donýst kýbl, kdyby se ti zase udělalo špatně?",ptala se mě. "Né, to je dobrý.. mě už je dobře.",zamumlal jsem a radši jsem pevně zavřel oči. "Nebuď z toho tak hotovej.. dyť se zas nic tak strašnýho nestalo.. Alice i já jsme na to zvyklé.. kolikrát sem uklízela blitky já po ní nebo ona po mě!"zasmála se. "Jo.. já moc často nepiju.. dneska jsem to přehnal." "No co.. seš mladej tak můžeš slavit ne?" "Hmm",udělal jsem jenom. "Hele.. 15 minut a je novej rok.. příjdeš si s náma ťuknout dolů ne? Aspoň kolou třeba?",zajímala se. "To si piš jo, přece se tady nebudu válet",zasmál jsem se. "Okey brácho.. budu tam na tebe čekat.. a né že budeš chrápat!" "To bych si nedovolil.."

Za dvě minuty půlnoc, jsem se vyhrabal z postele a rychle jsem mazal do obýváku. Alice už to moje nadělení uklidila a teď zrovna nalejvala do skleniček sekt.. "Tak vážení.. rozeberte si to.. ať si můžeme přiťuknout.. Timo, dáš si taky?",zeptala se mě. "Dneska mě už nic nepoloží.. trochu si dám.",usmál jsem se. "Tak co? Je ti líp?",zajímal se starostlivě David. "Jo.. je mi fajn.. i ta opilost ze mě nějako spadla" "No to sem rád!",zasmál se. "Tak šup šup šup.. nestíháme!",volala Alice.. "Kdo ještě nemá? Leno, Tobiasi!" Tak odpočítáváme.. 10...9.... ...6.... 5... 2...1... Šťastný Nový rok...

Pokračování příště..
Pozn.KeT- Anoo.. mozna tam sou kraviny.. zase pisu ve spechu.. no děš :D Ale Héépy New jííír :D vsak chapeme bobci :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 .VERUSHKA. .VERUSHKA. | Web | 31. prosince 2009 v 14:05 | Reagovat

Štastný Nový Rok 2010:)At se ti splnívšechna přání a mnoho úspěchů s blogem;)

2 Jan€Vołuri Jan€Vołuri | Web | 31. prosince 2009 v 16:06 | Reagovat

pěknýýý ..
jinak .. Happy New Year 2010 ..

3 Alex & Mitchie Alex & Mitchie | Web | 31. prosince 2009 v 16:47 | Reagovat

Neodoslalo ten koment? O_o Eh, zjavne nie... ak by tu boli náhodou dva, prepáč :D Len som vyjadrila dojatie, že si ju fakt pomenovala Alex :´) Krááásne, thx %) A že je to strášne dobré a teším sa na pokračko :)

4 Evka Evka | E-mail | Web | 31. prosince 2009 v 17:40 | Reagovat

nádherný:)

5 adus0ka adus0ka | 31. prosince 2009 v 23:38 | Reagovat

suprovýý :-)

6 Dadi tvé affs:-*...MTNMMMR:-*... Dadi tvé affs:-*...MTNMMMR:-*... | Web | 2. ledna 2010 v 13:32 | Reagovat

ahooooooj..=)
tak co jakej byl silvestr? ja myslela že budu doma s rodiči ale nakonec mě pustili ven!=Dbylo suprovni jako..=)
mno nic ja jdu...
páááá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama