PANIK ARE BACK - JEDER FREE DOWNLOAD

5. srpna 2009 v 21:43 | *posted by KeT |  Download
PANIK JSOU ZPÁTKY

Vlastně všechno mělo začít v pátek,ale nastali technické problémy a video se objevilo na internetu, a tak Panik uspíšili premiéru: "Jsme rádi,že se všechno dalo zase do pohybu",říká Timo. Pracovali jsme dva roky na našem vlastním albu ,sami jsme ho produkovali a jsme velice hrdí na výsledek.Doufáme že se to lidem bude líbit stejně tak jako nám.

Od této chvíle je sneak peak k dispozici na officiální stránce www.panik-musik.de . Video "JEDER" které režíroval a zestříhal Timo, je první důkaz života od vydání "Was würdest du tun?"

"Naši fanoušci byli trpělivý a neztratili naše stopy,tak se těšíme na naší budoucnost která se blíží. Děkujeme pěkně a je to tu."
A je to opravdu tu,samo-vyprodukované album (David,kytarista kapely se na tom podílel s Alexem Wende) sršící energií. Tak nechejte vaše uši a oči otevřené:

PANIK startují svůj vlastní "Neustart"

Všem našim fanouškům dáváme streetsingle "JEDER" k stáhnutí zdarmaPANIK are back!


Actually everything was set so start off on friday, but due to technical problems the first street video popped up on the internet, and now PANIK bring forward the clip premiere. "We're glad everything's gaining momentum again", says Timo. "We've worked two years on our new album, even produced it ourselves, and we're very proud of the result. We hope people will like it as much as we do!"

Hence a sneak peak is available on the official homepage www.panik-musik.de. The video of 'Jeder', which was even directed and cut by Timo, is the first proof of life since the release of 'Was würdest du tun' over a year ago.

"Our fans have been that patient and never lost track of us, so we're looking forward to the future that we'll approach. Thanks alot, and it's on!"
And it really is, the self-produced album(David, the guitarist of the band, took over the job with Alex Wende) bristles with energy. So keep your ears and eyes open:

PANIK start with their very own 'Neustart'!
To all our fans, we give to you our new street single 'Jeder' - for free!

Přeložila KeT
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama