Von der Zeit an sich

13. září 2009 v 22:07 | *posted by KeT |  Myspace
pro www.panik-fans.blog.cz přeložila KeT

Von der Zeit an sich

Ein wundervoller Morgen, schönes Wetter! :) Hab schon einige Support Aktionen von euch mitbekommen, sehr, sehr cool, muss ich sagen :)
Leider habe ich grade erfahren, dass die Einkäufe bei Itunes von Dienstag(01.09.09) bis Donnerstag(03.09.09) gar nicht in die Charts gezählt wurden.. Das ist wirklich großartig, weil an den Tagen am Meisten gekauft wurde.. Will nicht kommerzgeil rüber kommen, aber irgendwie lief bei dieser VÖ bisher alles schief.. Naja, wird wohl unser bisher schlechtester Einstieg, aber so ist das Leben, ne? Es geht weiter, egal wat passiert, auch wenn man sich manchmal das Gegenteil wünscht.
Es ist schon wirklich komisch oder? Was war man noch für ein Mensch vor 4 Jahren? Noch vor 3 Jahren? Man verändert sich so schnell und dein Umfeld und dein Leben auch, dass man wirklich jede Minute genießen sollte, weil dieser Augenblick und diese Zeit niemals zurück kommen. Ich würde z.B. gerne mal sehen, wie ich in der Schulzeit war, ich würde mir teilweise bestimmt sehr an den Kopf fassen, allerdings war das notwendig, um so zu werden, wie ich bin. (Hatte ich das Thema schon mal?)
Das ist ja das Geniale an Musik.. Wenn ich mir teilweise Platten anhöre, die ich nur in einer bestimmten Zeit gehört habe, kommen genau dieselben Gefühle wieder hoch, die ich damals hatte.
Das Leben wartet nicht auf dich, das ist das Ding! Und es kann Morgen schon vorbei sein, deshalb sollte man sich gut überlegen, mit wem und mit was man die Zeit verbringt.

So, schönen Sonntag :)

Báječné ráno,krásné počasí! :) Všiml jsem si nějakých vašich podporujících akcí,musím říct fakt hodně,hodně cool :)
Bohužel jsem se zrovna dozvěděl,že nákupy na Itunes od úterý (1.9.09) až do čtvrtka (3.9.09) nebyli do Charts započítány.. To je skutečně skvělý,protože v těhlech dnech nejvíc lidí nakoupilo.. Nebudu komercechtivý (člověk který se snaží získat co největší zisk),ale nějak se stala chyba.. No,teď je to asi náš nejhorší začátek,ale tak tohle je život,ne? Něco se stává i když si to člověk přeje jinak.
Je to opravdu komický ne? Co byl člověk před 4 roky? Před 3 roky? Člověk mění tak rychle svoje prostředí a svůj život,takže by jste měli skutečně vychutnávat každou minutu,protože tenhle okamžik a tenhle čas se už nikdy nevrátí. Já bych rád například viděl,jak jsem byl ve škole,ale bylo nutné aby se to všechno stalo,abych byl tím čím jsem.
Jo to je genialita hudby,když tak poslouchám nějaké desky,které jsem slyšel v nějaký čas,vrací se mi naprosto stejné pocity jako jsem měl tehdy.
Život na tebe nečeká,to je ta věc! A zítra může být pozdě,tak by jste měli dvakrát přemýšlet s kým trávíte svůj čas.

Tak krásnou neděli :)

Pozn.KeT: Omlouvám se,ale ten překlad sem přeložila jen tak hovorně aby vám to dávalo smysl.. tudíž sem si to trochu upravila,něco změnila (protože moje němčina je děsně super :D:D ach berte to že se usím první rok.. děkuju :D) Takže sorry jestli je to celý blbě :D A když to tak teď pročítám tak si myslim,že se Timo spletl v oboru :D ten se neměl stát muzikantem ale spíš nějakým psychologem. Myslim,že by mu to šlo :D:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenke Lenke | Web | 14. září 2009 v 9:04 | Reagovat

mě se to vůbec nechtělo překládat.. twe sedím doma bo jsem ráno nebyla ani schopná do té ovy dojet.. umřu..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama