Nenávidím tě-6.díl

30. listopadu 2009 v 21:21 | *posted by KeT |  FF-Nenávidím tě
Nenávidím tě-6.díl
By:KeT


"Tak jak se ti David líbí?",zajímal se táta když naši drazí sousedé odešli domů. "Jo,myslím že je fajn",usmála jsem se. "Normálně si představ,že dělá hudební školu.. no není to skvělý?",zašklebil se. "No je to přímo úchvatný",zamumlala jsem ve stejné tónině jako drahá paní Bonková. "Ty seš furt tak votravná,Noro",napomenul mě táta. "No takovou jakou sis mě vychoval,tak takovou mě máš"


Vyšla jsem ze školy a najednou jsem zahlídla Davida. Došla jsem k němu.. "Co tady děláš?",zeptala jsem se ho překvapeně. Trochu nechápavě na mě vykuli oči. "Spíš co ty tu děláš?"
"No představ si,že já tu chodim do školy",zasmála jsem se. "No to je mi náhoda.. já čekám na kámoše... za chvíli by měl končit",spustil. "Aha",přikývla jsem. "Už jde",pokynul hlavou směrem ke dveřím. Uviděla jsem Tima a tu jeho skupinu.
Najednou se od nich Timo odpojil a šel směrem k nám. "Čau Davide",zavolal na něj. "Čus",pípnul David. "Co ty tady?",kouknul na mě nechápavě Timo. "No já nic tady.. já jdu domů",odpověděla jsem. "Vy spolu chodíte do třídy?",zeptal se David. "Jako my dva?",ozval se Timo pitomě. "Né asi! Já a ten za tebou",zakroutila jsem hlavou. "Jo.. chodíme" Timo se pro jistotu podíval za sebe. Nechápala jsem jak může bejt ten kluk tak pitomej.
"Hele,my s Timem jdeme stejně ke mě domů,můžeš nám po cestě dělat společnost",usmál se na mě David. "Jo,tobě jí ráda dělat budu".. "A mě jako ne?",ozval se dotčeně Timo. "Tobě jí dělá celej den ve škole",krotil jeho dotčenost David. "Přesně.. a navíc nevím nic o tom, že by si o ní stál",dopověděla jsem ještě. "Ty jo, vy jste na sebe nějaký vostrý",zakroutil David nechápavě hlavou. "Nepůjdeme teda radši už?"


Timo se celou cestu bavil s Davidem o nějakých věcech,kterým jsem moc nerozuměla. Jo, vím že se to týkalo nějako hudby,ale byla jsem z toho celkem zmatená.
Konečně jsme vyjeli výtahem do našeho patra a já se s nimi rozloučila.
Táta nebyl doma.. dneska mu začala pořádná směna v nemocnici. Věděla jsem že pokud bude mít nějakej vážněj případ,rozhodně ho nebudu moc čekat brzo. No ale co dělat celý den? Nic.. nejlepší pro mě by bylo se učit. Aspoň že jsem se už trochu zaběhla v němčině. Už jsem s lidmi normálně komunikovala a rozuměla jsem jim. Některé věci mi samozřejmě dělali ještě problémy,ale už se to dalo. Otevřela jsem teda sešit a začala jsem se šrotit neznámou látku.


Zrovna jsem vylezla ze sprchy.. když se ozval zvonek. Lenivě jsem zamířila ke dveřím a prudce jsem otevřela. "Ahojky",usmál se na mě David. "Ehmm.. čauky",zamumlala jsem a nejradši bych mu třískla dveřmi přímo před nosem. Bóže, takhle mě vidět. "Můžu dál"?,zeptal se nejistě a já ustoupila stranou aby mohl projít. Chvíli jsme oba mlčeli. On zamířil ke mě do pokoje a sedl si na postel. "Moc si s Timem nerozumíte co?",kouknul na mě. "Já ani nevím.. mluvili jsme spolu jenom párkrát. Popravdě moc ho nechápu",odpověděla jsem. " "Asi se nechápete navzájem.. přesně tohle mi řekl taky.. že tě nechápe",zasmál se. "No jo, všichni lidé si nemůžou rozumět",pokrčila jsem rameny. "Máš pravdu",přikývnul a hned na to vstal a otevřel dveře a vstoupil na balkón. "Hrozně se mi líbí ten pohled do ulice",zamumlal. "Jo mě taky",přikývla jsem a stoupla jsem si vedle něj. "Nechápu co na tobě nemůže Timo chápat",zamyslel se. "Já taky nechápu co na mě Timo nechápe.. a ty to taky nechápeš a jsme z toho všichni unechápovaný",zasmála jsem se. "Co to?",vyhrkl a taky se zasmál. "Nic nic",zavrtěla jsem hlavou.

Pokračování příště..
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 adus0ka adus0ka | 1. prosince 2009 v 16:07 | Reagovat

dobrej konec:D:D

2 Alex (Alex & Mitchie) Alex (Alex & Mitchie) | Web | 1. prosince 2009 v 18:31 | Reagovat

"Jo.. chodíme" Timo se pro jistotu podíval za sebe. Nechápala jsem jak může bejt ten kluk tak pitomej. - LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! xDDD Táto veta, to bol góóól :-D
Ale ľúbi sa mi to, oni ju budú chcieť obidvaja, a ona sa nebude vedieť rozhodnúť, že? :-D:-D
sorry, mlčky sa teším na pokračovanie ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama