Kouzelná-3.díl

18. prosince 2009 v 14:30 | *posted by KeT |  FF-Kouzelná
Kouzelná-3.díl
By:KeTKavárna byla opravdu kousek. Alice se prvně pozdravila se svojí známou a pak jsme si šli konečně najít fleka. Naštěstí tam nebylo moc narváno.. lidi raději shání dárky než aby vyvalovali svoje zadky někde v kavárně a vesele se hihňali nad kafíčkem. Možná by mohli.. ale byli by to pak jejich fagani, kteří by buleli, že nemají žádné dárky. Stejně tak teď budou bulet naši.. protože jsem jeden z těch co si jde vyhřejvat zadnici místo toho aby sehnal dárek pro Davida a pana otce. Se stihne.. vždycky všechno na poslední chvíli, ale vždycky přece. Oba dva jsme se usadili až v zadní části kavárny. Alice si sundala Frankys čapku. Vlasy měla krátce střiženě.. vlastně vypadala skoro stejně jako ta Alice z Twilight. Né že bych to byl sledoval, ale o Twilight manii jsem se už doslechl. Konečně k nám přikusala její známá se zápisníkem v ruce a hned se zajímala: "Tak co si dáte?". "Hmm.. já si dám asi zase tu svařenou hrušku.. tu děláš nejlepší",zasmála se na ni Alice. "A vy?",koukla na mě paní známá neznámá. "No.. já bych si dal kakao!",zamumlal jsem. "To nemáme v nabídce",dodala s pobaveným úsměvem. "Tak to je ale chyba drahá paní.",pokýval jsem hlavou. "No tak co mám teď dělat, že? Tak mi dejte čaj.. kafe se šlehačkou si fakt nedám!",poručil jsem si. "Tak fajn",zasmála se a odešla. Alice se na mě koukla a začla se tlemit. "Neřekla bych, že piješ kakao.. vlastně si nedokážu ani moc představit jak piješ čaj!",spustila po chvíli. "Náhodou kakao já rád.. ale když se tady nevede.. radši si dám čaj než si dát kafe a k tomu dostat oplatku a ještě na vrch kávy kilo šlehačky.. to fakt ne!",odpověděl jsem. "Líbilo se mi dneska to s těma babkama",zavedla řeč zpátky k babkám z náměstí. "No to byli kvočny, jedna větší jak druhá. Nechápu proč by se lidi měli hádat kvůli potřpytkovaný větvi.",zasmál jsem se. "No to prostě nepochopíš, ale jsou tací."
To už k nám přiběhla známá neznámá i s našimi objednanými nápoji. "Díky",poděkovala jí Alice a já jen kývl. Chvíli bylo ticho, Alice zamyšleně míchala svojí svařenou hrušku a já se chtěl napít čaje. Jenže to bych nebyl já prostě, abych zase něco nepodělal. Prostě sem nějako zapomněl, že čaj co se zrovna uvařil asi studenej nebude. Napil jsem se ho skoro jako bych se napil vody.. jenže když mi málem vyhořela pusa, uvědomil jsem si, co to teda vlastně piju. Jenže to už bylo pozdě. Rychle jsem hrnek odtrhl od pusy až mi čaj vyšplíchl a zrovna na kalhoty. "Co děláš proboha?",vyhrkla Alice a začala se tak tlemit div nespadla pod stůl. "Kurňa!",vyhrkl jsem. No ještě štěstí, že mám volný kalhoty a né nějaký roury jinak bych si asi spálil kámoše v kalhotech a to nevím jestli bych teda přežil. "No to snad není možný!", spustil jsem a zvedl jsem se ze židle. "Spálil jsem si celou držku a ještě vypadám jako..." "Jako by ses pochcal..",tlemila se Alice, která větu dokončila za mě. No to je výborný. Takový tele jako sem já, jsem fakt neviděl. Když to tak vidim, asi sem si spletl povolání.. já jsem měl jít na herectví. Ani by mi nemuseli psát scénář, jen mě vypustit na plac a já už bych zvládl zahrát světovou komedii. Bože.. kdo si dokáže spálit celou držku a ještě si málem polejt ptáka? Jsem fakt debil.. a ještě ke všemu pochcanej.. no to mě podrž.
Alice se mi tlemila ještě pěknou dobu po tom, co jsme vyšli z kavárny. Flek na kalhotech vypadal vážně úchvatně. Chvíli mě mokrá skvrna při chůzi aspoň hřála do stehen.. jenže pak začala nehorázně studit. Už abych byl doma.
"Už asi půjdu domů.. hrozně mě to studí..",sdělil jsem Alici. "Jasný.. to chápu",přikývla a zase se začla tlemit. "Hej tak se tomu netlem.. to fakt není k smíchu. Mám vyhořelou držku, málem jsem si opařil ehmm... kámoše a teď mi jinak nastydne.. A co kdyby se to stalo co?",spustil jsem. "No to máš pravdu no, to bys měl asi pak složitej život s nastydlim bimbrlíkem.",odpověděla důležitym tónem. Vykuleně jsem se na ní podíval a ona se začala tlemit na celý kolo. "S čím že? S bimbrlíkem?",kulil jsem oči. "Tak tak",přikývla. "Hele Timo.. ty mě fakt plavíš.. tady máš moje číslo.. cinkni mi někdy ať se zase můžu zasmát",usmála se na mě a podala mi číslo napsaný na papírku. "To ti ani nemusim volat.. stačí se kě chvíli držet a ono se stane něco zas. Já sem velmi vtipnej člověk víš?" "Vim.. stačila mi ta chvíle abych to zjistila",přikývla. "Tohle je jenom slabej odvar.. No nic, musím letět. Tak se měj." "Jasný.. Tak čau",rozloučila se a hned na to pelášila pryč. Chvíli jsem se za ní koukal. Uvědomil jsem si, že stále ještě držím v ruce její číslo. Rychle jsem papírek složil a schoval jsem ho do kapsy a pak jsem se rychle vydal domů.

Pokračování příště..
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Evka Evka | E-mail | Web | 18. prosince 2009 v 15:29 | Reagovat

jsem se nemohla dočkat dalšího dílu a ty přijdeš s tímto? paráda xD skvělý:)

2 Alex (Alex & Mitchie) Alex (Alex & Mitchie) | Web | 18. prosince 2009 v 17:29 | Reagovat

Jaj, jasné, Alice z TW xD tú nemám rada xD ja vlastne nikoho odtiaľ nemám rada :D Mám rada Tw, a  mám rada Jaspera, ale... nik sa ma nepýtal :D
Timo je vtipnýýýý, Timo ma bavííííííí :-D Kks, tiež chcem stretnúť takého Tima... myslíš,že keď zoženiem Frankovu čiapku, stretnem ho? :D Dobre, zase si namýšľam :D
Je to super, pokračko!!!!!!!!!

3 adus0ka adus0ka | 18. prosince 2009 v 19:57 | Reagovat

tak to je lol :D

4 Jan€Vołturi Jan€Vołturi | Web | 19. prosince 2009 v 13:02 | Reagovat

supernííííí .. aspoň jsem se zasmála  :D  :-D

5 B rige B rige | Web | 19. prosince 2009 v 14:43 | Reagovat

hej ty jo:D:D až sem se rozbulela smíchy:D Tima bych fakt chtěla mít doma:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama