Vom Panik Album und Beyonces Fans

23. září 2009 v 19:25 | *posted by KeT |  Panik Blog
pro www.panik-fans.blog.cz přeložila KeT

Ahoj,prvně vám děkuju za všechny gratulace.. Moc mě to potěšilo. No,teď jsem o rok starší. Je podivuhodné jak ten čas poslední rok rychle uplynul. Těžko uvěřit,je naše vlastní album v obchodech. Pracovali jste tak dlouho a teď je to fakticky tak daleko. Včera jsem v ruce držel maketu (ta fotka),není to konečná verze,ale bylo to velmi "uspokojivé" :) Jsem fakt zvědavej jak příjmete nový album a celkově dorazí. Jsem na to velmi hrdý, a doufám že se vám to bude líbit.

Jo a ještě jedna věc:Vy jste dobrý,ale fanoušci Beyoncé jsou jedni z nejlepších fanoušků všech dob! :D

free image host

Pozn.: Omlouvám se.. přeložila jsem to volně takže jestli tam jsou chyby tak se nezlobte. Němčinu pořádně ve škole mám teprve od letošního září :D
Jo a k tý poslední větě Tima :D pěkně drzej hošánek.. chce říct že s náma snad není spokojenej?


Hey, erst Mal Vielen Dank für die ganzen Glückwünsche, hab mich sehr gefreut.. Tja, jetzt bin ich wieder ein Jahr älter. Es ist erstaunlich wie schnell doch die Zeit im letzten Jahr vergangen ist. Kaum zu glauben, dass diesen Freitag unser Album tatsächlich in den Läden steht (wenn sies denn tun :)). Wir haben so lange dran gearbeitet und jetzt ist es tatsächlich so weit. Ich habe gestern einen Dummy in der Hand gehabt (das Foto), es ist noch nicht die endgültige Version, aber es war trotzdem sehr "befriedigend" :) Ich bin wirklich mehr als gespannt, wie ihr das Album annehmen werdet und wie es allgemein ankommt. Ich bin sehr stolz drauf und hoffe natürlich, dass es euch gefällt.


Ach und noch was: You guys are pretty good, but BEYONCEs fans are one of the best Fans of all time! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama